Cena izdelave ključa

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Izdelati moram 5 kompletov s 4 ključi. Včeraj sem šel k najbližjemu ključavničarju in en navaden ključ stane 4€
13.gif
...skupaj 80€

Res je da sem nazadnje šel delat kljč pred kakimi 10 leti ampak ne spomnim se da bi to stalo jurja, tudi blizu petsto ne ...ne vem a je to danes normalna cena povseod al samo v Lj nategujejo?
sprasujem se.gif


Ve kdo za kako cenejšo varjanto LJ - KR ?
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
ključavničarski kartelni dogovor:)
Če imaš "navadne" ključe, pojdi v obi oz. bauhaus, imajo nemške surovce in ti lahko naredijo marsikaj, za mnogo nižjo ceno (cca. dober evro po ključu).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
V Kranju Krila, nasproti OŠ Staneta Žagarja, ključ po 3,4€. Malo ceneje pa je...
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Hja, res so draguljarji.
Ko sem rabil dve kopiji za edini ključ, sem iz principa dal slabih 15€ za novo cilindričnio ključavnico. S tremi ključi v kompletu, jasno.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
V Kranju Krila, nasproti OŠ Staneta Žagarja, ključ po 3,4€. Malo ceneje pa je...

Krila rulz
cheer.gif
ne hodi k šalabajzerjem, da ne boš potem čez pol leta komplet z vložkom menjal zaradi zatikanja
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.293
1.061
113
a nima bauhaus ali merkur za 1€ ali nekaj takega? ena od teh trgovin dela kopije... .se ne spomnim več točno
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.324
5.844
113
pri taščici
Z Bauhaus ključi imam jaz ok izkušnje. Cena manj kot 2 evra. Daj najprej narediti po en ključ pa potem kopije če boš zadovoljen.
Kopija je lahko slaba tudi če je original že precej zdrgnjen....
Rekord za dva ključa sem dal 50 evrov, pa še poceni sem baje skozi prišel.
 

sik

Zelenc'
27. maj 2016
1
0
1
Danes sem dač 5 ključev "kopirat" 4 navadni in en manjši = 15 EUR.
Te ključe naročam kot nor, ker nas je kot rusov, pa jih otroc zgubljajo, pa bajta, stanovanje, skladišče, pisarna, avti...da glava boli.

Dela je pa frajer imel 3,5 minute.

Se splača tale posel.Me zanima kolk mašina stane.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Morda si moras prej se poslovni prostor kupit, ali pa ga vsaj najeti? Pa potem se kaksen davek drzavi. Npr. davek od dobicka, DDV, davek in prispevki na place. Ce pa ze delas posel je pa seveda dobrodoslo, da se kaj zasluzis.

Pozabil sem upostevat, koliko kljucev mesecno naredi. Verjetno ne gre ravno za masovno storitev.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik sik pravi:
Danes sem dač 5 ključev "kopirat" 4 navadni in en manjši = 15 EUR.
Te ključe naročam kot nor, ker nas je kot rusov, pa jih otroc zgubljajo, pa bajta, stanovanje, skladišče, pisarna, avti...da glava boli.

Dela je pa frajer imel 3,5 minute.

Se splača tale posel.Me zanima kolk mašina stane.

Od mene in od moje familije je ključar v zadnjih 10 letih zaslužil z izdelavo 1 ključa, tak da z moje strani ni biznis.