SP v košarki 2014

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Nič še niste rekli o tem tekmovanju, ki je pred vrati.

No, saj je bolje, da se nič ne piše o tem. Včeraj sem malo gledal SLO:ZDA.

Pa to je čista sramota. Iz ZDA so privlekli neke turiste, za katere še nihče ni slišal, malo so se prišli pozabavat in po pokal...

Naši pa ne morem rečt drugega luzerji, ni vredno omembe.

Celo življenje igrajo košarko pa nimamo skor nobenga "atleta", sama neka pomehkužena telesca in strah.

Da o Dragiču ne govorim.

V ZDA ga imajo, da se poti in zvija gležnje, razbija arkade namesto zvezdnikov, ko pa je treba, pa glavno stvar opravijo drugi.

Bolj me zanima, kdo financira tole košarkaško zvezo, da se turisti že cel mesec zabavajo in potujejo po Evropi in svetu...

Ker rezultat bo spet nikakvi.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nič še niste rekli o tem tekmovanju, ki je pred vrati.

No, saj je bolje, da se nič ne piše o tem. Včeraj sem malo gledal SLO:ZDA.

Pa to je čista sramota. Iz ZDA so privlekli neke turiste, za katere še nihče ni slišal, malo so se prišli pozabavat in po pokal...

Naši pa ne morem rečt drugega luzerji, ni vredno omembe.

Celo življenje igrajo košarko pa nimamo skor nobenga "atleta", sama neka pomehkužena telesca in strah.

Da o Dragiču ne govorim.

V ZDA ga imajo, da se poti in zvija gležnje, razbija arkade namesto zvezdnikov, ko pa je treba, pa glavno stvar opravijo drugi.

Bolj me zanima, kdo financira tole košarkaško zvezo, da se turisti že cel mesec zabavajo in potujejo po Evropi in svetu...

Ker rezultat bo spet nikakvi.

glede na tole kar si napisal, je precejsen odstotek evropske kosarke turizem ...
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Pomoje niti naprej ne bodo prišli. Ker tako slabo kot teli naši letos izgledajo pa še niso...Poden od podna, nikakva igra.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Zda je pač Zda,tam se že na koliđu igra košarka na visokem nivoju,med tem ko pri nas 25 letnik v klubih ki igrajo v evroligi niso niti približno tako dobri razen posameznikov.
Za kak viden rezultat nammanjka pravi center,brez konkretnega centra v moderni košarki ne moreš prav veliko doseči.realno smo tam okoli 12 mesta,kar bo več bo odlično,znajo pa letos hrvati presenetit,hezonja,bogdanoviæ in šariæ so odlični,če bo tomiæ odigral kot igra v barci bo lepo steklo
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Pa to je čista sramota. Iz ZDA so privlekli neke turiste, za katere še nihče ni slišal, malo so se prišli pozabavat in po pokal...

Niso turisti, so dobri NBA igralci, res pa je, da niso zvezde kot James, Wade, Bryant, Anthony..

ZDA je država s 300 milijoni prebivalcev in najboljšo ligo na svetu, praktično katerekoli igralce iz te lige pripeljejo, so predobri za ostale.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Španci so še ok? Da ne bo ko pri fuzbalu 😊

Zda pa bi lahko kdo premagal,če se ne bodo bali
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.321
6.530
113
Španija, ZDA so favoriti...potem pa še kaka grčija, argentina potencialno presenečenje.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Snecer, ce ti ne poznas igralcev, ne pomen, da so turisti....en uc vrzes na tri minute tekme, pa si ze cel znalec...car, ni kej.
grin1.gif
Dragic pa lepo sola, sam ne more vsega sam narest....mostveno se igra.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Sej to ni nič novega za tega luzerja. Pogleda tekmo proti ZDA in daje kritike. Pač, budalo.

Klobučar vs Rose. Sami turisti, ja.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
@snecer
Veseli me, da sem končno lahko prebral poznavalsko oceno o ekipi ZDA. Kako pronicljiva ocena : "turisti". Res kdo pa sploh so:
DeMarcus Cousins 2010-11 NBA All-Rookie First Team, averaged 17.9 ppg., 10.2 rpg., 2.4 apg., 1.4 spg., 1.0 bpg.
Stephen Curry starter for the 2014 NBA Western Conference All-Star Team averaged 20.3 ppg., 4.1 rpg., 6.7 apg., 1.3 spg
Anthony Davis All-NBA first team in 2013. 1st overall pick in the 2012 NBA Draft
DeMar DeRozan 2014 NBA All-Star Eastern Conference Team in 2013-14, averaged 38.2 minutes a game, and 22.7 ppg., 4.3 rpg., 4.0 apg., 1.1 spg.
Andre' Drummond fourth in voting for 2013 NBA Rookie of the Year averaged 11.1 ppg., 10.8 rpg., 1.1 bpg., 1.6 spg.
Kenneth Faried MVP of the 2013 Rising Stars Challenge 1,673 career rebounds NCAA career rebounding leader, surpassing Tim Duncan’s 1,570.
Rudy Gay In the four seasons between 2007-08 thru 2010-11, was one of three NBA players (LeBron James, Dwyane Wade) with at least 5,000 points, 400 steals and 200 blocks.
James Harden Two-time (2013 and 2014) NBA Western Conference All-Star Team member. 2011-12 Kia NBA Sixth Man Award
Kyrie Irving 2012 NBA Rookie of the Year. averaged 20.7 ppg., 3.7 rpg., 5.8 apg., 1.4 spg.
Mason Plumlee Won the 2010 NCAA Tournament as a freshman
Derrick Rose 2010-11 NBA Most Valuable Player - youngest player ever Three-time NBA All-Star (2010, 2011 and 2012). averaged 20.8 ppg., 3.8 rpg., 6.8 apg.
Klay Thompson Named to 2012 NBA All-Rookie first team. 6.0 ppg., 3.1 rpg., 2.2 apg., 0.9 spg.

Turisti, ne morem drugega reč, dobro si jih ocenil.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
@snečko: piši raje o tistem, na kar se spoznaš.

@all: manjka nam višina pod košem; Vidmar, Lorbek... škoda, ker je Begiæ odpovedal. S temi tremi bi še nekako šlo, tako pa smo odvisni od meta za tri.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Snecer, ce ti ne poznas igralcev, ne pomen, da so turisti....en uc vrzes na tri minute tekme, pa si ze cel znalec...car, ni kej.
grin1.gif
Dragic pa lepo sola, sam ne more vsega sam narest....mostveno se igra.

Goran Dragič je omejen na 25 min / tekmo s strani Phoenixa. Kar pomeni, da bomo spet na vsaki jebeni tekmi imeli slabo četrtino, tako kot na vseh prvenstvih do sedaj.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Tko ja...za prijateljske ima omejitev.....pa namest na 3h je lahko igral na 5ih tekmah. Prvenstvo je all in
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Men je to SP sicer čisto mimo. Jaz bi doma pustil Gorana, Balažiča, Slokarja, Zupana in Lorbka. Dragiæ naj počiva, ostali so pa, razen Lorbka, že prestari za kaj resnega v prihodnosti. Pa naj mladi nabirajo izkušnje.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Men je to SP sicer čisto mimo. Jaz bi doma pustil Gorana, Balažiča, Slokarja, Zupana in Lorbka. Dragiæ naj počiva, ostali so pa, razen Lorbka, že prestari za kaj resnega v prihodnosti. Pa naj mladi nabirajo izkušnje.
Ja, fak no! Ajde, naredi postavo, ki bo konkurenčna, pa da te vidim zdaj.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Men je to SP sicer čisto mimo. Jaz bi doma pustil Gorana, Balažiča, Slokarja, Zupana in Lorbka. Dragiæ naj počiva, ostali so pa, razen Lorbka, že prestari za kaj resnega v prihodnosti. Pa naj mladi nabirajo izkušnje.

prihodnosti skoraj da nimamo
crazy1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Men je to SP sicer čisto mimo. Jaz bi doma pustil Gorana, Balažiča, Slokarja, Zupana in Lorbka. Dragiæ naj počiva, ostali so pa, razen Lorbka, že prestari za kaj resnega v prihodnosti. Pa naj mladi nabirajo izkušnje.
Ja, fak no! Ajde, naredi postavo, ki bo konkurenčna, pa da te vidim zdaj.

maj pojnt ikzekli
priden.gif