asistenca: AMZS plus / ZM AXA-premium

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Ne vem, če rabim iskati pluse in minuse pri ponudbi, kjer sem enkrat vezan na avto, drugič pa na osebo...
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
koliko sem jo jaz rabo, ponuja zm asistenco za zelo malo vrednost. Upam da je že kaj boljše.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik tonek pravi:
koliko sem jo jaz rabo, ponuja zm asistenco za zelo malo vrednost. Upam da je že kaj boljše.

confused-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
malo si sposodim temo,..
je še kakšna asistenca, ki je ločena od splošnega zavarovanja kot npr AMZS zavarovanje,..ob zadnjem zavarovanju sem nekako izpustil to postavko,..pa bi vseeno rad videl neko asistenco,..

l.p. b
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
malo si sposodim temo,..
je še kakšna asistenca, ki je ločena od splošnega zavarovanja kot npr AMZS zavarovanje,..ob zadnjem zavarovanju sem nekako izpustil to postavko,..pa bi vseeno rad videl neko asistenco,..

l.p. b

Saj jo lahko še dodatno priključiš na svoje zavarovanje, kje pa imaš narejeno AO?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
zavarovalnica triglav,..
nekako z njihovega infa ni odgovora,..
b

a veš spama dobijo na info
smile-1.gif


kaj pa tvoj agent pravi, se ti ne javi na telefon?

seveda lahko dodaš asistenco še naknadno, pokliči agenta in ti jo naj doda... plus asistenca je čist o.k.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
sem že uredil z agentom,.. prejšnjič sem se narobe razumel z njim da ni možno,..
l.p. b
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik tonek pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik tonek pravi:
koliko sem jo jaz rabo, ponuja zm asistenco za zelo malo vrednost. Upam da je že kaj boljše.

confused-1.gif


avtovleka, za kaksen denar? Par let nazaj samo do 150 eur.
uf-1.gif


ja verjamem, pa par let nazaj se je še tankalo na bone in vozilo na par/ne par...
rolleyes-1.gif



kakšno asistenco si vzel je eno, drugo pa, da so se v parih letih tudi paketi asistenc spremenili, povečala kritja itd..

ZM je z aprilom 2015 prenovil pakete asistence in dodal klavzulo, da ima zavarovanec pravico poleg standardnega kritja avtovleka do najbližje delavnice/ali na domači naslov, še klavzulo, avto vleka na kraj ki ga določi zavarovanec, torej kamorkoli... Če se nekdo zmisli nek drug naslov ima pravico to storitev koristiti 2x v SLO in 1x iz tujine, vse ostalo ostane enako...

Imajo pa asistence različne višine kritja pomoči na cesti/avtovleke:
Premium 3000/3000 SLO/Evropa
PLUS 300/400 SLO/Evropa
Polna 150/300 SLO/Evropa

Jaz prodajam samo Premium ali PLUS...

Torej če vzameš asistenco PLUS maš načeloma dovolj kritja za avto vleko iz sosednjih držav ( iz Sicilije bo premalo)
če pa vzameš Premium asistenco, pa si dobro pokrit...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Toliko kot plačaš, toliko dobiš... Ampak enim to še vedno ni jasno.
A ni Premium nekih 30 EUR cca? Po moje prekleto dobra naložba. Sam sem jo sicer koristil le enkrat (za avto vžgat, ker mi je akumulator crknil), pa je bil pri meni v 15-ih minutah. Sem imel izgleda ravno srečo, da je bil nekje v bližini.
Je pa imel brat rahlo nesrečo na avtocesti. Sicer pri drugi zavarovalnici, ampak so ga pobrali in odpeljali prej preden bi prišli naši cestarji in mu za ''označitev'' zaračunali 500+ EUR ali koliko je že? Mislim, da se je v manj kot pol ure že peljal z mesta nesreče.
Tako da, dobro delajo
cheer.gif
in mi ni niti najmanj žal tistih par EUR za asistenco (pravo, ne neko mini samo da je).
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Premium nekje 32€
Plus nekje 21€

ja DARS zna bit problem, če je potrebno zavarovati kraj... če je samo okvara in čakaš asistenco mislim da ti ne postavijo "barikade"

Asistenca je zakon, mam Renoja in je že večkrat pršla prav
evil.gif
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Garfildd:
Saj sam veš kak slabo ste imeli, druga zavarovalnica 10x večjo vrednost( pa to ne v času bonov-5 let nazaj).
Zgleda da ste se poboljšali, ampak tega mi moj agent ni znal, imel časa razložit- bo treba menjat (oba avta imam premium ZM).
Pri plus pa mislim da za 300-400 eur ne bodo daleč hodili po tebe- računa se obe smeri, ali se motim?
LP
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
A se vedno jo lahko koristis samo 3 na leto, ter pri okvari vozila nad 10 let sploh ne velja?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
največja težava je vedno nezadostno poznavanje zavarovanj katere imajo stranke, velikokrat tudi agenti ne vedo dovolj...

ja pred leti je res Triglav imel najboljše asistence, vendar to že nekaj časa ne velja več, trenutno je asistenca v rangu 30€ +/- najboljša pri ZM, dejansko nudi največ.

p.s. nisem od ZM-ja, delam z vsemi zavarovalnicami
tongue-1.gif


Če boš pa menjal agenta, se pa oglasi
wink-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
A se vedno jo lahko koristis samo 3 na leto, ter pri okvari vozila nad 10 let sploh ne velja?

Ti pogosto stvari pomešaš ali pa ne veš kaj govoriš?

Asistenca nima omejitve v številu koriščenj (servis ali domači naslov) pogoji so skoraj isti kot pri Triglav asistenci,
omejeno je le opcija, ko stranka želi izbirati dostavo na nek drug naslov in to je enkrat iz tujine in 2x v SLO.
Asistenca Premium in Plus krijeta vozila do starosti 20 let.


p.s. Matej, še vedno čakamo kakšne konkretne dokaze o izplačilu police tvojega očeta, katero izplačilo je dobil po treh letih večje kot vplačilo, kljub temu da so bili odšteti sklepalni stroški in so skladi delali negativno...
čakamo, čakamo, čakamo...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Matej:
Za Zavarovalnico Maribor AXA premium asistenca:
V primeru okvare se krijejo stroški samo za vozila do starosti 20 polnih let (šteje se uradno leto proizvodnje vozila).

Kje si pa slišal tole o treh primerih?
nahrung002.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
A se vedno jo lahko koristis samo 3 na leto, ter pri okvari vozila nad 10 let sploh ne velja?

Če rabiš asistenco 3x+ na leto, nekaj delaš hudo narobe.