Nakupovanje v Lenti na Madžarskem

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Pozdravljeni

Imam vprašanje: S prijatelji bi sli malo v "šoping" in nas zanima kakšne cunje imajo v Lenti. Zanima nas kakovost, cena in ce imajo kaj ponaredkov raznih priznanih firm kot so Armani, D&G...
Koliko kilometrov je iz Ljubljane do Lenti.

lp.
miha
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
V Lentiju imajo ponaredke Adidas ipd. V trgovinah so cen nižje ko v Sloveniji, kakovost je pa bolj slaba, kajti zdi se mi, da vse prihaja s Kitajske. Včasih je bila to prava nakupovalna Meka, zdaj pa se tam nakupujejo zgolj izdelki za šport pa oblačila kot so trenirke in kaj bolj za doma.
Iz Lj do Lentija je cca 250kilometrov.
Imajo pa tržnice odprte samo četrtek in sobota do 13.00ure, trgovine pa so med tednom odprte samo do 17.00 ure, ob sobotah pa med 12.in 13.00uro zapirajo.
Vsekkaor kakih elegantih oblačil jaz tam nisem videla, niti jih nisem kupovala, ker sem doma zelo blizu si grem po superge za doma, kake natikače, trenirke, pa kake kratke hlače in majice, ker so poceni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
Tole velja za sobotne stojnice.

Cene so zelo nizke, kvaliteta pa je cenam primerna (bolj slaba). Večinoma vsi prodajajo eno in isto robo, tako da se malo sprehodi naokoli in pogosto dobiš na kakšni drugi stojnici ceneje. Za ceno se da vedno pogajati, sploh če vzameš več kosov. Obvezno imej kovance in bankovce majhnih vrednosti - če vidijo, da imaš denar, se ne bodo pogajali. Pazi tudi na osebne stvari, da ti kaj ne izgine.

Kakšnih ponaredkov znamk ni ravno veliko, so pa poceni majice, spodnje hlače, nogavice, ...

Glede tega, kdaj priti tja, pa so mnenja deljena. Nekateri pravijo, da moraš biti čimbolj zgodaj, ko dobiš še kaj uporabnega, drugi pa raje hodijo kasneje, ko se da kakšno ceno znižati, vendar tistih redkejših stvari ni več. Lahko pa si tam cel dan, ženske hodijo tja k frizerju, greš tudi kaj pojest v njihovo gostilno, ...
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Aja tja sem mislil iti predvsem zaradi Kao firm kot so zgoraj naštete...samo mogoče se pa useno zapeljemo...ce ma se kdo ksno info. kr na dan z njo..
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.189
8
38
Murska Sobota
ejh.. imen ne boš našel.. boš našel pa Nikke, Reabook, Redbook, Adios, .... skratka... resnega nič.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ne vem no, jaz ne bi hodil iz LJ v Lenti. Rajši obiščite te sejme, ki se selijo po krajih (na dolenjskem?) ob sobotah.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Vprašanje kolko se kaj splača tja hodit po tiste ne ravno kvalitetna oblačila. Dobro za doma nosit so vredu za kaj drugega pa ne vem...
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
No sej zato sem se ubrnu na forum, da zvem če se sploh splača it....hvala usem za informacije...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ce nucas majice za na njivo, garazo, gradbisce jih pomoje dobis v jurja shopu (nisem se bil) ampak se zaradi tega ne bi vozil v Lenti. Ze pred precej leti je bil bosanđeraj tam in roba, ki jo lahko uporabljas za prej omenjene priloznosti.
 

MB91

Pripravnik
5. feb 2012
133
0
16
zasluzi.net
Odpiram staro temo, ker me zanima, če je bil kdo pred kratkim na omenjenem sejmu ter če se da dobit kaj pametnega. Mogoče kake trenerke, majce, tehnika, novoletni okraski in podobno,
LP
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Tehnike ne kupuj, se boš grdo nategnil.Izplača pa se kupiti hrano (sir, salamo,suho meso).Kar se pa tiče oblačil, če hočeš izgledai, kot pravi jugovič, ni da ni.Sem pa našel tudi nekaj izjem.
V glavnem, da narediš 100 km je brez veze, če pa si blizu, pa pojdi, vsaj malo za dušo.