Tehnične težave na Pop TV

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
So malo pretiravali pri odpuščanju? Skoraj ne mine dan, da ne bi pri 24 ur šlo kaj narobe. Danes je odpadel šport, ker niso imeli zvoka.

 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Mogoče jim še za obleke zmanjka, vsaj za žensko populacijo
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
poleg 24ur naj čimprej propade še SVET pa se bo vzdušje v državi takoj precej popravilo, takega pranja možganov kot ga počneta ta dva medija še nisem videl.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Svet po mojem mnenju odkrije večino svinjarij ki se dogajajo v tej državi. Po tvoje je to pranje možganov. Bog ne daj da bi ovce kaj videle.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
To je edino kar je dobrega od njih, da odjavljajo svinjarijo....vsaj nekdo...pa kaj bi ti rad videl samo lepo Slovenijo.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
To je edino kar je dobrega od njih, da odjavljajo svinjarijo....vsaj nekdo...pa kaj bi ti rad videl samo lepo Slovenijo.

nekaj je realno poročanje,nekaj pa dramatiziranje ob vsakem neljubem dogodku.včasih se mi zdi da bo Nuša vsak čas zajokala ker se toliko vživi v zgodbo
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
poleg 24ur naj čimprej propade še SVET pa se bo vzdušje v državi takoj precej popravilo, takega pranja možganov kot ga počneta ta dva medija še nisem videl.
467716-post_slo.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Nobene škode če propade, oziroma je škoda, saj tile nesposobneži kasneje dobijo delo na rtvslo!
Dokler ga bodo tako srali z manjkajočimi ali fovš podnapisi med Dnevnikom, niso na RTV nič boljši. Saj pri kaki angleščini še gre, ampak ko pa zakurblajo jezike s švasanimi črkami ali še kakšnimi bolj mrežastimi, tukaj pa si še mislit ne moreš, kaj pravijo.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Seveda pri tem ne gre pozabiti na slovnico ter novospakedrane besede, ki so ali plod Google translatorja ali pa neposrednega prevoda iz Angl ali SH v slovenščino.
Le v katero šolo so hodili?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
To je edino kar je dobrega od njih, da odjavljajo svinjarijo....vsaj nekdo...pa kaj bi ti rad videl samo lepo Slovenijo.

nekaj je realno poročanje,nekaj pa dramatiziranje ob vsakem neljubem dogodku.včasih se mi zdi da bo Nuša vsak čas zajokala ker se toliko vživi v zgodbo

Itak dramatizirat znajo bolj kot kdo drug na svetu ampak to moraš vzet v zakup. Važno da se opozarja ostalo naj pa druge službe opravijo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.971
5.706
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Nobene škode če propade, oziroma je škoda, saj tile nesposobneži kasneje dobijo delo na rtvslo!
Dokler ga bodo tako srali z manjkajočimi ali fovš podnapisi med Dnevnikom, niso na RTV nič boljši. Saj pri kaki angleščini še gre, ampak ko pa zakurblajo jezike s švasanimi črkami ali še kakšnimi bolj mrežastimi, tukaj pa si še mislit ne moreš, kaj pravijo.

Sem slučajno rekel da so na rtv sposobni? Seveda nisem, do sedaj so vsaj nekaj profesionalnosti pokazali le na Planet tv z njihovim dnevnikom.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Saj to je čist ok, eni dol drugi gor, ko bodo ti zaspali bodo pa spet drugi šli gor oni pa dol.
Edino RTV-ju je treba dat mal prepiha
 

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
poleg 24ur naj čimprej propade še SVET pa se bo vzdušje v državi takoj precej popravilo, takega pranja možganov kot ga počneta ta dva medija še nisem videl.

eh,pranje možganov
confused-1.gif
na nacionalki ti perejo možgane
če ne bi bilo teh dveh televizij bi bili kot SK tako da ne kritiziraj preveč in prešaltaj na drugi kanal.

pozdrav.gif
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Če ne bo kmalu HD na POP in Akanal, bo šla gledanost eksponentno navzdol..
Jaz praktično ne gledam več teh dveh kanalov...
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Ko se enkrat začne odpuščat je rezultat povsod enak... Žal pa ljudje -vodilni v SLO tega še niso spregledal
bonk.gif


Odpuščanje in šparanje je strategija nesposobnega vodilnega kadra
evil.gif



Se strinjam, da sta POP in A večja poneumljevalca v SLO...
frown-1.gif
 

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
Citat:
Uporabnik japke pravi:
Če ne bo kmalu HD na POP in Akanal, bo šla gledanost eksponentno navzdol..
Jaz praktično ne gledam več teh dveh kanalov...

eja,saj če ni v HD bo gledanost ostala,saj nimajo vsi na razpolago sprejema v tej obliki,pa še vsi ti ga zaračunavajo zakar je to dodatni strošek za potrošnika.

pozdrav.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
res je ! Ko so na pop štartali s svojim dnevnikom je bil neprimerno boljši kot na RTV, z leti pa je postal samo skupek rumenih novic. Po par letih sem prešaltal nazaj na RTV,pa še to običajno pogledam šele odmeve,dnevnik običajno zamudim
 

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska



Se strinjam, da sta POP in A večja poneumljevalca v SLO...
frown-1.gif


[/QUOTE]

eja ti samo svoje misli
tongue-1.gif
meni pa se ta dva kanala močno dopadeta z Planet tv kaj se informacij tiče
nacionalke pa sploh ne gledam. moti pa me to da jo moram po zakonu plačevati kar se mi zdi brez veze.

pozdrav.gif