bravo azijci

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
malokdo ma jajca prodajat avto kot 4wd, ki dejansko to sploh ni
cheer.gif


 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Ne razumeš, gre za eko način v prid manjši porabi in obrabi pnevmatik.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Dokaj stara zadeva. V tej istem košu je tudi toyota.
Na you tubu je veliko podobnih testov, kjer potrdi moje pisanje.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Ne razumeš, gre za eko način v prid manjši porabi in obrabi pnevmatik.

u pismo na to pa sploh pomislu nisem
confused-1.gif

ja pol pa čestitke honda
cheer.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Dokaj stara zadeva. V tej istem košu je tudi toyota.
Na you tubu je veliko podobnih testov, kjer potrdi moje pisanje.

ja vem ampak tak test s crvjem so že delali in je honda po tistem kao popravla zadevo..no očitn jim ni ratalo..
evil.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sam res ne razumeš...

Pač ne dela pri 0 oprijema na enem paru, dela pa npr. pri 5-10% oprijema, kar je pa edino realno. Še če bi bil led spredaj bi bil pogoj izpolnjen, tako da je test malo omejen.

Sicer pa teh roller testov ne opravi polno avtomobilov, tudi "slavni" quattro ne, če pa že pa slabo z velikim zamikom ipd. Najjači pri tem je pa ravno Japonec - Subaru, ki ne faila v nobenem primeru, tudi če ima samo eno kolo oprijem.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Sam res ne razumeš...

Pač ne dela pri 0 oprijema na enem paru, dela pa npr. pri 5-10% oprijema, kar je pa edino realno. Še če bi bil led spredaj bi bil pogoj izpolnjen, tako da je test malo omejen.

Sicer pa teh roller testov ne opravi polno avtomobilov, tudi "slavni" quattro ne, če pa že pa slabo z velikim zamikom ipd. Najjači pri tem je pa ravno Japonec - Subaru, ki ne faila v nobenem primeru, tudi če ima samo eno kolo oprijem.
Sedaj si zayebal celo temo.

VAG-lover je fiasko Honde posplošil na vse Azijce... ne mu sedaj koncepta rušit...
hysterical-1.gif
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
jst nisem vag lover sem pa lover kvalitetnih lepih in tehnološko naprednih vozil, tk da nažalost lahko občudujem in vozim zgolj nemce
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Spet so Nemci krivi, da azijci/ delajo/kopirajo slabo. Podpirate sistem "če sosed lahko,potem lahko tudi jaz". =]
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Matr ste eni pametni,imel sem CRV in sem šel v hrib 20 cm snega brez zaleta kot za šalo ! Kaj vam ni jasno,če daš avto na dvigalo se morajo vrteti tudi zadnji par ?? Zakaj že ? To ti je isto kot da pri odprti vratih zakleneš vrata na notranjih kljukah in zapreš vrata in avto se ne bo zaklenil ! Torej ključavnice ne delajo ?
Tukaj pa imate test ki je CRV impresioniral voznika z 4wd pogonom.
priden.gif

https://www.youtube.com/watch?v=J6O85Bm62Cw
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Sam res ne razumeš...

Pač ne dela pri 0 oprijema na enem paru, dela pa npr. pri 5-10% oprijema, kar je pa edino realno. Še če bi bil led spredaj bi bil pogoj izpolnjen, tako da je test malo omejen.

Sicer pa teh roller testov ne opravi polno avtomobilov, tudi "slavni" quattro ne, če pa že pa slabo z velikim zamikom ipd. Najjači pri tem je pa ravno Japonec - Subaru, ki ne faila v nobenem primeru, tudi če ima samo eno kolo oprijem.

Ni res. Edini dif, ki tako deluje, je torsen, CRV pa nima niti t od torsena. Ima elektronsko vodeno sklopko z več lamelami, sistem spominja na haldex. Navor se na zadnja kolesa prenese ob zdrsu sprednjih. Tole na videu je nesprejemljivo.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Primerjanje AWD z 4WD ali 4x4 je nesmiselno in vsak ima prednosti ali slabosti in nenazadnje tudi cena in NAMEMBNOST tega sistema je temu primerna.Nikjer ne piše da 4WD hoče biti bolši od enega 4x4 . To ti je isto kot bi se delali norca z Ferarrijem ker ima majhen prtljažnik,saj ima Punto večjega. Tako da 4WD je štirikolesni pogon,v določenih pogojih se pa ne obnese tako kot drugi sistem.