Inšpektor oglobil zgodovinarja Dežmana

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Dobrih 400 evrov kazni si je prislužil dr. Jože Dežman, ker se je pred vrhovnim sodiščem pojavil v uniformi slovenske vojske, čeprav ni njen pripadnik. Dežmanu to seveda ni všeč, med drugim je strokovno skritiziral uniforme raznoraznih partizanskih 'reenactorjev' (priznam ni mi čisto jasno, kaj ima pojavljanje na partizanskih proslavah v takih uniformah zveze z njegovim nošenjem uniforme SV pred sodiščem, ampak okej) in sprašuje ministra za obrambo, ali bodo kaznovani tudi oni?

Klik
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.530
2.386
113
Kaj če bi odprli prov Štieberjev kotiček, nekje v spamu prov za tebe?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

O tem smo že pisali, torej zaklep, maš v drugi temi
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Meni ni jasno, zakaj je nosil uniformo z oznakami, niti ne vem, zakaj se buni, če je pač dobil kazen, ki je očitno čisto upravičena.

No, smo vsaj izvedeli, da je tista 'četa' neavtentična, prav tako večina drugih 'kostumov'...no saj, glede na to, da se je v dražgošah pred leti pojavil 'partizan' z jugoslovansko povojno brzostrelko M56, je to očitno kar blizu resnici.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ampak, da je bil Dežman veteran vojne za Slovenijo....

lol
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
A je bil ta inšpektor osebno tam, ali nenadoma spet velja kaka fotka kot dokaz?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kot dokaz veljata fotka in video, vsaj tako je pisalo v odločbi. In bili so linki do slike in videa
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.101
905
113
Emona / Carnium
Dokaz za kaj? Da so vrste na psihiatriji zares dolge?
hysterical-1.gif
#charliehebdo
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ni mi sicer jasno, kako oziroma s čim se je norčeval, je pa res, da v uniformi ne moreš kar tako paradirat, še vojaška policija te lahko ustavi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sramotenje SV in države, če obleče civil, ki prisega na Vatikan, uniformo SV oziroma uporablja vojaške oznake.