Bi živeli samski do konca svojih dni?

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Evo vprašanje....se sploh kdaj ukvarjate s tem? Ali vas je tega strah? Ali ste tako vpeti v medsebojne odnose, da sploh ne premišljujete o tem? Ali ste tako zadovoljni, da veste, da boste ostali s partnerjem do smrti ? Ali je vzrok temu denar ali ljubezen ali strah? Ali le iščete bližnjice do življenja... ? Ste zadovoljni s svojim življenje, (plastičnim) kolikor vam je dana možnost?
Grozno, ko sem prebrala vse skpaj....
bonk.gif

Ampak ne popustim.
pozdrav.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Nimam strahu pred tem....oziroma sem po nacelu "raje sam(ski) kot pa v slabi (al pa zateženi) družbi"
wink-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Nimam strahu pred tem....oziroma sem po nacelu "raje sam(ski) kot pa v slabi (al pa zateženi) družbi"
wink-1.gif

Seveda....nič ni boljšega, kot se zvečer pogovarjati s ta pametnim
smirk-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Evo vprašanje....se sploh kdaj ukvarjate s tem? Ali vas je tega strah? Ali ste tako vpeti v medsebojne odnose, da sploh ne premišljujete o tem? Ali ste tako zadovoljni, da veste, da boste ostali s partnerjem do smrti ? Ali je vzrok temu denar ali ljubezen ali strah? Ali le iščete bližnjice do življenja... ? Ste zadovoljni s svojim življenje, (plastičnim) kolikor vam je dana možnost?
Grozno, ko sem prebrala vse skpaj....
bonk.gif

Ampak ne popustim.
pozdrav.gif

Evolve. Delaj na sebi, pa se boš nehala take stvari spraševati...tudi zato, ker se ti bo jebal, ker boš tako zelo uživala življenje
smile-1.gif


Drgač pa nč ne razmišljam
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Nimam strahu pred tem....oziroma sem po nacelu "raje sam(ski) kot pa v slabi (al pa zateženi) družbi"
wink-1.gif

Seveda....nič ni boljšega, kot se zvečer pogovarjati s ta pametnim
smirk-1.gif

Ti mas monologe sam s sabo? Hecno
smile-1.gif


Ne vem no...da bi bil z nekom samo zato da me razni Simon_Viji ne bi cudno gledal...si raj kupm strik v Merkurju
smile-1.gif
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
hahaha bolj v dolini so samske ženske, samski deci tam dol majo vsi spran možgane, tle gor je bolj živahno, poroke so se in se vrstijo.
 

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
ne ukvarjam se s takimi bedarijami

kaj je to plastično življenje? življenje osebe, ki je imela plastične estetske ali rekonstrukcijske operacije?
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Vsekakor se moškemu najmanj splača biti tradicionalist, ki računa, da bo baba do smrti z njim. Potem pa smo brali tu žalostne zgodbe v stilu, baba ga je pustila, pobasala male otroke...Še bolj tragične so zgodbe kot recimo lani v Grosuplju. Do takih situacij pride zaradi moške naivnosti, neumnosti in obsedenosti z vezo.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Evo vprašanje....se sploh kdaj ukvarjate s tem? Ali vas je tega strah? Ali ste tako vpeti v medsebojne odnose, da sploh ne premišljujete o tem? Ali ste tako zadovoljni, da veste, da boste ostali s partnerjem do smrti ? Ali je vzrok temu denar ali ljubezen ali strah? Ali le iščete bližnjice do življenja... ? Ste zadovoljni s svojim življenje, (plastičnim) kolikor vam je dana možnost?
Grozno, ko sem prebrala vse skpaj....
bonk.gif

Ampak ne popustim.
pozdrav.gif

a ti je dvojko spustu?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ne....en vikend jo hotu zase pa ni šlo ker ne zna sama s sabo živet....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
V bistvu maš kar prou.
wink-1.gif

Vem jst to
smile-1.gif
Vedno bolj se učim prepoznavat energijske vampirje.......da se jim lahko izognem še predn bi se prsesal name....

Eni ljudje enostavno ne znajo živet sami (s sabo)....enostavno se sesedejo
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Lah ti jst eno tako odstopm......pa ni Mam`ca.......verjemi ni to to kar si želiš....tud če si še tok psihologa
wink-1.gif