Namesto 113 kličite 014781000

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
CUpX2joW4AECm3R.jpg


Policisti stavkajo: "Ne kličite nas, pokličite vlado"
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Haha, kar sem danes videl, sem takoj dobil refleksno razmišljanje, kakšni butli so policajčki ... ali pa imajo za butle narod.
Med tem ko so eni veselo štrajkali in ljudi nagovarjali, naj ne kličejo njih ampak raje vlado ... so na drugem koncu Slovenije veselo nudili spremstvo nekomu iz vlade, da se je lahko razkazoval. Če štrajkajo in nagovarjajo narod, naj se v primeru potrebe po policijski pomoči obrnejo na vlado, zakaj potem sami vladi nudijo varovanje in spremstvo, zakaj tistemu ki jih je rabil/najel niso enostavno dali kar tega letaka s kontaktno številko?
bonk.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Haha, kar sem danes videl, sem takoj dobil refleksno razmišljanje, kakšni butli so policajčki ... ali pa imajo za butle narod.
Med tem ko so eni veselo štrajkali in ljudi nagovarjali, naj ne kličejo njih ampak raje vlado ... so na drugem koncu Slovenije veselo nudili spremstvo nekomu iz vlade, da se je lahko razkazoval. Če štrajkajo in nagovarjajo narod, naj se v primeru potrebe po policijski pomoči obrnejo na vlado, zakaj potem sami vladi nudijo varovanje in spremstvo, zakaj tistemu ki jih je rabil/najel niso enostavno dali kar tega letaka s kontaktno številko?
bonk.gif

Butelj si ti. Policaji ne smejo stavkati in naloge, kot je varovanje kravatarjev iz vlade je ena izmed takih nalog.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
kako se sploh lahko štrajka??
Da ne delaš. Policaji morajo, ker je potem varnost, red v Quurcu.
Res je, da imajo male plače. Ampak, kdo jih pa nima????? Govorim o delavcih v gospodarstvu in JS. (Pustimo ritoliznike in razne prisesalce državnega proračuna.)
Hočem povedati, da problem plač nimajo samo policaji. Res ga nahebejo s temi migranti, ampak v vsaki službi so obdobja, kjer se dela lahko cele dneve. Pač tako zahteva delovni ritem . V nevarnosti je danes lahko vsak. Pa ne rabiš biti policaj.
Nezadovoljstva med zaposlenimi zaradi neprimernih plač je največ zato, ker je razlika med max in min prevelika. In max je preveč tistih, ki mešajo meglo. Če bi bila max plača 1000, se ne bi nobeden žalil za min 600€.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Potem pa naj ne bluzijo da stavkajo. Naj povejo, da bodo samo malo manj aktivni. Blamirajo samega sebe. In sedaj so spet neke fore s temi trakci da jih daš na anteno in misliš na njih. Otroški vrtec.

lanos drži. Uni drek na vrhu vedno, ko kam pridejo jih vsi pozdravljajo. Ampak tale drek na vrhu vas je prepričal, v največjo neumnost kar se da. Da ste lahko srečni da imate službe. Uni se pa na brijonih nažirajo in ne vejo kaj bi dali v svojo nesposobno rit na vaš račun, ker ste srečni da imate službo.
zmaga.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ja, res je.
Pa nisem mislil samo na politike. Tudi v raznih javnih zavodih imajo eni po 1,2- 2 jurja plače za mešanje megle. Sej dela pa tisti, ki je na minimalcu.
Pa da ne bom off topic. Tud med policaji je razlika. Razlika med nekom, ki je na terenu in se ukvarja s problemi (sej zato obstajajo policaji) in med policajem, ki na meji v hišici visi na fb in komaj s prstom pokaže, da greš lahko naprej. Ali inkasanti na cesti, ki za prekoračeno hitrost izpolnjuje obrazec vsaj 15 minut. Nekako se mi zdi, da prej, ko je bilo vse normalno so bili "šerifi" na cestah, mejah, obhodih, sedaj ko imajo pa dejansko res dela, so pa premalo plačani. Kdo pa ni od delavcev. (tudi policaj , ki dela je za mene delavec.)
Nekdo je (z mano vred) že tukaj večkrat napisal, če bi se masa denarja za plače prerazporedila pošteno, bi bilo za vse dovolj.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
ampak v vsaki službi so obdobja, kjer se dela lahko cele dneve. Pač tako zahteva delovni ritem .

ja pa [cenzura] no, bogate riti so vsak dan bol zavalene, avtomatizacija je prevzela fuka enih zadev, teb namest da bi delal max8 in pol odmaral pa normalno žvel se zdi pa iber normalno da ne vem kolk delaš za tiste prve pofukane zavalene riti. pas ti bolan mal? te izkoriščevalske fore si zamudu za pol stoletja, reklo se jim je srednji vek. tlačan en trapast
d055.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Prav pri vladi bi lahko opustili varovanje, to bi bilo najbolj efektivno štrajkanje. Naše poštene politike mamo pa ja vsi radi, le kdo bi jim hotel kaj žalega?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
česa si pa ti nenasiten???
Dej še enkrat preberi moje mnenje o vsem skupaj.
Ogromno je lužb, kjer nimaš dela vsaki dan enako. Še tisti, ki ga nimajo, včasih mora delati cele pol ure. (za 2jurja plače)
Meni se je dostikrat zgodilo, da je bilo treba potegniti na 12+ ur. In to sem vzel v zakup in mi ni bil problem. Pač narejeno je moralo biti. . Dokler so plačevali. Dokler nisem (nismo) ugotovili, da do tega vsevečkrat prihaja zaradi dobro plačanih mešalcev megle, ki so bili plačani 1,5 jurja, niso pa znali razporediti dela, financ,....kaj še?....
In to so v veliki večini takšni, ki si jih opisal v zadnjem stavku.
Kdo je pa zdej cepec??
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
KSZ
Jaz pa vidim tule (še en) cmerarjev zaheb - prvič v svoji karieri, ko ni globoko premislil in se opravičil, je nadrl tiste, ki nas varujejo pred poplavo kamelarjev, kot smrkavce. Če bi cmerar takrat držal gofljo in globoko premislil, kot je v njegovi navadi, bi bil dogovor mnogo lažji.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Sluižba ni gostilna da bi v njej visu cel dan je imela ena napisano. in to je res.

ja dobro so naučili, da služb ni. da treba pazit. pa namesto da bi še enega zaposlili raje enega pomolzejo na 15 ur/dan. sam da njim več ostane... itak bedaki pa delajo...
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Bodimo iskreni, če bi vladala desna vlada, bi bili policisti že zdavnaj na ulicah.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:
Bodimo iskreni, če bi vladala desna vlada, bi bili policisti že zdavnaj na ulicah.
In to v bojni opremi, obrnjeni proti demonstrantom.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik MTB75 pravi:
Bodimo iskreni, če bi vladala desna vlada, bi bili policisti že zdavnaj na ulicah.

Bodimo iskreni. Če teh levih, desnih, debelih, srednjih, zgornjih bedakov nebi bilo, bi bilo vse lepo. To je tudi nateg človeštva. Folk naiven se pa še kar deli. Ampak v dreku so pa vsi in ne bo spregledal. Mama mia kaj je to za ena droga. Močna je prekleto.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
česa si pa ti nenasiten???
Dej še enkrat preberi moje mnenje o vsem skupaj.
Ogromno je lužb, kjer nimaš dela vsaki dan enako. Še tisti, ki ga nimajo, včasih mora delati cele pol ure. (za 2jurja plače)
Meni se je dostikrat zgodilo, da je bilo treba potegniti na 12+ ur. In to sem vzel v zakup in mi ni bil problem. Pač narejeno je moralo biti. . Dokler so plačevali. Dokler nisem (nismo) ugotovili, da do tega vsevečkrat prihaja zaradi dobro plačanih mešalcev megle, ki so bili plačani 1,5 jurja, niso pa znali razporediti dela, financ,....kaj še?....
In to so v veliki večini takšni, ki si jih opisal v zadnjem stavku.
Kdo je pa zdej cepec??

Dej mi samo nekaj odgovori. Kaj imajo mešalci megle s policajem na terenu v znucanih hlačah brezzobim bolehnim psom in sestuih gumah? Poznaš kakega policaja? Včasih je bil policaj car, danes je revež, ki hebe ježa za male pare.