V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Peter34 povej mi vsaj en razlog, zakaj bi nekdo zaupal 10k€+ podjetju, ki obstaja par let in nima nobenega kapitala, če lahko direktno vlaga v sklade (med drugim tudi Templeton, Pioneer, EurizonCapital...), ki so imeli v enem letu tudi do 65% donosa. In tukaj ni potrebno vlagat 10k€+ ampak po želji.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Glede na to, da je zadeva nastavljena na 15mesecev, je možno da bomo šele leta 2015 brali v časopisu
smirk-1.gif

Stvar je vsekakor zastavljena profesionalno, vendar ljudje danes več niso tako naivni, čeprav ovčke res vedno najdeš.
Samo ta naš tržnik, pa se še res mora pogovorit z mentorjem, ker res ne deluje kredibilno z svojimi odgovori.
bonk.gif

Jaz priznam, da uživam v branju, pa res nisem privoščljiv vlagateljem.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Citat:
Uporabnik Realman pravi:
Stvar je vsekakor zastavljena profesionalno

Daj no, prvi ki je dobil v roke izpisek (in ga tudi poskušal razumeti) jih je razkrinkal. A tale tema je potem tudi rezultat te silne profesionalnosti?
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Najbolje, da se preimenujete v V²& D Karitas & Rdeči križ, Jaz vam prinesem 10.000 EUR , vi naredite 30% na leto, da nau lih na 7 mesecev. Pa dobimo po 20 letih vn 1.900.496 EUR . Torej po 20 letih daš ti meni 1.500.000 EUR, kar je več lahko obdržiš sam, kar je manj, mi doplačaš. Bo šlo ?

Dej se na realna tla postavi. Malo prej si stavek formuliral tako narobe, kot bi ga pred ogledalo postavu. " Banke lahko propadejo le, če je to nekomu v interesu " ( neki v tem stilu) ! Pravilno bi bilo: Banke se držijo z glavo nad vodo SAMO zato, ker je to nekomu v interesu. Banka je prva ustanova, ki propade v trenutku, ko ni več popolnega zaupanja vanjo, ker operira z fiktivnim kapitalom.

Se boš moral še marsikaj naučiti, da boš lahko ljudem pamet solil, sploh pa ti predlagam, da si ustvariš svoje mnenje in ne verjameš 100% besedam svojih "mentorjev :lol:", al koji mentor ti je to ? Reference prosim, ker če si više po piramidni lestvici in imaš licenco ATVP, pa še kako zavarovalniško še nisi lih mentor material. Ah ja .. sem pozabu ... a ga kličeš gospod/gospa mentor ? Al kr GOD ?

Hvala za popestritev dneva.

LP M.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Kako sedaj...zaničjivo pišeš, da naj varčujemo preko zavarovalnic? Če pa sam prodajaš UFOS od ZAVAROVALNICE Wiener?

In ja, tudi na banki imam denar, in v naložbeni polici in delnicah, nekaj je v nepremičninah... Če želiš, te lahko malo poučim
grin1.gif
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Ko sem napisal profesionalno, sem mislil s tem da se zadeva vleče čim dlje. Žal njihovi tržniki niso profesionalni, kar smo se lahko sami prepričali
hysterical-1.gif

Jaz že par let uživam v branju, raznih ffx-ov, tirnov, ftihov in tako naprej...
Koliko sem pa to zadeva preverjal, sem pa prepričan , da so izpiski ponarejeni. Vsekakor pa verjamem, da nekaj procentov kapitala res tam obračajo, pa ne zato, da bi zaslužili svoj garantiran donos.
Vsekakor so v ozadju profesionalci, to je samo moje mnenje.
grims-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Saj bodo vaša podjetja laufala še naprej, nevem kaj vas tako zelo skrbi, saj ne bodo šli vsi k nam, čeprav imate mizerne donose, čeprav na veliko lahko mirno rečemo nategujete slovenski narod, potem pa vsi, kot hiene name, da mi pa že ne moremo delovati pošteno, mislim da če še kdaj odprem ta forum, da bom res še zbolel zaradi živcev, pustite nas že pri miru ljudje, lepo vas prosim.

ja, pa ga ne odpiraj, kdo te sili k temu?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Aja, še vedno smo nevoščljivi
cool-1.gif


Pravkar se menu z enim vaših trejderjev...in pred vsemi fomumaši izjavljam, da če še luxuris konec leta 2014 še obstaja (ne v kakšni reinkarnaciji) ali da vmes ne pride do neke težke pi.zdarije glede izgub, policije, jeznih vlagateljev...uporabniku Peter34 plačam pico in 2 pira si lahko zraven naroči!

Lokacija po njegovi izbiri.

off topic: mimogrede, a veš, da se v zapor lahko naroči pico?
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
He he .. takega jokcanja pa še nisem slišal .... " pustite nas že pri miru ljudje, lepo vas prosim" :lol:

Si se ponudil za rešitelja svojih "bogov", pa si naredu še večjo štalo :D ... le prosi , lepo prosi :D :D :D

LP M .
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Pa mene bodo tud zraven pice not spustli?
cool-1.gif


To se splača naročit pri oni dostavi, ki garantira da pridejo v 45 minutah, drugače je zastonj hehe...
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Ali lahko kdo pojasni, kakšne je povezava med Luxuriusom in V&D - pravkar so mi namreč odpisali iz Unicredita, pa jih zadeva zanima.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
VD(40) hehe išče stranke ki potem vplačajo v Luxuris...znane in manj znane športnike, upokojene plavalce ter smučarje, za Damjana Murka se še ne ve...

Še bolj pa svoje tete, prijatle, sosede in punce od bratrancev.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Za unicredit pa tu pa tam najdejo koga ki bi vzel kredit...pošljejo podatke od človeka ki ga potem banka porihta do konca.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Treba pa je priznat da so se zmer dobri kar pocnejo. Ker imet 100 takih Petrov ( jih napalit do te mere, da je neka produkcija) ki prinesejo samo 3 police po 10000 bzv je to 3.000.000.

Vprasanje pa je, kaksna je placljivost.

ps

Kar se tice lux, je verjetno podobno kot za kredit. Pripeljejo stranko in potem luxuris popedena in z obrestno obresnimi racuni pokaze smoternost daljse vezave od 15 mesecev. Kot je nekdo zgoraj napisal, s takim donosom v 20 letih lahko kupis pol sveta.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Enako so mi odpisali iz zavarovalnice Wiener Staedtische: da sodelujejo z VD, za Luxuris pa še niso slišali.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
NO SAMO DA SEM VAM POPESTRIL DAN, Z VAMI SE UKVARJAL VEČ NE BOM, KER NE BOMO NIKDAR IN NIKOLI PRIŠLI SKUPAJ. ZADEVA JE KRISTALNO JASNA. SMO DOKAJ NOVI NA SLOVENSKEM TRŽIŠČU IN KOT SEM ŽE NIČKOLIKOKRAT POVEDAL SMO TRN V PETI DRŽAVNIM PODJETJEM. ZACELI SO ŽE S PLAČEVANJEM ČLANKOV OČITNO, MOJE FINANCE, DELO, NEVEM KJE VSE SEM ŽE ZASLEDIL NAŠE PODJETJE, V VEČINI SAME NEGATIVNE STVARI PIŠEJO, DA USTVARIJO ZMEDO MED BODOČIMI VARČEVALCI, VENDAR MI SE NE BOMO DALI, IMAMO ČISTO VEST, KAR JE NAJVAŽNEJE IN OČITNO BO POTREBNO MALCE SPREMENITI STRATEGIJO VSEGA SKUPAJ, NEKAJ DENARJA NAMENITI TUDI ZA OGLAŠEVANJE, POTEM BOMO PA VIDELI KDO BO KOGA. RES STE PRAVI POKVARJENCI TULE GOR, OPRAVIČUJEM SE TISTIM PARIM, KI STE RES PREKO MOJIH PRISPEVKOV DOBILI SLABO MNENJE O NAŠEM PODJETJU. VSAKOKRAT KO SEM ODPRL FORUM ME JE KAR STISNILO PRI SRCU, SPLOH ČE GA NEKAJ UR NISEM ODPRL, SEM SI MISLIL BOG VE KAJ STE V TEM ČASU SPET NALAGALI GOR, LJUDJE PA TO REDNO ODPIRAJO IN BEREJO. NAJBOLJ VAŽNO JE DA SO MOJI PRISPEVKI RESNIČNI, NISEM SE ZLAGAL 1X SAMKRAT, TO VAM RES OBLJUBIM IN PROSIM JEMLJITE Z REZERVO TO KAR LJUDJE PIŠEJO, BOJIJO SE DA BODO LJUDJE RES MNOŽIČNO IZSTOPILI IZ NJIHOVIH PODJETIJ, ČE IZVEDO KOLIKO VEČ STRANKA PRI NAS DOBI ZA ISTI DENAR. SMO NEODVISNI FINANČNI SVETOVALCI, TOREJ POSTAVIMO SE NA STRAN ČLOVEKA, MU PREDLAGAMO KAR JE ZARES NAJBOLJE ZANJ, SKUPAJ OBLIKUJEMO NEK VARČEVALNI NAČRT IN SE BISTVENO RAZLIKUJEMO OD NEKEGA TRIGLAVOVEGA AGENTA, KI MORA PO DOMAČE POVEDANO NATEGNITI TOLIKO IN TOLIKO LJUDI, DA REVEŽ SPLOH DOBI PLAČANO. MISLIM NEVEM ČE JE RAVNO TAKO, NE BOM PRETIRAVAL, KER NEKAJ ZADEV IMAJO POVSEM KOREKTNIH, LAGAL BI ČE BI REKEL, DA JE VSE SLABO, VENDAR VEČINA ŽE ČE JE V VEČINI SLABO, VEMO DA NEKAJ NI VREDU.
SICER PA KRAVAKONJ WIENER STAEDTISCHE NIMA NOBENE VEZE Z LUXURISOM, NE VEM ZAKAJ BI ONI MORALI SLIŠATI ZA NEKO PODJETJE IZ DUBAJA, KI SE UKVARJA Z VALUTNIM TRGOVANJEM, KATERO NITI NE SPADA MED FINANČNE INSTRUMENTE, ONI SE UKVARJAJO Z ZAVAROVALNIMI ZADEVAMI. SKRATKA LJUDJE KAR SEM NAPISAL JE RESNIČNO, PROSIM VAS, DA MOJ PRISPEVEK UZAMETE SMRTNO RESNO. HVALA IN LP
 
Nazadnje uredil moderator:

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Ko že misliš da nižje ne gre, ti gre opica na novo izumit Caps Lock.
bonk.gif


Blagor ubogim na umu.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
vsakodnevno bom tole pripopal, kakšnemu bo pa morda le kapnilo, da so ljudje le žleht in bo vseeno prišel na sedež podjejta. Oprosti, le ne želim da mi z lažmi odžirate kruh, razumljivo?
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
vsakodnevno bom tole pripopal, kakšnemu bo pa morda le kapnilo, da so ljudje le žleht in bo vseeno prišel na sedež podjejta. Oprosti, le ne želim da mi z lažmi odžirate kruh, razumljivo?

Pripopaj in izpadel boš še večji psihopat. Če mogoče še nisi slišal, pomenijo velike črke vpitje in pri ljudeh povzročajo nelagodje pri branju... Kar tako naprej. Res so nabasali enega naivneža, ki je prvič na forumu in jim bo zabil še zadnje žeblje v krsto...