Akademija Panta Rei in Amazon

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Od mojedelo.com sem prejel tale mail spodaj:

2015-10-0120-15-39.jpg



Ker me je seveda zanimalo kako lahko še jaz začnem služiti milijone sem se prijavil in registriral, pogledal filme, prebral tekst. Seveda te na vsakem koraku obdajajo z nešteto pozitivnimi informacijami kako se da zaslužiti na kupe denarja. Zraven pa pravijo, da je njihov program zastonj. No tukaj se mi pa ustavi film. V čem je keč? Kaj je to spet še ena nategancija? V komentarjih pod video posnetki se odziva en kup slovencev in vsi kažejo navdušenje. To bo spet jok in stok?


http://www.panta-rei.si/amazon-podjetje

http://www.panta-rei.si/amazon-podjetnistvo-thank-you-mc/
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.254
-8.465
113
Je brezplačno, a ko si tam, ti skoraj sigurno probajo kaj prodati. Knjige/nadaljevalni tečaj/osebno svetovanje/xxxxxxx
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mah, tile majo tud Lyoness, tako sem se spoznal z njimi, pa sem šefu odsvetoval lyoness, ker je za nas popolnoma neprimeren, potem pa so imeli še eno predavanje enega "velepoznanega prodajalca" na katerega sem šel (nisem hotel in tud nisem iz svojega žepa plačal), je bilo pa 100 eurov po glavi, v bistvu je bilo pa celo predavanje reklama za njegove seminarje (najprej cena več tisoč eurov, ki je enotna za cel svet, ampak po dveh urah je bila potem akcija okol 700 eurov, če se prijaviš takoj
hysterical-1.gif
) In dejansko se je nekaj folka prijavilo. Zdaj a so bili samo "vaba" za ostale ali ne, pa ne vem, ker sem potem kar hitro pobrisal skozi vrata. Če bi sam plačal bi se še sekiral...

Ta Rolih pa tudi kao predava po celem svetu, pa ma problem par tekočih stavkov povedat.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
torej spet ena "become a millionare" zadeva, uspešna kot Lyoness. Super! Poznam Lyoness, bil enkrat na tej njihovi zadevi pa še to bolj pod prisilo in iz vljudnosti, na koncu sem komaj čakal da spokam s sestanka.


Bolj mi gre na organ, da mojedelo.com reklamira to. Še malo pa bodo reklamirali Herbalife in Amway.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Tole je bilo v Ameriki ''hit'' kakšno leto nazaj
wink-1.gif
. Očitno je sedaj čas za Slovenijo.
Meni samo nekaj ni jasno: Kitajci so se že tako zverzirali in obvladajo Ebay, imajo Alibabo, itd. in res ne najdem dodane vrednosti Slovenca, ki bi našel dobavitelja na Kitajskem in bi potem služil na Amazonu. Ker ta Kitajc prodaja najmanj na Alibabi, zelo verjetno pa še na x drugih portalih.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
nekje sem zasledil, da kasneje ponudijo obsežnejši tečaj in članarino za uporabo SW ki znaša 4-5.000 USD, kasneje pa še letno članarino nekaj čez jurja USD.

Zdaj mi počasi postaja jasno zakaj je vse fantastično in uporabljajo same velike lepe svetleče besede.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa tudi, če najdeš kitajca, ki še ne pozna ali...-ja, če bo videl, da ti posel laufa, bo kmalu tudi on začel po nekem čudnem naključju prodajat enake stvari na ali-ju;)

res je en kup "ponaredkov" tam gor, pa še realne cene imajo:)
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
nekje sem zasledil, da kasneje ponudijo obsežnejši tečaj in članarino za uporabo SW ki znaša 4-5.000 USD, kasneje pa še letno članarino nekaj čez jurja USD.

Zdaj mi počasi postaja jasno zakaj je vse fantastično in uporabljajo same velike lepe svetleče besede.

Take zadeve so me vedno fascinirale. Oni ti torej ponudijo samo nek "kuharski recept" kako zastaviti posel na Amazonu. A to se ne da pogruntati brez njihovega tečaja? Mislim, Amazon je svetovno znana zadeva in kar nekaj ljudi ga ima naštudiranega v nulo. Ali res rabiš plačati 5.000,00 EUR nekomu, da ti pove, kje nabaviti izdelke in kako jih postaviti na Amazon?
Je poanta samo v tem, da bi bil z njihovim tečajem kao bolj uspešen, ali pa je poanta v tem, da brez njihovega tečaja sploh ne moreš na Amazon s svojimi izdelki?
Naj mi nekdo razloži, prosim.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če bi model vedel, kaj bo naslednja prodajna uspešnica, dvomim, da je tako dobri mož, da bi se sam drkal s predavanji, poslušatelji bi pa ratal miljarderji;)

Da ti nekdo pove, kje nabavit izdelke, je v kaki branži tudi 5k€ drobiž:) Sam tukaj ti tega sirugno ne povejo.

Po moje je vse skupaj samo nabijanje in pač hypanje.
Če imaš sedaj idejo, pa ne veš al bi al ne bi, pa vidiš več problemov kot rešitev... te potem tam po moje samo nahajpajo, da si upaš raskirat in realizirat idejo.

A misliš, da so unim dvema iz nm dal kontakte od kitajskega dobavitelja in jima odprli štacuno na amazonu?
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Citat:
Naj mi nekdo razloži, prosim.
Nekdo je pogruntal, kako butljem s preveč denarja prodati "uspeh". Aja, ne, saj to so že drugi pogruntali, tile so za dosego cilja samo uporabili drug produkt. Eni prodajajo "hepi-hepi" priročnike, drugi kvantno informirane energijske piramide, tretji bajne donose na Forexu ... tile pa zaslužek na Amazonu.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sam cak,

kaj pa Tadej in Petra iz Novega mesta???

15 kosov ni mal dnarja prjatu!
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
jap, prihodkov imata 15 jurjev dolarjev in 2 jurja funtov na mesec!! Waaau!!! V petek bo imel ta Tadej webinar. Sem se že odjavil od njihovih novic, ker ne morem več tega brat.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.974
9.089
113
39
MB
jaz ne vem kaj tolko pizdite, v tujini se tako znanje prodaja, sicer ne za 5k, ampak se.

noben tečaj ti pa ne pove, kako boš obogatel, ti pa povejo oz podajo nek template kak se zadeve lotit.

v sklopu izobraževanja ti nihče ne bo prodal vroče niše in svojih dobaviteljev. #muteci
smile-1.gif
 

99999

Zelenc'
28. sep 2015
10
0
1
Tip ima recept kako obogatet ampak ga bo rajši prodal drugim za 5k€.. evo ti recept kako obogatet.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Izide knjiga z naslovom Kako postati milijonar!
V njej pa na 100 straneh le en nasvet
... Napišite knjigo z naslovom Kako postati milijonar.
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
406
93
28
Bil sem na Rolihovem predavanju. Takrat je prodayal lyoness.
Težko bi me nekdo prepričal, da bi ga še kdaj poslušal.
Na prvo žogo O.K. ob resnem razmislku pa ugotoviš, da je to za ovce.

Zanimivo, da prodaja že drug produkt, ko pa je Lyoness tako zelo uspešen, da dnar leti kar iz vseh koncev.
 

99999

Zelenc'
28. sep 2015
10
0
1
Uspeh d.o.o.

2014:
prihodki: 251.185
dobiček/izgiba: -7.537
preneseni čisti dobiček: 84.157

2013:
prihodki: 308.878
dobiček/izguba: 10.745

"Kako postati milijonar?" predava/prodaja nekdo, ki mu po 10ih letih poslovanja ne uspe naredit 1 mio prometa .
sprasujem se.gif