Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
ksz

Tisti, ki imate bob ... kako deluje zadeva? Razmišljam namreč, da bi službeno številko preselil k njim, ker je tole najbolj ugodna ponudba za govor+SMS.

Najbolj ugoden za čvek v slo omrežjih in SMS je TUŠ PREMIUM S

http://www.tusmobil.si/narocniski-paketi

Pa še na firmo lahko vzameš.

Kako je s temi neomejenimi minutami kadar si v drugem (ne TUŠ) omrežju?
Je še vedno brezplačno ali plačuješ minute po ceniku?
rolleyes-1.gif

Količine veljajo samo v TUŠ omrežju, lahko pa dokupiš dodatek nacionalno gostovanje za 2,9 EUR na mesec in potem veljajo pogovori, SMS/MMS tudi v mobitel omrežju. Še vedno ugodno.

EDIT: 2,9 je za fizične osebe, za poslovne subjekte je 5,9 EUR
 
Nazadnje urejeno:

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
ksz

Tisti, ki imate bob ... kako deluje zadeva? Razmišljam namreč, da bi službeno številko preselil k njim, ker je tole najbolj ugodna ponudba za govor+SMS.

To menda ves, da pri bob-u ne mores imeti racuna na podjetje?

http://bob.si/pomoc-in-vprasanja/pogosta-vprasanja#ali-je-lahko-bob-uporabnik-pravna-oseba

pogosta_vprasanja_bob.si-20150624-071046.jpg

Vem, niti sedaj ga nimam. Vedno je treba pogledati, kaj se izplača ... če je naročnina pol cenejša in ne omogoča "računa na firmo" je še vedno bistveno bolj ugodna. Bolj me moti, da ni SMS zgrešenega klica.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Torej je potrebno skleniti novo naročnino, prenesti številko in odpovedati staro?
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
To so tisti famozni strašni strokovnjaki za velike pare delali, ki jih tako težko najdete? Saj vam/jim bo prej ali slej potegnilo, da je 7x ceneje obdržati obstoječo stranko kot pridobiti novo in se občasno splača obstoječi ARPU kak procent znižati tudi za obstoječe in si s tem zagotoviti lojalnost strank, ki jih že imate. Če seveda ne bo prepozno ...
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
To so tisti famozni strašni strokovnjaki za velike pare delali, ki jih tako težko najdete? Saj vam/jim bo prej ali slej potegnilo, da je 7x ceneje obdržati obstoječo stranko kot pridobiti novo in se občasno splača obstoječi ARPU kak procent znižati tudi za obstoječe in si s tem zagotoviti lojalnost strank, ki jih že imate. Če seveda ne bo prepozno ...
rolleyes-1.gif

467716-post_slo.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
To so tisti famozni strašni strokovnjaki za velike pare delali, ki jih tako težko najdete? Saj vam/jim bo prej ali slej potegnilo, da je 7x ceneje obdržati obstoječo stranko kot pridobiti novo in se občasno splača obstoječi ARPU kak procent znižati tudi za obstoječe in si s tem zagotoviti lojalnost strank, ki jih že imate. Če seveda ne bo prepozno ...
rolleyes-1.gif

Itak, za obstoječo stranko se pa drugje znajo potruditi? Kako že gre, menjava paketa 20-40 EUR, neupoštevanje pritožb in reklamacij neustreznega delovanja. Ampak sem bil pripravljen podaljšati pri Tušmobilu za dve leti in vzeti LG G3. Se mi zdi, da je bil pri Tušmobilu v akciji po (govorim na pamet) 16 EUR in to 16GB. Problem je bil v tem, da je bil pri konkurenci (Telekomu in Simobilu) na voljo 32 GB za enako ceno. Seveda se Tušmobil ne potrudi toliko, da dobavi nekaj kar ni na polici. Tudi prav.
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
hysterical-1.gif

Jutro.
hysterical-1.gif


Hvala za razlago pripete slike, ker drugače samo bog ve kaj bi lahko pomenila.

Glede ostalega napisanega pa ...
bonk.gif

1. Mi pa ni jasen odziv na prav Bobovo znižanje cen le novim naročnikom, če pa je dejanje povsem običajno v trgovinah. Npr. kupil sem TV v LeClercu za 750 EUR, čez en mesec je bil 680 EUR. A si me slučajno videl na forumu ven pasti?
2. ...
3. Nisem zaposlen na Simobilu.
evil.gif
V bistvu bom to, da misliš da sem vzel kot pohvalo, saj kolikor sem zadnjič videl je znamka Simobil v Sloveniji več vredna kot Telekom, Telemach ali bog ne daj Tušmobil.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.