Ste prepričani?

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Gledam, da se v tisti matematični temi nekateri obdelujete do nezavesti....pa me zanima, če ste res tako naivini, da menite, da si vaše partnerice resnično želijo v življenju seksa le z vami? Ste res tolk za luno?
Non stop da jo obdeluje en in isti?
Zakaj bi ženske čutile drugače kot moški?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.095
2.446
113
Odvisno od ravnovesja med testosteronom in estrogenom pri posamezniku. Ne glede na to, ali je ženska ali moški. Lahko rabiš enega za celo življenje ali pa enega na teden
smile-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Zelo zanimivo. Moram povedat, da mi je v začetku tega tedna tudi ena psihologinja namignila na vpliv hormonov na "svobodnjaštvo". Torej hormoni uravnavajo večji del našega življenja in ne razum. To je grozna ugotovitev.
Sploh za tiste, ki tako zelo moralizirajo.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Kdo je rekel, da ne zadošča? Mogoče pa je v uspešnih primerih možno vzpostavit pravo ravnovesje med podivjanimi hormoni....
evil.gif

V bistvu me zanima samo to , zakaj je tu gor (na Alterju!!!!!) tolk zadrtih nezadovoljenih nespečnežev....
bonk.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.606
6.345
113
Po moje je Majorju odklenkalo. Mamci že diši nekaj frišnega. Dost je bilo '' šmira ''
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zakaj menite, da bi ženske čutile drugače kot moški? Ste res tolk za luno?
Kolikor sem uspel razbrat je po mnenju Alterjevcev razlog v tem, da so ženske psihološki kompleksi, ki brez polne moške denarnice ne zmorejo doživeti orgazma. Alter ni klobasja fešta po naključju.
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
To, da ženskam hormoni krojijo življenje, je itak dejstvo. Tako da. Vprašanje je samo, kako je s hormoni. Sicer pa ne vem, kaj bi rada zvedela.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Gledam, da se v tisti matematični temi nekateri obdelujete do nezavesti....pa me zanima, če ste res tako naivini, da menite, da si vaše partnerice resnično želijo v življenju seksa le z vami? Ste res tolk za luno?

Eno je želeti, drugo pa na račun davkoplačevalcev dobesedne orgije imeti.
tongue-1.gif