Slovenska svojat v kampih

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
V večini je tole hud problem omejenih Slovenčkov, včasih tudi drugih. Res pa je, da ne razumem te norije v kampih.

Kampiranje je super stvar, tudi šotor je lahko čudovit, da ne spiš v konzervi. Ampak vsaj zame Slovenci uničijo vse. Vse ostale nacije zgledajo normalne, otroci so večinoma s starši, vzgojeni in predvsem zvečer dajo mir. S takimi okoli sebe je super. Po deseti je dejansko mir.
Slovenci...bog pomagaj. Froci vpijejo in letajo do polnoči in čez. Cele gruče brez nadzora, brez občutka. Starši zasedejo cele ulice, vpijejo, pijejo, se smejijo in žrejo. Vsi žrejo iz ogromnih hladilnikov, nafilanih doma. Čez vikend pridejo vsi, ki jih poznajo in je vse še huje. Že tako so čudežno skupaj neki znanci in zasedajo pol ulice parcel, vmes pa vtaknejo par ostalih revežev.
Pride nov Slovenec ob devetih zvečer v kamp. Začne postavljat, zbijat, korito postavljat, vrtat, froci se derejo, baba vpije. Ob enih ponoči je še vedno tako. Za popizdit. Ali res nimajo nobenegk občutka, svojat Slovenska. Dejansko me je sram.

Kakšen zarukan narod smo to.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Jaz na to gledam kot dodatno razvedrilo. Če mi ne serjejo in kozlajo ravno po šotoru. Letos me je eden falil za pol metra. K sreči sem vstal pred otroci in pospravil da niso tacali po izdelku. Drugače pa je bil mir.

Največji as, z gorenjske, je prišel v kamp, s ceedko privlekel 8m gumico, čoln v vodo, otrokom kruh in nutelo, sam pa k sosedom na 10 pirov in 30 travarc. Zvečer so se lotili šotora in potem frizirali zadeve do odhoda domov. Vse v stilu najprej se ga fajn nafookajmo pol bomo pa že nekako.

Vseeno ni tako hudo. Dovolj je pa en cepec da pozabiš da je ostalih 99 čist ok in normalnih.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Mene pa motijo Slovenski pausalisti, fousarija, vsiljena prijaznost in vtikanje v tuje zadeve. Vsaj hrvati so normalni. Na koncu sem prikolico prestavil ob morju, kjer je sicer drazje za placat, ampak si vsaj med tujci oziroma tedenski migranti in se super zastekas. Pa se ne gledajo te za vsak drek, kaj pocnes.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Posnemi dogajanje čez cel dan, daj na fast forward, uploadaj na youtube z naslovom "Slovenians". Boš imel čez milijon ogledov, če pride ven in rata viralna, boš še kaj zaslužil od reklam
smile-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Hrvaška, njeno morje in kampi se ne začnejo in končajo v Istri (+ Krk, Cres/Lošinj, Pag in Rab).
Če se držiš še načela, da je fajn da so kampi brez pavšalov (in kontejnerjev, eni jim rečejo mobilne hiške
hysterical-1.gif

Še Hrvato radi rečejo: "Jel bilo glasnih Slovenaca?"
Žal, tako je. Sicer pa, smo bili v petek na urgenci. Z otrokom.
bonk.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Sicer ne kampiram na HR, ampak ker sem večkrat v Posočju, opažam podobno. Najbolj nekulturni so Slovenci. Pride v kamp in misli, da je vse njegovo. Da lahko počne kar hoče. Frocovje se dere in nori, kot da bo konec sveta. Baba se dere in komandira dedca tako, da sliši cel kamp. Ali pa cvetka izpred 2 tednov: kamp brez določenih parcel. Uvidevno parkiram tako, da nisem čisto zraven drugega kamperista (Nemci). Pride Slovenec in stlači avtodom vmes, da smo bili kot sardele. Itak oba z babo za nameček tudi kadita kot Turka. In saj ne, da je bilo drugje v kampu še več kot dovolj prostora...

Si predstavljam, kaj mora biti šele na Hrvaškem ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Sem imel letos eno noč štajerce 3 parcele stran. Slišalo se jih je kot da so takoj zraven mene. Dretje od 17 ure dalje ko so prišli...
Na srečo so okrog 21.30 odšli v lokal.
Je pa potem pes tudi od enega slovenca lajal celo noč. Na vsake 3-5min je 1-2 zalajal. Ful fajn ko te 5x v noči zbudi...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Človek gre v turističnem kraju med glavno turistično sezono v kamp, kjer so šotori bolj skupaj kot sardele v konzervi pol pa bi rad imel večji mir, kot ga je imel Robinzon Crusoe na otoku po brodolomu
stupid-1.gif


Bi pa bilo zanimivo slišati tudi drugo stran= ljudi, kateri ne gredo na dopust in kampirat z namenom, da jedo, pijejo in se veselijo, kaj si mislijo o teh, kateri gredo na dopust kampirat, da bi imeli mir in tišino.
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Si se nasel, a ne.. celo leto vegetiras v svoji ulici, najedas sosedom in visis na netu, nato pa tisti teden na polno odklop..
grims-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
sliši se odlično. da vsaj nekje nismo tiho in nas povsod jebejo ampak mi jebemo drugo. sem ponosen na tiste ki se derejo in obnašajo kot da je vse njihovo. to so vrline velikih narodov!
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Itak, kot pri psih. Majhno nesamozavestno ščene za v žensko torbico laja na vse, kar leze in gre. Ker se samo tako lahko "pokaže".
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Si se nasel, a ne.. celo leto vegetiras v svoji ulici, najedas sosedom in visis na netu, nato pa tisti teden na polno odklop..
grims-1.gif
Uff, nekateri zjutraj najprej odpremo oči, nato vstanemo...
Komunisteki pa očitno še v polsnu pograbijo rdečo šlogarsko kuglo, odpro oči, v kuglo pogledajo, kaj delajo normalni...

PS- priporočam občasno čiščenje rdeče šlogarske kugle. Trenutna videnja so nekam "mutna"
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Včasih ni bilo nikjer parcel. In se ti je ponoči pripeljal Italjan, umaknil tvoje stole in parkiral tako, da ko si plezal po vseh štirih iz šotora si se z glavo zaletel v feltno od prikolice. Ali pa ti je odpulil kakšen klin, ki mu je bil na poti in strgal šotor.

Pomoje izbirate napačne kampe. Oprosti, ampak je totalno smešno da te julija v kampu na Hrvaškem moti dretje psov, otrok in pijancev. Ja ne vem no, a ne bi šel mogoče raje nekam na samotno planino?

Poslušam na pirčku take posrance, ki jih vse moti, najprej jamra da že 3 dni ni mogel pred šesto na plažo, ker žge na 37 stopinj, v naslednjem stavku se pa pritožuje da je ob devetih zmanjkalo tople vode in se je revež moral stuširat z mrzlo.
bonk.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.064
788
113
E bravo, točno to in pika. Jaz hodim po celi Evropi in mislim, da smo čisto povprečni Slovenceljni. Pač pol naroda je v Hrvatiji julija in avgusta in smo bolj izpostavljeni. OP je pa pač Janez
hysterical-1.gif
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Jaz hodim po celi Evropi in mislim, da smo čisto povprečni Slovenceljni.
hysterical-1.gif

Imaš eno subpopulacijo Slovenceljnov, ki hodijo po celi Evropi in so čisto povprečni.
In imaš eno subpopulacijo Slovenceljnov, ki jim je to hrvaško morje edino in so ena zelo specifična subpopulacija.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Tako je. Večina kampistov je pač Slovencev in se njih najbolj sliši. Če bi bili večina Italijani bi se slišalo Italijane. Valjda pa se Nizozemca v avtodomu ne sliši, ker človek se je 1400 km pripljal od doma in tak človek sigurno ni prišel z namenom da se ga zvečer prbije z travarico do podna. Paušalisti pa so doli postavili prikolice, da se vsak vikend lahko priplje dol in se "ima lepo". Zdaj, če je nekomu se imeti lepo, to da cel dan bere Ano Karenino, je pač njegov problem.
Še vedno ima kemp možnost, da paušala ne pobira in jemlje samo 14-dnevnike. Ampak si kot kaže večina kampov to ne drzne.
Moja osebna izkušnja v kempu pri Primoštenu pa je, da je čez dan običajen vrvež, po 22 uri pa se večinoma vse umiri. Se kak dan zgodi da imajo čez dan pavšalisti kak skupen piknik in fešto, a je vedno veljalo, da se po 22ih stvar umiri.
In še enkrat, ne si iskat miru v kamp na Hrvaškem. Konec koncev je to Balkan, in tudi mi smo del njega.
 
Nazadnje urejeno:

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
490
63
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tako je. Večina kampistov je pač Slovencev in se njih najbolj sliši. Če bi bili večina Italijani bi se slišalo Italijane. Valjda pa se Nizozemca v avtodomu ne sliši, ker človek se je 1400 km pripljal od doma in tak človek sigurno ni prišel z namenom da se ga zvečer prbije z travarico do podna. Paušalisti pa so doli postavili prikolice, da se vsak vikend lahko priplje dol in se "ima lepo". Zdaj, če je nekomu se imeti lepo, to da cel dan bere Ano Karenino, je pač njegov problem.
Še vedno ima kemp možnost, da paušala ne pobira in jemlje samo 14-dnevnike. Ampak si kot kaže večina kampov to ne drzne.
Moja osebna izkušnja v kempu pri Primoštenu pa je, da je čez dan običajen vrvež, po 22 uri pa se večinoma vse umiri. Se kak dan zgodi da imajo čez dan pavšalisti kak skupen piknik in fešto, a je vedno veljalo, da se po 22ih stvar umiri.
In še enkrat, ne si iskat miru v kamp na Hrvaškem. Konec koncev je to Balkan, in tudi mi smo del njega.

zmaga.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
no ja. sice ne kampiramo več, so aparmaji cenovno ugodnejši in bolj komfortni, ampak se moram strinjati s tem, da je večina slovenceljnev v kampih podn od podna. grupirajo se ko šipci, forcovje približno enako nevzgojeno kot od okvirjev, stari pa se večinoma vsipani dejeo okoli kot navijaška sodrga na tretjerazredni fusbalski tekmi. Je pa tega gnoja največ na severu ( istra, kvarner ) . na jugu jih še nisem srečal. tam se derejo večinoma pijani čehi ( pa ne v kampih ampak v nekih čudnih apartmajih grajenih za njih - kolhoz stil )
je pač potrebni oto tja, kjer ni masovnega turizma - kar hrvaški obali ni čisto enostavno, se pa najdejo kraji kjer je več ali manj mir