Angležinje in njihov izgled

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Ker je bilo v Sloveniji ta teden napovedano slabo vreme sva z ženo na hitro spakirala in skočila na Zakintos. In seveda sva naredila tudi kak krog po žurerskih predelih. Veliko je rusov, največ pa angležev. In letos je očitno tu moderno za ženske, da imajo na sebi zelo kratke jeans hlače. To je lahko odlično za videti ampak... 90% angležinj ima vsaj 20kg preveč za kaj takšnega. In številka 20 je zeloooo mila. Pa mi niso najbolj pri srcu anoreksična dekleta, ampak tole je pa preveč. In vse samozavestne da glava peče. Tudi "hostese", ki vabijo v lokale so v vsaj v 50% zavaljene p.... Ne vem a to je kak nov standart, ki ga jaz ne poznam? Ali pač ne smejo izstopati iz povprečja? Nočem biti žaljiv, vendar nekje so meje dobrega okusa. Zdaj en teden ne bom mogel, ker bom imel pred očmi te prizore. Je pa to dobra kontacepcija.

Je.bemtiš kam gre ta svet. Žena je stara še 1x toliko kot te najstnice in upam 100% trditi da izgleda bolje kot 95% vseh najstnic tukaj dol.

Najbolj se mi pa smilijo nabildani in opicanjeni tipi, ki praktično nimajo izbire.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Drugič kak six pack več spiješ, pa je kuj bolš
evil.gif


Jaz sem bil na Irskem, ko so bile v modi nekakšne "pupak" majice iz elastana (morda je bil izredno elastičen bombaž, težko rečem). Morda niti niso bile pupak majice...v glavnem, to je vse ven gledalo. Sem pa opazil, da ima veliko teh najstnic nenavadne rjave lise, črte po telesu. Mnogo kasneje sem ugotovil, da je šlo za samoporjavitveno kremo.
Drgač so pa posamezni modeli irsko angleških pegastih raketk zares "astonišing".
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Lej igi, si ti perfect? Ker ce ne, lahko lepo zacepis pa pustis ljudi da zivijo svoj lajf... Mislm fak of pa slovenci in njihove predstave...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.147
2.323
113
v lokalni ostariji
igi seveda je perfekten, lep, nabildan, streniran, njegova žena ko sharen stone....
no mogoče ima pa kje drugje kakšno pomanjkljivost...


mene ne moti... vsak naj obleče to, kar njemu paše. pa če izgleda ok ali pa ne. važno da se on dobro počuti.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Seveda oba perfect in brez napake
smile-1.gif
.
In ni point v tem, ampak v tem, da je vedno vec predebelega folka ze pod 20 let. V sloveniji tega ni toliko.

Drugace pa meni dol visi za to. Vsak je taksen kot je, oblece kar zeli, zivi kot sam hoce.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.361
987
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Kakšne so pa kaj cene? Npr. ven jest, pivo, kava?

Primerljive z nasimi. Pivo je drazje in velikega pod 4€ tezko dobis. Koktaili so 5-7€.

Grska solata res velika je 7€, kos pice 2.5, cela 8€.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Mah to so ene revne 'angležinje', da hodijo na dopust v predsezoni..
grin1.gif

Meni se zdijo Britanke v Londonu prav hot, je pa res, da je težko najt avtohtono britanko, kar je pa spet druga zgodba
smile-1.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Jebiga.... Nekateri bi rekli ''pa stran glej''... Je pa res iz leta več totalnih ekstremov -ene so anoreksične, druge zavaljene....
Še več pa je tistih, ki meni ne bi dale.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
Jaz sem bil na zadnje na fullmoon partyju na tajskem pa presenečen koliko lepih angležinj je bilo tam dol......in to še preden sem začel pit
smile-1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Moraš vedet, da so to revne Angležinje, otroci iz delavskih naselij. Pred 5 leti sem bil na Kreti, Stalis in Malia, sicer sredi sezone, ampak enaka scena. Mlade Angležinje (in Angleži), čist pod gasom že popoldan, pa vse punce že pri 16-ih po 20 kg preveč.
No, še po nečem so Angleži znani, kar ni ravno zahodni svet: neželeno število najstniških nosečnosti, posledično mladoletnih mamic
frown-1.gif
.

Dobra plat revnih mladoletnih Angležev v Stalisu in Malii pa so bile nizke cene pijače in hrane
smile-1.gif
.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Kaka delavse druzine, revna dekleta wtf?? Pri njih je to standard, vse so debele, take z normalno tezo res redko srecas. In pri njih je to ze nacionalni problem. Finta pa je, da ker so vse zaspehane, je to zdaj normalno, od tu jim samozavest, ker se ne gibajo med suhicami z hudimi steli, ker jih enostavno ni. Tipi se mi res smilijo ko lahko izbirajo samo med debelo ali manj debelo.
Problem pri anglezinjah je se ta, da so ze kot rasa generalno v faco grdi, pol pa se za zakl cementa sale gor obesene....fuuujjjjj