Online prijavni obrazec

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
Iščem neko free online aplikacijo za prijavo na neko dejavnost. Ta dejavnost bo potekala po skupinah, tj. na več krajih ob različnih časih.
Ob prijavi lahko udeleženci poljubno izberejo skupino (kraj, termin), vendar samo dokler skupina ni polna, tj. ni preseženo max. število prijav (načeloma različno po skupinah).
Na netu je cel kup raznih "anket" (npr. 1ka, Google forms ...), ki sicer omogočajo vnos vseh teh podatkov in izbiro skupine, vendar nimajo možnosti, da se skupine ne da izbrati, ko je zapolnjena.
Kdo ve za kaj takšnega?
 

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
Hvala, bom pogledal.
Ampak na prvi pogled se ne zdi OK, saj morajo udeleženci vpisati več podatkov (ime, e-mail ...), ki ostalim ne smejo biti vidni.
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Udeleženci vpišejo samo en podatek(ime, vzdevek,...) in nič drugega. Anonimnost lahko vklopiš v nastavitvah ter tako samo ti vidiš njihova imena. Edini problem je, da imajo vse skupine enako max število prijav.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Če greš na surveymonkey.com, lahko narediš 2 vprašanja, prvo ime, drugo skupino. Potem za vprašanje o skupini, določiš kvoto vsakemu odgovoru posebej (pod "logic" na levi strani).
 

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
Citat:
Uporabnik onlyme pravi:
Udeleženci vpišejo samo en podatek(ime, vzdevek,...) in nič drugega. Anonimnost lahko vklopiš v nastavitvah ter tako samo ti vidiš njihova imena. Edini problem je, da imajo vse skupine enako max število prijav.

Tnx, ampak saj pravim, da vpišejo več podatkov (ime, mejl, rojen ...) in šele na koncu izberejo skupino, to pa domnevam ne gre?
 

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Če greš na surveymonkey.com, lahko narediš 2 vprašanja, prvo ime, drugo skupino. Potem za vprašanje o skupini, določiš kvoto vsakemu odgovoru posebej (pod "logic" na levi strani).

Tnx, SM sicer ne poznam, bom pa preveril javim rezultat.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Uf, to pa sem spregledal, mi na tablici ni vrglo nobenega obvestila, dokler nisem hotel objavit ankete.
 

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
iMM, quotas očitno ni to, kar potrebujem. Na
http://help.surveymonkey.com/articles/en_US/kb/What-are-Quotas
piše, da "Quotas enable you to automatically close the survey once the survey reaches a certain ratio of qualified responses".
Jaz želim, da se mi po določenem številu odgovorov onemogoči izbira posameznega odgovora pri naslednjih "anketirancih", ne pa da se zapre celotna anketa.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Eventbrite je organizator dogodkov, pomojem to rabiš.

Narediš dogodek, določiš čas in določiš "vstopnice". Vstopnic imaš lahko več kategorij omejenih po številu. Uporabnik izbere kar rabi in "kupi" vstopnico, ko nekih zmanjka jih ne more več izbrat. Dalje lahko na sami prireditvi tudi checkiraš vstopnice (preko QR kod) s telefonom ipd.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Če plačaš lahko uporabiš to opcijo (kar sem spregledal). Lahko pa potem to kvoto določiš za vsak odgovor posebej in ko je dosežene kvota se odgovor (izbira) na vprašanje onemogoči, tako da načeloma je to to kar hočeš, ni pa zastonj na žalost.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Citat:
Uporabnik Leska pravi:
Tnx. Pogledal tale primer
http://www.eventbrite.com/e/da...1?aff=ehomecard

Imam pa 2 vprašanji:
1. Je možno omejiti izbiro na samo en "ticket type" (ne sme biti možnosti prijave na 2 ali več različnih terminov)?
2. Je možno poleg imena in mejla dodati še kakšno polje?

Imas opcijo "Tickets allowed per order", ce das tole na 1 pomeni da lahko uporabnik izbere samo eno vstopnico. Ce te vstopnice vezes na termin dobis to kar ti zelis.

Zahtevana polja ob "nakupu" vstopnice so mozna (poljubna oz. predizbrana polja, recimo naslov, email, telefon ...), samo ne me drzat za besedo da je to na voljo zastonj!
tongue-1.gif
 

rokibalboa

Zelenc'
11. feb 2015
17
0
1
Če imaš možnost strežnika, postavi free wordpress inštalacijo + free contact form 7 obrazec in to je to..
 

Leska

Pripravnik
8. sep 2007
268
0
16
Tnx, Wordpressa ne poznam, sem pa na hitro pogledal ... A si prepričan, da ta form 7 omogoča sistem "vstopnic" (pokaže, koliko je prostih mest in onemogoči prijavo v skupino, če je zasedena)?