Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Spet 24ur in njihovi izvirni naslovi, " Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce karton in trda tla"

http://www.24ur.com/novice/sve...n-trda-tla.html


Prvo da se razumemo, žal mi je da živim v takem svetu, da so svetovne velesile pripeljale situacijo tako daleč. Ljudje ne vidijo več druge rešitve, kot na nekaj kar je podobno čolnu na pot v "lepši" svet...

Lepši svet?
ne-ne-1.gif


Nisem rasist, rad pomagam ampak kaj neki so begunci pričakovali oz. kdo jim je pral možgane da so se odločili za tako pot, verjetno bi vsi razen posameznikov, ki so se pomešali med njih z nemenom se prebiti v družbo in po načrtu pripraviti sranje najraje spokali nazaj, ampak tukaj je problem, so brez denarja, vsi bi se seveda radi šolali, delali in bili zgledni državljani tam kjer jih pač ujamejo...



Pa vi? Kakšne občutki se vas lotevajo? Je kdo opazil veliko rjuharjev v okolici btc-ja?


Da se razumemo ljudje se mi smiljo, bi jim pomagal po svoji moči, skrbi me da med njimi lepo prehajajo tudi tisti ki nimajo namena hodit v šolo in živeti kot dober bodoči državljan... tisti ki se hvalijo z načrti kako bodo prevzeli svet...
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
"Pa vi? Kakšne občutki se vas lotevajo? Je kdo opazil veliko rjuharjev v okolici btc-ja?"

Lotevajo se me mešani občutki. Ne zaradi neslovencev, ampak nestrpnosti. Rjuharjev v BTCju ni, imajo pa veliko ponudbo rjuh v hali A, tako da če kdo želi....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.358
9.098
113
vedno več je tega...zadnjič se je pred eno gostilno ostavil kombi, ven ko rusov otrok in zens pa oča. Slednji je bil čisto tiho, je kar cca 10 do 11 letni sin vse postavil v vrsto, še kelnerco in določil kdo bo kaj in kako jedel. Je bil red. Oča ni rabil niti po arabsko zaklet.

Tako da, sem mislil da naša generacija ne bo doživela te kao"grožnje o novi kulturi", pa mislim da jo bo. Žal.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.543
2.404
113
Včeraj sem kolesaril v naših govcih in en star oča, kot ustreljen gleda gleda nekaj naprej na cesti.

Potem sva se pa skoraj skupaj lih pri njemu srečala z eno zamorko na kolesu.

Pomoje je prvič v lajfu kaj takega vidu.
hysterical-1.gif


Isti dan je pa tudi en mongolc hodil po našem bloku, še sedaj nismo pogruntal h komu je prišel.
uf-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.358
9.098
113
wink-1.gif


ja tako to gre, prvo je eksotika ni motečein je zadeva zanimva ponekod zabavna, ko pa rataš manjšina, vsi govorijo tuj jezik in bognedi da bi komu kaj rekel, si pa gotof. In se zbudiš in niti brat več ne znaš v pismenkah potem pa je rahlo prepozno. In to se bo zgodilo. dejstvo.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ko si rekel pismenke (kitajske, japonske)- skoraj večina mulcev in drugi žešči jih imajo po sebi..kaj pa to?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.709
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ko si rekel pismenke (kitajske, japonske)- skoraj večina mulcev in drugi žešči jih imajo po sebi..kaj pa to?

Asimilacija. Ni boljšega kot imeti pismenko "kislo pekoča juha" na vratu in "mongolska govedina" na stegnu.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:

Pa vi? Kakšne občutki se vas lotevajo? Je kdo opazil veliko rjuharjev v okolici btc-ja?
dosti je arabskih turistov, spijo v plazi. isto kot cel kup enih azijcev. se zjutraj peljem mimo in se ravno bašejo v avtobus.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Včeraj sem kolesaril v naših govcih in en star oča, kot ustreljen gleda gleda nekaj naprej na cesti.

Potem sva se pa skoraj skupaj lih pri njemu srečala z eno zamorko na kolesu.

Pomoje je prvič v lajfu kaj takega vidu.
hysterical-1.gif


Isti dan je pa tudi en mongolc hodil po našem bloku, še sedaj nismo pogruntal h komu je prišel.
uf-1.gif

Mogoče je iskal uporabnika sixpower, ki je pred časom tu gor žalil mongolsko grleno petje...
confused-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A iz Gorij proti Pokljuki? Včeraj dopoldne, ko sem se vračal s Pokljuke sem eno tako luštno čokoladko srečal, si je v družbi še 2 kolegic (so kolesarile) ogledovala znamenje ob cesti (pa mislim da se je tudi poklonila-pokrižala).
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik MiHa88 pravi:
Spet 24ur in njihovi izvirni naslovi, " Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce karton in trda tla"

http://www.24ur.com/novice/sve...n-trda-tla.html


Prvo da se razumemo, žal mi je da živim v takem svetu, da so svetovne velesile pripeljale situacijo tako daleč. Ljudje ne vidijo več druge rešitve, kot na nekaj kar je podobno čolnu na pot v "lepši" svet...

Lepši svet?
ne-ne-1.gif


Nisem rasist, rad pomagam ampak kaj neki so begunci pričakovali oz. kdo jim je pral možgane da so se odločili za tako pot, verjetno bi vsi razen posameznikov, ki so se pomešali med njih z nemenom se prebiti v družbo in po načrtu pripraviti sranje najraje spokali nazaj, ampak tukaj je problem, so brez denarja, vsi bi se seveda radi šolali, delali in bili zgledni državljani tam kjer jih pač ujamejo...



Pa vi? Kakšne občutki se vas lotevajo? Je kdo opazil veliko rjuharjev v okolici btc-ja?


Da se razumemo ljudje se mi smiljo, bi jim pomagal po svoji moči, skrbi me da med njimi lepo prehajajo tudi tisti ki nimajo namena hodit v šolo in živeti kot dober bodoči državljan... tisti ki se hvalijo z načrti kako bodo prevzeli svet...
Kako naj se z nekom pogovarjam realno o beguncih, če jih le ta imenuje rjuharje? Hkrati trdiš, da nisi rasist in da bi jim pomagal?
Mi lahko to razložiš?
Meni se zdi, da bi si rad samo opral vest, to je pa tudi vse.

BTW: živim zraven italijanske meje in sem dostikrat čez in je kar nekaj beguncev, je pa res da so vsi črnci iz Afrike. Do sedaj niti ene negativne izkušnje, kvečjemu pozitivne.

Pa še to: 1060 ogledov in se je edino Nik88 spotaknil ob to besedo. To veliko pove o uporabnikih tega foruma
frown-1.gif
...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
niso begunci ampak ekonomski
samo eni ne boste dojeli, dokler se vam osebno,, standard ne poruši v podn
pol bote pa jokali in stokali in krivili komunajze
stupid-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik capl pravi:
niso begunci ampak ekonomski
samo eni ne boste dojeli, dokler se vam osebno,, standard ne poruši v podn
pol bote pa jokali in stokali in krivili komunajze
stupid-1.gif
Bravo, čakam še, da bo en belogardiste prinesel v temo in ste spet na svojem terenu.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Od tam k so prišli tja bodo tud odšli, ker jih EU ne bo pustila, nekaj že pa še to bo dovolila samo nekaterim.
Tist k se bodo prešvercal to pa je druga zgodba.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
niso begunci ampak ekonomski
samo eni ne boste dojeli, dokler se vam osebno,, standard ne poruši v podn
pol bote pa jokali in stokali in krivili komunajze
stupid-1.gif
Bravo, čakam še, da bo en belogardiste prinesel v temo in ste spet na svojem terenu.
Belogardisti lažejo da komunjazi vlačimo ekonomske migrante v Evropo
jezen.gif

drhal neolibertatistična parazitska
10.gif