Viber; remove from group chat

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Živjo,

imam problem, ki ga ne znam rešiti in rešitve ne najdem na internetsih. Dodan sem v neko viber grupo, v kateri ne poznam nobenega in stalno dobivam opozorila. Na viberjevi strani sicer piše, kako naj bi odšel iz grupe, vendar teh možnosti, ki jih oni opisujejo jaz nimam.
Že pri koraku 2 nimam te možnosti:
Citat:
Exiting a group

Select the icon at the top right of the conversation or swipe the screen to the left
Select the menu button
Select Leave and Delete – Note that you will be deleting the conversation from your list of conversations, not deleting the group.

Android 4.3; viber 4.3.3

LP
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
na prvem zaslonu, kjer so vse skupine in posamezni pogovori, tiščim na ime skupine, spodaj desno se mi pojavi "koš za smeti" in s klikom gor vrjetno zbrišem grupo oz me vrže ven.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.423
113
Je možno na Viber nastavljati vrsto in jakost zvonjenja?
Moti me tudi, ker ne vidiš, ali je oseba online ali ni... Se da zadevo kakorkoli izboljšati?
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Jaz vidim, če je oseba online, tako v imeniku kot v sporočilih. Res pa je, da je treba na osebo kliknit. Jakost zvoka, je pa taka, kot jo imaš naštimano na telefonu; lahko si pa v nastavitvah izbereš tudi, da uporablja telefonove zvonce.

LP
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Jaz vidim, če je oseba online, tako v imeniku kot v sporočilih. Res pa je, da je treba na osebo kliknit. LP

daj točen postopek povej, ker jst tega ne vidim.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Bom jaz poiskušal napisati za Viber. Če imaš v nastavitvah pod Privacy kluko na Show online status potem si viden če si on line in seveda obratno, vidiš tistega ki ima to obkljukano in je online. Drugače tega ne vidiš.

Da pa vidiš to pri posameznem kontaktu ga moraš odpreti (pogovor) in če je onkine tam zgoraj imena piše online ali npr. last online yesterdayat 19.55

Lp
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
se pravi, če sem jst "neviden", potem tudi drugih ne morem videt? potem pri men to problem, ker imam vse na off.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.630
6.423
113
Tole sem našel:

If you are using viber on windows phone it doesn't support contact online feature. i guess a new update would fix that problem.. you better go for android or ios device to enable that feature.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
se pravi, če sem jst "neviden", potem tudi drugih ne morem videt? potem pri men to problem, ker imam vse na off.

Za widows phone ne vem, na androidu pa je tako kot sem napisal. Če imaš ti na off nisi viden drugim, ti pa bi moral videti druge če nimajo na off. Vsaj po mojih izkušnjah je tako!