Galaxy S5 termometer

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
tuki

AWRsIWD.png
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
Uporabnik p4pe pravi:
S5 nima vgrajenega senzorja za temperaturo in vlago. Link. Ima samo barometer.
frown-1.gif
Kako S5 nima senzorja temperature in vlage?
Kaj ni bilo to vedno omenjeno pri vseh recenzijah?
Zanimivo glede na link...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Senzor za temperaturo se meni zdi eden najbolj uporabnih,ki bi ga moral imet vsak telefon.Na S4 kaže zelo natančno.Seveda ga ne smeš imet vsaj cca 10 minut v žepu.To ti lepo piše v navodilih.
bonk.gif
Nobeden termometer ti ne bo v žepu kazal pravilne temperature.Razen tiste v žepu.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Senzor za temperaturo se meni zdi eden najbolj uporabnih,ki bi ga moral imet vsak telefon.Na S4 kaže zelo natančno.Seveda ga ne smeš imet vsaj cca 10 minut v žepu.To ti lepo piše v navodilih.
bonk.gif
Nobeden termometer ti ne bo v žepu kazal pravilne temperature.Razen tiste v žepu.

Zakaj, saj imam direktno aplikacijo, ki mi v sekundi pokaže, koliko je dejanska temperatura iz raznih vremenskih postaj. Zakaj bi bil termometer tako grozno uporaben, ko ga moraš pa prej še 10 minut met na prostem, mi pa res ni jasno.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
ksz

Jaz sem tudi najprej mislil da ga S5 ima. Pol sva pa zadnjič s kolegom ob piru prav pametno primerjala temperaturo njegovega S4 in mojega S5. Šele naslednji dan sem pa prebral na netu da ga S5 nima zaradi waterproof-a.
hysterical-1.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Senzor za temperaturo se meni zdi eden najbolj uporabnih,ki bi ga moral imet vsak telefon.Na S4 kaže zelo natančno.Seveda ga ne smeš imet vsaj cca 10 minut v žepu.To ti lepo piše v navodilih.
bonk.gif
Nobeden termometer ti ne bo v žepu kazal pravilne temperature.Razen tiste v žepu.

Zakaj, saj imam direktno aplikacijo, ki mi v sekundi pokaže, koliko je dejanska temperatura iz raznih vremenskih postaj. Zakaj bi bil termometer tako grozno uporaben, ko ga moraš pa prej še 10 minut met na prostem, mi pa res ni jasno.
Tocno, termometer je totalno neuporabna stvar. Svasta res, mas smartphone, ki je skos povezan v net in ti lahko pove temperaturo iz prakticno vseh vremenskih postaj na svetu, folk gleda pa na lokalni termometer, ki je dalec od zanesljivega...
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
In prek spleta boš seveda zvedel koliko imaš temprature v dnevni sobi, koliko na sekretu, koliko v vinski kleti..
aplauz.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
ti, nevem za tebe, sam jst mam v fletu termostat, ki mi drzi temperaturo na 21 stopinj. A te zanima kok stopinj je na skretu? 21, te zanima kok jih je v dnevni? 21. in tako naprej...
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Jst imam pa tudi avtomatsko celo bajto in ne samo enega mjčknega stanovanja ogrevanega s konstantno temperaturo 24 stopinj.

A ti zdravnica zmeri tvojo bučo prek spleta koliko imaš vročine?
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Nevem zakaj bi mi jo... Sicer se mi pa ne da s tabo razpravljat o moji temperaturi, raje napisi kako mas avtomatizirano hiso, kater sistem uporabljas, kako mas IFTTT nastavlen in podobno...