Kateri majhen avto

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
No, išče se en avto manjših dimenzij za po mestu in bližnji okolici.
V mislih sem imela c1/p107/ayago. Rabljen se dobi s petimi vrati,majhna poraba...
Ima kdo izkušnje s temi ali kakšnim podobnim avtom, hvala.
cheer.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Najboljši avto je novi, ker nihče ne prodaja rabljenega avta brez razloga, "ker je kupil boljšega." Sicer pa se izogibaj javnih oglasov neznanih privatnih prodaj, in se po rabljen avto raje odpravi v avtohišo za katero stoji zanesljiva (ne več kot ena) znamka.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Najboljši avto je novi, ker nihče ne prodaja rabljenega avta brez razloga, "ker je kupil boljšega."

A se ti zavedaš,kakšne neumnosti pišeš??
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
niti jih ne....mali avti res redko menjajo lastnika...ponavadi se uporabljajo do ekonomske totalke...tko da mas pri njih velik sanse da ga nekdo menja ker je slo kaj dragega po gobe
wink-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
sicer je OFF...

ampah fora je pa svetovna
hysterical-1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
...tko da mas pri njih velik sanse da ga nekdo menja ker je slo kaj dragega po gobe
wink-1.gif

Ampak res,pri malih avtomobilih je zelo veliko šans,da gre kaj dragega po gobe,in da potem tega novi kupec sploh ne opazi
grims-1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Ampak res,pri malih avtomobilih je zelo veliko šans,da gre kaj dragega po gobe,in da potem tega novi kupec sploh ne opazi
grims-1.gif
To ni problem le malih, ampak vseh rabljenih avtov. Pri nižje-razrednih avtih so seveda stroški popravil nižji in večkratni, pri višje-razrednih pa višji, ampak kljub temu se moraš odpravljati na servis in metati denar skozi okno. Po gobe pa gredo lahko stvari tudi leto dni po nakupu rabljenega avta, ker se je prodajalec zavedal, da se avto bliža koncu življenjske dobe.
 
Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Yaris?

Sicer dražji, a...


ker je 10.000 € občutno preveč za takšen nov avto in po alter logiki se kupi samo novega.
sprasujem se.gif

rabljene pa kolikor sem jih videla po mestu so večinoma kar solidno rjave in stolčene.

gledam Toyota Aygo -c1 - p107 motor z verigo majhna registracija in zavarovanje 14 col pnevmatike tako malo elektronike da se nima kaj dosti pokvarit.
in veliko jih je naprodaj ker so bodočim mamicam premajhni.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
ker je 10.000 € občutno preveč za takšen nov avto in po alter logiki se kupi samo novega.
sprasujem se.gif

rabljene pa kolikor sem jih videla po mestu so večinoma kar solidno rjave in stolčene.
in veliko jih je naprodaj ker so bodočim mamicam premajhni.
No, potem si pa 100% brez skrbi. Glej da avto ni rjav ali stolčen in da je od bodoče mamice, ker dojenčki potrebujejo veliko prostora.
cheer.gif

Pa ne mi verjet, ker pišem neumnosti.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik dTi pravi:
VW Up! je bomba za vozit.

Zakaj že je bomba za vozit?
smile-1.gif


Kaj pa C2? Sicer malo večji, pa verjetno dražji od C1, ampak po mojem boljša izbira.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
bombasticna je predvsem cena
smile-1.gif


drugace pa 1.0 75KM kar piči
smile-1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Priporočam enega izmed treh c1,pezp 107 ali toyota aygo. Poraba 4.5 litrov mešane vožnje, motor 3 cilindrov)traktorski zvok) ampak večji navor glede na kubaturo, dolge prestave, da misliš da ni nikol konca in neuničljiv motor ob normalni uporabi. Extremno zadovoljen z njim, ( ima ga dekle). Sem bral lani prvi na lestvici , kar se tiče zanesljivosti.
smile-1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
No, išče se en avto manjših dimenzij za po mestu in bližnji okolici.
V mislih sem imela c1/p107/ayago.
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Priporočam enega izmed treh c1,pezp 107 ali toyota aygo.
Extremno zadovoljen z njim, ( ima ga dekle). Sem bral lani prvi na lestvici , kar se tiče zanesljivosti.
smile-1.gif
Super, dilema rešena.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.971
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
No, išče se en avto manjših dimenzij za po mestu in bližnji okolici.
V mislih sem imela c1/p107/ayago. Rabljen se dobi s petimi vrati,majhna poraba...
Ima kdo izkušnje s temi ali kakšnim podobnim avtom, hvala.
cheer.gif

Panda?