Ali likate?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Zanima me ali likate sami? S tem mislim predvsem na likanje srajc. Če likate, ali to res obvladate v ''0''? Ker sam do sedaj nisem nikoli likal, sam nimam pojma in vedno mi je bilo likanje nekako žensko delo. Včeraj pa sem na Youtube slučajno naletel na video o likanju srajc in v glavnem so bili posnetki moških. Tudi najboljši kuharji so po večini moški, zato me sploh ne preseneča, da tudi moški likajo odlično. Nekako sem se kar malce navdušil, da bi začel likati svoje stvari.

Recimo tale star Japonec ali Kitajec me je navdušil:


Pa tale obvlada:


Je mogoče kakšen mojster tudi tukaj gor, ali vam likajo babnice?
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Ja Kitajci že skoraj morajo likati sami, ker jim zmanjkuje žensk.
Sicer pa, to je moje mišljenje, moški dajejo na YT posnetke svojega likanja za to, da se pohvalijo.
Ja likam, že od svojega 9 leta dalje.
Če dobro pogledaš 2 posnetek, boš videl in razumel, da je to bolj kot ne stilistično/modno delo in je moški na posnetku po vsej verjetnosti toplovodar.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Sovražim likanje srajc, zato sem se znebila srajc in njihovega lastnika.
wink-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Sovražim likanje srajc, zato sem se znebila srajc in njihovega lastnika.
wink-1.gif

No, no, no... A si se res ti njega znebila, ali je bilo obratno?
wink-1.gif

Če bi to napisala za Bucota, bi ti verjel.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
. Tudi najboljši kuharji so po večini moški, zato me sploh ne preseneča, da tudi moški likajo odlično. Nekako sem se kar malce navdušil, da bi začel likati svoje stvari.

Vsak izgovor pride prav, če je moški copata...
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Ne likam, to je edino opravilo ki ga organsko ne prebavljam. Namesto likanja imam sušilec, takoj tople cunje zložim in ni treba nič likat. No res pa je da nimam skoraj nič srajc.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kdaj je pa cajt!
Drgač pa tud likam. Imam par srajc in hlač na rob in si vse znam lepo na rob zlikat... Sej ni neka umetnost
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Likanje..nazadnje v armiji ,ampak takoj, ko sem se aktiviral je pa to delo opravljala ženska, ki je likala tudi drugim starešinam, ker so morale biti uniforme dnevno brezhibne. Taka dela pač opravljajo ženske najbolje. In ne vidim potrebe po vtikanju v taka dela, pravi moški pač obvladamo kaj drugega, v kar se pa tudi ženske ne vtikajo. So pa tudi izjeme..
cool-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
. Tudi najboljši kuharji so po večini moški, zato me sploh ne preseneča, da tudi moški likajo odlično. Nekako sem se kar malce navdušil, da bi začel likati svoje stvari.

Vsak izgovor pride prav, če je moški copata...

Ta pravega si našel za copato, ja!
hysterical-1.gif

Do danes nisem zlikal niti ene stvari, ker je ne znam in mi nikoli ni bilo potrebno. Tudi danes mi ni potrebno, vendar pa bi se rad naučil. Prav tako kot Jankovič ne znam uporabljati pralnega stroja.
smile-1.gif
Sploh ne dvomim, da je vse skupaj (tako peglanje kot pranje) peečkin dim. Vendar dejansko nikoli nisem to delal.
V vojski jaz nisem peglal, ker nisem bil ''major''. Kasneje, ko so se nekateri z majhnim penisom aktivirali, sem se pa jaz po Bucotovih besedah izognil.
hysterical-1.gif
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
azijat slabo lika, saj si sproti vse mečka. ta drugi, pa čist normalno lika, mal je počasen, sicer pa bolj deluje kot paritveni oglas.
grims-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Žalostno, da si v enem postu naštel par stvari, ki jih ne znaš in to pri tvojih letih..pa to kar enostavnih opravil. Tukaj se je za vprašat, kaj še kaj bolj zahtevnega ne znaš narediti.
P:S -Če bi služil vojaški rok, bi pa vedel, da brez speglane srajce ni bilo izhoda...torej, kaj porečeš na to?
smirk-1.gif

Mogoče pa imaš zato rad tipe..prave moške?
hysterical-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Spet si se našel TI, da boš pametoval tukaj kaj je žalostno in kaj ni. Naslove teme ni kaj tebe žalosti Buco. Verjamem, da te žalosti tvoj jutranji pogled v ogledalu in verjetno dolžina tvojega ''majorja''
P.S. Tam kjer sem jaz služil vojaški rok, je bila speglana srajca bolj malo pomembna, Buco. Torej kaj ima to veze z naslovom teme?
Če ne znaš likati, se ugasni in marš nazaj pod kamen.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kaj histeriziraš ko neka baba-naslov teme je, če zna kdo likat. Če bi znal brati,( tudi za seboj), sem omenil, da nekak znam likat, torej te bi JAZ lahko naučil, čeprav že dolgo nisem. In torej, brez dvoma znam bolje kot ti, ki ne znaš.Znaš samo neke določene floskule ponavljat kot papagaj..

PS- v JLA je bila higiena uniforme (likanje, pranje), zelo pomembna, brez tega ni bilo izhoda na dopust, v mesto ipd. Tako,da prodajaj pravljice komu drugemu, kjer tega ni bilo treba..če si bil mogoče skoz v zaporu, kar je tudi možno glede na to, kakšen muzlar si.
cool-1.gif