Še en v vrsti nategov...?

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
Saj ne, da bi alterjevci kaj privarčevali (itak smo vsi miljonarji...), ampak, a je tole že kdo testiral?
http://www.magnufuel.com/SI_official_T5/
sprasujem se.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ne, ni nateg, vse je 100% res.

piše ti, da prihraniš do 20% goriva, pridobiš do 5 konjev.
torej, prihraniš nič, tudi moč se ti ne poveča. 0 je definitivno pod 20% in pod 5 konji, torej je vse res.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.778
4.291
113
Jaz, sem jih kupil 5 in sedaj je poraba 0, dejansko imam perpetumimbecile za slabih 200€, se splača!

Pa pohit, časa za nakup imaš samo 15 minut in nikoli več ne dobiš možnosti za nakup, če ne kupiš sedaj!

cheer.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem dal kar 5 takih v vrsto in se zdaj celo zimo grejem z 1dcl kurilca.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Če logično pomisliš..ob vseh eko normah pb vseh pritiskih na nižje porabe...se ti ne zdi, da ne bi proizvajalci, če bi zadeva pila vodo, že sami vgradili tak magnetek na dovodno cevko goriva?

(Podobna fora kot tablete za hujšanje...100% zadovoljstvo...le jest ie treba manj in več gibat
crazy1.gif
).
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Jaz sem dal kar 5 takih v vrsto in se zdaj celo zimo grejem z 1dcl kurilca.

Ko gre gorivo skozi močno magnetno polje, verige ogljikovodikov razpadejo na enostavnejše komponente, ki se posledično aktivirajo.

Ne se zajebavat! Kolikor jaz razumem stvar pride na petem zaporednem modulu že lahko do cepitve jeder! Kva nas hočeš vržt u zrak al kaj?
hysterical-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik darkstar66 pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Jaz sem dal kar 5 takih v vrsto in se zdaj celo zimo grejem z 1dcl kurilca.

Ko gre gorivo skozi močno magnetno polje, verige ogljikovodikov razpadejo na enostavnejše komponente, ki se posledično aktivirajo.

Ne se zajebavat! Kolikor jaz razumem stvar pride na petem zaporednem modulu že lahko do cepitve jeder! Kva nas hočeš vržt u zrak al kaj?
hysterical-1.gif

Na to sem tudi jaz pomislil, ampak na srečo lažejo v specifikacijah in je učinek ene enote samo 19.99%
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
če logično (po)mislim, me boli glava
smile-1.gif

še nihče se ni vtaknil tukaj gor v tole čudo..pa sem mislil, da ste vsi privoščljivo tiho, hihi, da ja ne bo sosed zvedel
smile-1.gif
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.792
75
48
Kliknem prvič na ta link... samo še 5 promocijskih pakiranj... v minuti pridejo tri naročila.
Kliknem čez dve minuti ponovno, tokrat je ostalo samo še 7 promocijskih pakiranj.

Skratka nategancija.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Predrago se mi zdi. Enak učinek lahko dosežeš s precej cenejšo nalepko za zmanjšanje sevanja za mobilne telefone, ki jo nalepiš na cev za gorivo.

Še boljši pa je dila-cegu pristop. Najdeš ustrezen kos in ga obrežeš / obrusiš na primerno velikost oz. debelino ter porineš pod pedal za plin.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Citat:
Uporabnik darkstar66 pravi:

Ko gre gorivo skozi močno magnetno polje, verige ogljikovodikov razpadejo na enostavnejše komponente, ki se posledično aktivirajo.

Ne se zajebavat! Kolikor jaz razumem stvar pride na petem zaporednem modulu že lahko do cepitve jeder! Kva nas hočeš vržt u zrak al kaj?
hysterical-1.gif

V časih fičkov...stoenk....katrc.....ko so ljudje še z veseljem hodili v službe....in ko si si na šihtu lahko privoščil malo eksperimentiranja...

Je fotr razlagal so se zbral na IJS.....iz ene parih branž (kemijska....matematična....strojniki itd) in so probal razbijat kapljice bencina s pomočjo ultrazvoka (pač uno ko prileti iz šobe v frgazarju)....na mulekule......da bi stem povečal uplinjanje bencina v cilindru...stem moč itd....

Nakoncu so prišli do tega da je neizvedljivo......ker bi na frekvenci na kateri bi lahko razbijali kapljice bencina v mulekule.....razsulo vsak frgazar...

smile-1.gif


Še največ so iztržili ko so si vgrajevali doma narejene "elektronske" vžige namesto platin.....avto lepše delal...manj tresenja...boljše pospeševanje....malo manjša poraba...obrati v prostem teku so bili lahko manjši pa je avto še vedno delal...

No sedaj ma to vsak avto že cca 30let
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Sicer je pa vse skupaj zrelo za tržno in davčno inšpekcijo. Katera firma to sploh prodaja? Naslov, davčna? Kr nekaj ... ampak denar pa vrnejo.
grin1.gif


Edit :

Trzna

AMZS
 
Nazadnje urejeno:

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
KSZ...

A je kdo pogledal kak fajn certifikat so prilimali? A to kej na elektriko priklopiš? Drugače ne rabiš certifikata, da kos ne povzroča prevelikih elektromagnetnih motenj.
No vse skupaj mi je smešno, Zadeva morda v teoriji celo funkcionira, samo bi verketno rabu tovornjaka, da bi magnete za sabo vozu.
To je še boljši nateg od vtičnice za zmanjšanje porabe električne energije.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik elo pravi:
ne, ni nateg, vse je 100% res.

piše ti, da prihraniš do 20% goriva, pridobiš do 5 konjev.
torej, prihraniš nič, tudi moč se ti ne poveča. 0 je definitivno pod 20% in pod 5 konji, torej je vse res.
Zakaj pa nebi delovalo?. Se iz slike vidi, da naprava stisne tisto cevko, in potem ni šans, da skozi teče toliko goriva kot prej, in eno prihranek. Edino glede konjev je nejasno, vsekakor pa z nakupom avto pridobi enega osla, lahko pa da se ta počuti kot konj.