Katere plenice razen Pampers?

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Katere so še dobre? Baje Hoferjeve in Müllerjeve? Mali ga serje vsak dan, pa so malo drage te Pampersice
tongue-1.gif
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
Pamperske je imel Leclerc v Akciji številka 3, 150 komadov za 19,19€. Ne vem če so katere veliko cenejše.

LP Sandi
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
V akciji so imeli vse številke, mogoče pa velja akcija do nedelje. Poglej si katalog.

LP Sandi
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.317
5.355
113
Ta akcija se ponovi praktično vsak mesec. Je pa tko, da načeloma vsi paketi enako stanejo, s tem da manjša je številka, več je plenic notri.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Katere so še dobre? Baje Hoferjeve in Müllerjeve? Mali ga serje vsak dan, pa so malo drage te Pampersice
tongue-1.gif

Od začetka uporabljamo Hofer... tu pa tam kak pampers. Ni nobene razlike.
 

helltom

Pripravnik
17. maj 2013
67
1
8
Pr nas sta mulca imela DM-ove Babylove, če sta imela slučajno gor pamperske, sta imela oba vso rdečo rit, po DM-ovih nikoli.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sem ravno bil v Hoferju in so 56 kom 7,10€, se mi zdi kar poštena cena, sem vzel ene pa da vidimo kaj se bo zgodilo z malo rito kakano
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Hoferjeve so OK, so pa imeli v Baby Centru sedajle akcijo za pamperske sleep&play, kjer je bila cena na komad še nekaj nižja kot pri hoferjevih
wink-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.301
5.835
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Katere so še dobre? Baje Hoferjeve in Müllerjeve? Mali ga serje vsak dan, pa so malo drage te Pampersice
tongue-1.gif

Od začetka uporabljamo Hofer... tu pa tam kak pampers. Ni nobene razlike.
Pri vas pa ne previjaš ti. Jaz z zavezanimi očmi ločim pampersko od hoferjeve (pa sem že eno leto out), pa še kak pir lahko prej spijem. Je pa res da je to bolj ”fizična” na otip določljiva razlika.
Porabila sva 90% hoferjevih, ob akcijah v leclercu (pa ne 10%) sva si nabavila kak dodaten paket pampersk. Za foro sva probala tudi Lidl, lumpi muller. Ostala sva na hoferju, pa čimprej na kahlo. Navajala sva jih takoj ko sta približno sedela. Poba je večino večerij pojedel na kahli, redko kdaj je pustil prazno. Zjutraj je pa itak redno polnil že pred enim letom najbrž. Punca je bila bolj favlasta, vendar sta bila oba pri dveh ”suha” in brez plenice tudi ponoči. Znanka jo ima pri treh še v plenici. Sicer se je kdaj kasneje (sta se zvečer preveč napila, ali pa neznan razlog) zgodilo da je bila mokra postelja, ampak to mislim da je običajno.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi jaz previjam, če ni drugega, v čem je fora?

Pri jedi pa res ne bomo srali...
smile-1.gif