V Soboto pot iz MB do Zagrebškega letališča

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Prosim naumite mi neko pot, da se bom lahko prebila med vsemi temi dopustniki, ki bodo rinili na morje in čakali v 15 km koloni, prebila v soboto opoldan do Zagrebškega letališča!!!

Jaz sem mislila:
stara cesta za Ptuj, pa tam potem čez Zavrč??
Še kaka boljša pot?

HVALA
roza.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maribor-Slo Bistrica-Rogatec in gor na AC proti Zagrebu.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Maribor-Slo Bistrica-Rogatec in gor na AC proti Zagrebu.

Misliš, da je boljša opcija??
Je kaki "Čehi" ne poznajo toliko? hehe


Je pa res, da potem pridem na to avtocesto, ko je za Zagreb in fuuull zasedena ! Me zanima kako bi bilo, ce bi šla iz Varaždinske strani po avtocesti za Zagreb ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če te to skrbi, maš še naprej naprej za Kumrovec itd.
smile-1.gif

Nekaj vozil zna bit pri Rogatcu, a najbrž ne veliko.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
zavrč je čisto ok. smo že sprobali. bilo na gruškovju za čakati cca 45 min tam pa žive duše ne. potem pa na ac varaždin zg
je pa tudi še varianta direkt ormož ali pa direkt varaždin. čeprav zna tu biti kak avto več
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Ta varianta ima problem da pri zozitvi pri tunelih stojis ko budalo, potem pa se na cestninski pri zg. Ta vikend je bil zastoj vec ali manj od zlatolicja do zagreba. Plus riziko da se pri tej kolicini prometa zgodi nesreca, si pecena. Jaz bi sel iz varazdinske smeri.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Ta varianta ima problem da pri zozitvi pri tunelih stojis ko budalo, potem pa se na cestninski pri zg. Ta vikend je bil zastoj vec ali manj od zlatolicja do zagreba. Plus riziko da se pri tej kolicini prometa zgodi nesreca, si pecena. Jaz bi sel iz varazdinske smeri.

Mogoče res najpametnejša ideja.
Hvala!
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Ptuj - Videm - Leskovec - Cvetlin - Trakoščan - Krapina - Zagreb

Evo
cheer.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Maribor, Središče ob Dravi (najbolje po stari cesti). V Središču čez mejo (nikoli gužve) potem pa za Varaždin in tam na avtocesto (26 HRK). Prideš dol na tej strani ZG kjer je letališče, torej se komplet izogneš mestu. Je tudi izvoz iz avtoceste za Zračno Luko :)

Ko prideš v Središču čez mejo lahko v drugem naselju (Gornji Hrašæan) greš desno za Puščine in si za kakšen km skrajšaš pot. V Puščinah pa desno in si že skoraj v Varaždinu.
 
Nazadnje urejeno:

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Maribor, Središče ob Dravi (najbolje po stari cesti). V Središču čez mejo (nikoli gužve) potem pa za Varaždin in tam na avtocesto (26 HRK). Prideš dol na tej strani ZG kjer je letališče, torej se komplet izogneš mestu. Je tudi izvoz iz avtoceste za Zračno Luko :)

Ko prideš v Središču čez mejo lahko v drugem naselju (Gornji Hrašæan) greš desno za Puščine in si za kakšen km skrajšaš pot. V Puščinah pa desno in si že skoraj v Varaždinu.

Hvala!!!

Tole grem...in upam,d a ne zamudim letala
evil.gif


HVALA
roza.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Sicer gre tudi čez Zavrč a je potem na hrvaški strani polno naselij in se pot nenormalno vleče (vsaj meni). Pa pojdi toliko prej, da ne zamudiš :)