Dobri sedeži v Areni Zagreb

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Grem na koncert Andrea Bocellija v Areno Zagreb in je name padlo breme odločanja katere sedeže naj nabavimo.

Zanima me ali je kdo že bil na kakšnem koncertu v Areni Zagreb kjer se je sedelo in ne stalo?

Glede na sliko spodaj me zanima ali je " Tribuna dolje 1", ki je označena z zeleno barvo dobro mesto za poslušanje in se tudi kaj vidi na oder? Vzel bi sedeže od koder sem označil rdeči puščici.


Kako je pa z drugimi mesti, recimo Parter in Silver parter, sprašujem ker nimam občutka kako se vidi na oder s parterja? So ljudje pred tabo v napoto, če sediš v parterju?
2102539-Capture.JPG
 

Priponke

  • 2102539-Capture.JPG
    2102539-Capture.JPG
    72,1 KB · Ogledi: 2.043

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Raje vprašaj kje se bo najboljše slišalo.

Na takšne koncerte se gre poslušat, ne gledat na oder ...

LP
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Raje vprašaj kje se bo najboljše slišalo.

Na takšne koncerte se gre poslušat, ne gledat na oder ...

LP

Se strinjam, sej to sem mislil. Ampak samo poslušam lahko tudi doma na kavču. Kombinacija obojega bo zmagovalna
wink-1.gif
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Potem samo VIP parter ali platinum parter. Bolj nazaj ali s strani ti bo po koncertu žal.

Pri kvalitetnih koncertih ne glej na strošek karte. Kot si napisal, poslušaš lahko tudi doma, na koncertu pa bliže izvajalcu, ki naj bo pred tabo, ne na strani.

LP
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Jaz imam Tribuna Gore 4. Nekako mi ni za dajati več kot 50 EUR za karte. Sem gledal cenik za Dunajski koncert, tisto te pa šokira
smile-1.gif
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Seveda je odločitev tvoja, ampak kakšen bo skupni vtis ?
Na koncertih se ne špara na kartah - izbereš tiste koncerte, ki te zanimajo in si jih lahko privoščiš in nabaviš najboljše možne karte.
Samo tako bo koncert resnično užitek. Če boš nekje v kotu v ozadju, boš videl in slišal bistveno slabše, kot doma.

LP
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
To drži. Še na rok koncert se ni pametno spravt na stransko tribuno, ker slišiš samo pol benda, kaj šele na tapravo petje.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
To je nekako še v okviru tega, kar si lahko privoščim, da vsaj enkrat vidiva Bocellija. Pa čeprav samo na ekranu, če bo predaleč proč. Nisem še bil v areni in ne vem točno kje so sploh sedeži.

Grem sicer še na en drug koncert v drugo vrsto pred oder ampak tam so cene za faktor 2 manjše... Povedano drugače razumem pomen ozvočenja in doživetja ampak živim v okviru zmožnosti...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Seveda je odločitev tvoja, ampak kakšen bo skupni vtis ?
Na koncertih se ne špara na kartah - izbereš tiste koncerte, ki te zanimajo in si jih lahko privoščiš in nabaviš najboljše možne karte.
Samo tako bo koncert resnično užitek. Če boš nekje v kotu v ozadju, boš videl in slišal bistveno slabše, kot doma.

LP
tako je to in če najboljših kart ni več ne greš. 10% polna dvorana je dovolj naj oranizator poskrbi da so samo najboljši sedeži na razpolago. pa od 1000€ naprej. greš na manj koncertov pa za tiste ne šparaš...