Huawei P9

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Solidno
smile-1.gif


Huawei P9
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
hebeno dobro izgleda.

resolucija ni škoda ampak prednost: vidi se itak enako, edino manj mora švicat

kako kaj kamera kot najbolj pomemben atribut?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Pa fotkič so tudi očitno zelo dober naredili. Mene moti samo to, da je premajhen 5,2"... Moral bi biti enih 5.7".
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
kako kaj kamera kot najbolj pomemben atribut?

We have to admit Huawei offers one of the best low-light photography skills on its flagship phones since the P8 and it's one of those camera we'd pick for low-light shots in a heartbeat. While confusing at first, Huawei's take on the interface and capturing process is amog most intuitive and user-friendly we've tried so far.

One of the best camera setups on the market - the monochrome images are great, as are the regular color ones, no matter if you use some of the special Leica film modes or not. The dynamic range is high, the colors are spot on, the resolved detail is more than enough. The AF is fast and always right while the low-light photography skills can't be matched by any competitor. The panoramic images are very pleasant, too.

GSMArena
 

Grozny

Pripravnik
2. jul 2010
30
0
6
Ekola po cca 1 mesecu sem pav zadovoljen in sploh ne pogrešam stare S4-ke. Edina stvar ki me moti je, da vsako app, ki jo naložiš ti vrže na namizje. Nima t.i. podmenija. Tako da če hočeš met malo urejeno imaš pol kup map v katere daš ikone.
Fotkič je pa fenomenalen. Na ulici ponoči slika skoraj kot kak base DSLR. Podnevi pa itak ni kaj komentirat.
Display: na papirju konkretno slabši v bistvu se pa sloh ne opazi razlike. Jaz sem mu še dodatno znižal resolucijo da šparam baterijo in sploh ni razloke. Edino kar so brcnli v temo je, da niso dalo AMOLED ekrana. V primerjavi h S4 se pozna največ v črnih poljih ampak ko se navadiš ni več probjem.

Aja še to. Super je, da Huawei dovoli brisanje njihovih app. Samsung tega ne dovoli. Npr. Shealth......

Če ima še kdo predsodke do kitajca... jaz jih nimam več in mi ni žal
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
A se ne da nastaviti v Google Play store-u>Settings>in brišeš kljukico pod Add Icon To Homescreen ?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Grozny pravi:
Aja še to. Super je, da Huawei dovoli brisanje njihovih app. Samsung tega ne dovoli. Npr. Shealth......

Lahko pa ga blokiraš in ni več viden v meniju. Res pa da še vedno zasede kak MB.
 

kremenko1

Pripravnik
9. feb 2015
49
0
6
Jaz sem moji naložil Nova Launcher in sedaj ima vse menije "normalno". lahko določiš tudi število in velikost ikon.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Telekom je globalna firma in bodo eni prvih, ki ga dobijo med zadnjimi
smile-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Pa fotkič so tudi očitno zelo dober naredili. Mene moti samo to, da je premajhen 5,2"... Moral bi biti enih 5.7".

Vidiš jaz bi pa zelo verjetno kupil ta telefon, če bi imel ekran največ 4,5 inče in to čimbolj do roba, da bi bil vsaj nosljiv in uporaben z eno roko pa baterija bi lahko zdržala skoraj cel dan uporabe.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nov je od dobrih 400 eur dalje po oglčasih. Odlična cena za odličen android fon.