Hot Horse @ Tivoli in mravle

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Sicer bi bilo mogoče bolje dat tole v kako bolj obiskano temo, pa vseeno.

Danes se po 10 dneh ko že sanjam horsa končno odpeljem do Tivolija. Že ko je vzel kruh iz "hladilnika" in ga odpru (itak so vnaprej prerezani) sem opazil 15-20 črnih pikic, pa nisem delal panike (ne vem zakaj ne
bonk.gif
) in se odločil, da pogledam doma.

Zdaj dobiš gratis mravle v kruhu. Upam, da niso konjske
tongue-1.gif






















 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
o mater ti a si moral to pokazat fuj ti..... joooooj uniču si mi ves gušt ko grem na horsa, zdej nikoli več ne bom mogu tja jest. Bemti
frown-1.gif
:(:(:(:(

kot da bi otroku ravnokar povedal da božiček ne obstaja, s to razliko da mi gre ob teh slikah na bruhanje
frown-1.gif


prokleti packi, pa tolk rad sem jih to mel
cry12bpy.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
In kako tega tip ni videl, ko je gor nanašal nacho sir?
bonk.gif


Meni se slike sicer nič ne gravžajo, se pa zamisliš kakšno kontrolo nad higieno imajo. Še bolj pa, kako površni so prodajalci, da tega niti ne opazijo. Po moje ne bi opazil niti, če bi na crknjeno podgano kečap dajal.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Ne vem kako ni videl, nisem ga gledal v oči (torej kam on gleda), samo z cca. 1m kolikor si pač odmaknjen ko čakaš da ti pripravijo, se je videlo precej črnih pik....

Pomfri je bil pa gut
tongue-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
ksz

Ravnokar so izgubili marsikatero stranko.... Glede na to,da sem rad vsaj parkrat na mesec zahajal k njim po šihtu, me ne vidijo več do nadalnjega. Nj si zatlačijo svojga horsa nekam.... Naj podražijo, naj uvedejo še počasnejši sistem naročanja, ampak tole... katastrofa. Hvala ker si delil to z nami.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Hvala ker si delil to z nami.

se strinjam s tabo...čeprav sem na začetku reagiral in je zgledalo da ne bi smel objaviti ampak tole je edino pravilno, da je v javnosti... mene je zmrazilo ko sem pomislil koliko takega podobnega sranja sem pojedel do zdaj, ker sem slepo zaupal njihovi kvaliteti in nisem šel preverjati vsebine burgerja.
Res res škoda. Mene tudi ne vidijo več...verjetno nikoli več, se raje zapeljem malo naprej na kak burek čeprav je manj okusen.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Ma saj jaz redko potem preverjam..je pa res, da če imam šanso gledati, ko mi pripravljajo hrano, vedno gledam...tokrat se je splačalo..
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Tole je pa treba takoj prijaviti društvu proti mučenju živali! Boge mravlje!
tongue-1.gif


ON
Sem prav prebral - že ko je vzel iz hladilnika so bile mravlje gor? Kdaj so pa prišle na kruh? Dvomim, da živijo v hladilniku.
sprasujem se.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.524
2.383
113
Boh ve kaj si že pojedu... pa kaj še boš.
evil.gif


Malo manj glej drugič in bo življenje lepše
cheer.gif


V afriki bi bila to specialiteta.
grims-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.320
113
Se strinjam, tudi jaz sem ga že zdavnaj črtal iz svojega seznama. Pleske so čedalje manjše, okus pa čedalje bolj pust.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.248
5.811
113
pri taščici
tole je pa videti večje kot faraonke, te se ti naselijo v kruh res v nekaj urah.

a je to bolj nevarno kot konjsko meso v lasagni?
a na deklaraciji piše da so mravlje tudi
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Probal sem HOODA, je malce majhen a okusen. Tako da pojdi probat
smile-1.gif
. Aja pa HOOD krompirček je odličen.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Na fb jim napopaj slike, mamicu jim. Nedolgo nazaj pride mamica s frocom, naroči in želi kupit še eno lepinjo. In jo je dobila, za 2,7 eur. Uradna razlaga, na ceniku imajo vegiburger kot najcenejši in ti pol to računajo.
bonk.gif
Očitno je težko na cenik dodat lepinjo. Banda lopovska. Da ne govorim kruh, da če ga ne popeče je kot čigumi.

Sicer pa kruh imajo v gajbicah in verjetno v eni šupi, vsaj na prejšnji lokaciji je blo tko.