Split screen očala za 2 igralca

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Pozdravljeni.
Ker imamo nekj igric za 2 igralca z split screen, sem začel malo gledati za takšnimi očali. Ker pa ne vem kako in ali deluje na mojem tv, bi vprašal tukaj, če kdo to ima in uporablja, ter kako se obnese. Sam imam tv Philis 47PFL6008K/12, pa ne vem ali to deluje na vseh tv ali kako.
Ali mi lahko kdo pove, ali to deluje?
 

mitfif

Zelenc'
25. jan 2008
24
0
1
Moraš imeti 3D očala za tvoj TV ( ne rabiš kupovati novih ) - verjetno si jih dobil zraven nakupa. Zaženeš igro za dva igralca - pritisneš Options - Slika in zvok, nato Igra za dva igralca. Izbereš format, s katerim bo igra z razdeljenim zaslonom prikazana na televizijskem zaslonu, in sicer Eno ob drugem ali Zgoraj / spodaj in pritisnite OK. Televizor prikazuje 2 zaslona v celozaslonskem načinu.
Da si igralca lahko ogledujeta posamezna zaslona, si morata nadeti očala – igralec 1 ali igralec 2.

Deluje pa preko HDMI, preko komponentnega meni ni delalo.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Priložena očala so samo za gledanje 3D.
Za igranje iger potrebuješ očala na katerih piše Player 1 in Player 2. Philipsove lahko kupiš original. Verjetno pa bodo ok tudi te z linka.

P.S.: Če na priloženih očalih zamižiš na eno oko, moraš videti sliko prvega igralca, če pa na drugo oko, pa sliko drugega igralca.
smile-1.gif
 

VinS

Pripravnik
27. jan 2012
359
0
16
Obišči stran
imaš aktivni ali pasivni 3D? Če imaš pasivni si očala povsem enostavno narediš sam - iz dveh očal vzameš obe levi in desni šipci in daš obe levi v en okvir, obe desni pa v drugega.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Bom tudi tole probal, ko bom imel čas. Ne vem ali bi kupil kar original philipsove ali iz linka. Philipsove bi naj sigurno delale, ali pa ni nujno?