Novi Passat

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Novo - B8.
Ta, ki je bil do sedaj je bil B6 od 2005 (zrisal Lešnik) + facelift B7 od 2010 do sedaj.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
S sprednjim delom (maska z lučmi) so tako usekali mimo,da kaj takega niti od Kitajcev nebi pričakoval!
Po mojem bodo morali narediti facelift v roku enega leta
evil.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Mene spominja na tole. Na koncu bo še VW obtožil KIO da so jih kopirali.

 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Pričakovano

klik

Meni je vizuelno grd, eden od jagrših avtomobilov zadnje čase. Maska preveč nametanega kroma, luči "jezne" zraven pa kič krom. To ne gre skupaj. Sprednji spodnji spojler kot iz konca 70ih....grdo in neskladno.
Bočna linija....še kar, zadostno...
Zadnji del preveč "žalosten"

Tehnično pa verjamem, da je top.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Meni se zdi da ga hočejo približati tem novejšim in dražjim Audijem. Se samo meni zdi ali je s strani malo podoben A6 karavanu (za karavan govorim). Pa tudi tako, se mi zdi, da hočejo malo podražiti zadevo. Zanimivo bo kakšno ceno bodo dali
smile-1.gif


PS: tisti, ki hoče kupiti passata ima sedaj priložnost, ko bodo sedanjemu znižali ceno za par tisoč €.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Pričakovano

klik

Tehnično pa verjamem, da je top.

to je edino kar steje ...

kaj ti bo lep avto, ce je skoz na servisu ...

Meni še zgleda OK, glede zanesljivosti je pa verjetno...slabši, kot pač večina vozil v VW grupi. Ajde, Porscheja izvzamem, ker mi je všeč
grin1.gif


No, zdaj pa navalite VW loverji.
grin1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pišeš bedarije. Prešnja generacija (B7) je sploh v navezi z 2.0 TDI CR (CR je boldan da ne bo kakšen pametnjakovič privlekel na plano 2.0 TDI PD v B6 generaciji) top kar se tiče zanesljivosti.
 

peters

Pripravnik
30. jul 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Pišeš bedarije. Prešnja generacija (B7) je sploh v navezi z 2.0 TDI CR (CR je boldan da ne bo kakšen pametnjakovič privlekel na plano 2.0 TDI PD v B6 generaciji) top kar se tiče zanesljivosti.

Mnja, ravno pri takem CR je pri 250 kkm šla turbina, pri 400 kkm pa raztrgalo črpalko goriva. Kaj je bilo treba zato menjat, ne rabim razlagat. Aja, pa ni fajn če sredi evrope crkne še "kabelbaum", ki je itak zlata vreden, pa še pol motorja je treba narazen vzet, če ga hočeš zamenjat.
V B6 so zanesljivi tudi 2,0 TDI z 8V glavo (BMP na primer...)
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Ni mi všeč trend LCDjev namesto klasičnih števcev, najprej Volvo, zdaj VW... Nočem displaya, hočem fizični kazalček!
(jebiga, stari tečnež)