Kam na prvi zmenek?

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Ni trol tema!

Spoznal sem eno punco na facebooku(od prijatelja prijateljica), ki je res "luštna" in po parih tednih pisanja sporočilc sem ji omenil, da bi jo rad v živo spoznal, ker deluje v redu in je bila ZA
cheer.gif
Razmišljal sem v kino, ker se zdaj vrti ene par dobrih sam mi vsi odsvetujejo to za prvi zmenek, sprehod in vmes kaka vroča čokolada se mi zdi tudi tko tko, rad bi se pa maksimalno izkazal.


Še eno vprašanje imam in sicer se na prve zmenke prinese kako pozornost ali pridem praznih rok?
tongue-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.408
113
v lokalni ostariji
pelji jo na sprehod po ljubljani, zavij v kakšno oštarijo pa malo pupice in papice... ali pa hors pa dva piva čez. pač odvisno od tipa ženske:)
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
V tem letnem, času drsat in na kuhančka. Lahko tudi na biljard, pikado, bowling, ples, plavanje, smučanje. Toliko, da se nekaj dogaja, ker sama pijača, bi znala bit nerodna, če zmanjka teme za pogovor. Kino na prvem zmenku ni zaželen, ker ne moreš spoznat osebe.
Lahko prineseš kondome, mogoče se ti nasmehne sreča.
smile-1.gif
Šalo na stran, ne prinašat nobenih daril, to je za praznovanja.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ne kino. Pojdita pač kam na kofe. Pa ne premišljuj preveč.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.408
113
v lokalni ostariji
kofe... pol pa se itak hitro vidi kaj in kako. če na prvem zmenku zmanja štrene za debato je izguba časa in denarja bioljard, plavanje (plavanje sploh odpade... sramežljivost)...
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Po pravici povedano sem razmišljaj najprej se pripeljeva v kino in se že na poti do tja malo spoznava, nato po filmu pa nekam na pijačko in pogledat malo praznično Ljubljano?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
kino prvi zmenek je tko tko,tam bosta notri v dvorani sedela en ob drugem in 2 uri tiho
redface-1.gif

kot so rekli en sprehod po ljubljani recimo pa nekam na kak kozarček vina in kak grižljaj(priporočam TaBar),da osebo res spoznaš če je prvi klik debata pa to če se sploh ujameta,za kino bo potem vrh glave še časa
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj to je v redu. Mi smo tud nekako tako počeli, s tem da so pa ble tud punce malce bolj potrpežljive ...
tongue-1.gif


Pa nageljček v prsni žep rekeljca, obvezno!
roza.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Se strinjam s predhodniki. Kino je slaba ideja za prvi zmenek. Tam naj bi se več ali manj debatiralo, iskalo skupne interese (pa ne kuj s sexom, no
evil.gif
), razkrivalo en drugega itd. Če je brvi zmenek boring, na drugega lahko pozabiš.
Pelji jo nekam na sprehod (ne vemo, odkod si, ampak verjetno je vsaka malo večja seletina v teh dneh razsvetljena in okrašena), lahko jo pelješ gledat jaslice, pa ji pol pokažeš svojega jezuščka...
wink-1.gif

V glavnem - ne jo peljat nekam, kjer bosta tiho ali v kak šundr, kjer se ne bosta slišala.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Kak alkohol odpade, ker morava iti potem z vlakom/busom saj veste zakaj...kaka vroča čokolada zame, ona naj pa kar pije :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tisto kar je Schift rekel. Kino bo potem, na drugem ali tretjem zmenku.

(Me matra, imam mulo, ki ravno prihaja v ta leta, ...
tongue-1.gif
!)
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
onlyme ti ej dal že lep predlog, bowling, drsanje na prostem, tud mogoče sankanje te dni, ala http://www.sankanje.info/selska-dolina-misouh oz kaj iz te strani, če že ne smučanje. Drugač pa bod kar si, počni kar običajno, ker če boš igral, boš moral tud še kak drug dan igrat in ti bo s časoma zamoril, ona pa bo spoznala, da nisi, to kar si bil.

Ps: kaj pa http://escape-room.si/ , da vidita, kako sodelujeta
smile-1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Ni trol tema!

Rad bi jo peljal na tak kraj, kjer bi naju hitro minila sramežljivost
confused-1.gif
Razmišljal sem v kino, ker se zdaj vrti ene par dobrih sam mi vsi odsvetujejo to za prvi zmenek, sprehod in vmes kaka vroča čokolada se mi zdi tudi tko tko, rad bi se pa maksimalno izkazal.

Še eno vprašanje imam in sicer se na prve zmenke prinese kako pozornost ali pridem praznih rok?
tongue-1.gif
S pokončnimi lasmi na vrhu glave se nimaš ničesar sramovati. Kupi ji vibrator.

Sicer pa ja, to ni troll tema, to je Alterjeva promocija nepotrebnega konzumerizma.
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
ODVISNO od tega kakšne sorte človeka sta.
Jaz bi peljal kam, kjer bi lahko kaj skupaj počela. Smučat, drsat, bowlat, fu*at,... Sedenje in filozofiranje o lajfu bi prišparal za poletne večere ob kajenju marihuane
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kot so ti že povedali forumski modreci...prvi zmenek obvezno pijača, pa naj ne bo predolg, kakšna urica in to je to.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Juuu ... - Gledata dva starejša možakarja na sosednjo klopico v Tivoliju, kako sta dva (pob in punca?) in se sploh ne vidi, kje se on neha in ona začne ...
grin1.gif

Pa pravi možakar: " Jej, kako bi bilo fajn, ko bi šel čas takole 30 let nazaj in bi tudi jaz še enkrat takole ... "
Pravi drugi: "In zato bi še enkrat 30 let na šiht hodil do penzije pa tisto ...
sprasujem se.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.863
3.384
113
40
Lj
Pelji jo v savno, kjer bo lahko takoj vidla če je to to, da ne bo pol premali ali preveliki.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Rad bi jo peljal na tak kraj, kjer bi naju hitro minila sramežljivost
confused-1.gif

Soba za "popoldanski počitek",
ali swinger klub...
evil.gif