V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Pa kaj bi imel od tega, da bi lagal in zavajal? 10.000 ni majhen znesek, vsak se preden nam ga zaupa normalno dodobra prepriča, preveri na vseh mogočih straneh, če je temu res tako. Videl si da luxuris dela izgubo, pa kje si to videl v članku nekih blazno dobrih finančnikov, ki želijo ljudi prestrašit, ne vlagajte v valutne trge, al pri nekem konkurenčnem podjetju, ki naj bi tudi imel Luxuris? Na trgu obstaja še marsikaj, lahko da kdo spet samo obljublja da se gre Luxuris, kot so pred leti nasrali nevem koliko ljudi pod pretvezo Forexa, tega se pri nas ne gremo, sedaj vas pa moram zapustiti dragi forumaši. Še 1x pa bi res lepo in vljudno prosil, če se lahko debata zaključi. Nič drugega. Hvala vam. Lp
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Se pravi v Luxurisu z donosnostjo 35% v 15 mesecih ( po 7 mesecih smo že na 33%) no ampak smo nateguni, prevaranti in nevem kaj še vse. V UFOSU je pravtako, da enota ni vedno isto vredna, vendar na dolgi rok metoda povprečnega stroška prinaša lepši rezultat, tudi če enota sem in tja pade, kot pa če bi bila vedno ista. No ampak kaj vam jaz nategun in prevarant sploh karkoli razlagam. Še 1x lahko sedaj zaključimo z vsem skupaj, lahko prenehate ali prosim preveč?

Lahko, da imate 33% plusa od tistih par zaprtih transakcij. Koliko je pa odprtih z >70% minusa?

Če imaš dostop, potegni sumo equityjev in balancev za 100 računov. Pa ne po vaši zavajajoči logiki balance=equity ampak dejanske equityje.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Da ima čisto sprane možgane, je lahko vsakemu jasno. Samo dokler on pripelje nove ovčke, od njih lepo živi, to nam pa tudi mora biti jasno. Še 1x poudarjam, pohlep ljudi ne pozna meja in prav je tako. Saj ne da bi jih zagovarjal, dejstvo da si je vsak sam kriv, ki vloži v takšne zadeve. Če ti osnove finačnih trgov niso znane, potem pač je tako.
V zadnji reviji od financ je eden zanimiv članek, kako so ti borzni mešetarji začeli vlagati celo v stavnice. Moje mišljenje je, tam se res da z znanjem zaslužiti, pa seveda tudi veliko spuši*i...
grin1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Zlato lahko kupiš tudi pri Moro&Kunst, tukaj si oglej cenik:
Moro cenik

Podjetje obstaja že od leta 1993, nikoli niso imeli blokiranega računa. Lani so imeli 53 milijonov evrov prometa.

Lahko ponudiš spletni naslov, kjer imate objavljen vaš cenik, da primerjam?
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Perofero meseca aprila je traderjem uspelo narediti neverjetno veliko, ne bom trdil, da bo po vsakih sedmih mesecih donosa že 33%, vendar v 15. mesecih se ga upravičeno lahko pričakuje 35%. Nevem zakaj je to tako čudno, če to dela JP Morgan, Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank...oni lahko, še večje donose lahko delajo, mi z nekako istimi traderji pa za svoje varčevalce ne moremo, to mi je najbolj smešno in potem se najdejo neki veleumi s sveta financ, ki pravijo, nemogoče je doseči takšen donos (to pravijo, vemo zakaj, da nam ne bi preveč ljudi zaupalo svojih sredstev) ampak dobro pustimo to, ljudje so nevoščljivi, tukaj nimaš kaj narediti. Koliko pa jih je zaprtih z 70% minusa, si ti z lune padel? Pri vsakem poslu se vzame minimalna vsota za trgovanje, kakšen mesec pride na koncu tudi negativen, normalno da niso vsak mesec plusi, je pa skupaj v sedmih mesecih naredilo že 33% donosa. Letim v službo, vi pa mislim da ni potrebe, da spet popljuvate in spammate čez cel dan novi dve strani, ker smo prišli že davno do zaključka, da ste samo zelo zelo nevoščljivi. Tistega, ki bi zadeve resnično zanimale, bo slej ko prej našel nekoga, ki dela za nas, bo prišel v podjetje in dobil odgovor na vsako vprašanje pika amen. LP
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
A sedaj ste pa maile začeli pošiljati naokoli, super, pošteno upam da vam čimprej odgovorijo. Potem boste pa končno dali mir al kako? Zlato ti kar kupi pri vsaki kovnici, pri nas ga kupimo za vse varčevalce naenkrat in ga dobijo po povprečni ceni za gram, tudi vlagatelji po 50€ mesečno, imamo enega boljših načrtov v evropi za mesečno varčevanje, no ampak ker smo mi nateguni in prevaranti, ga ti kar kupuj v Zlatarni Celje zaradi mene, ko ga boš pa prodajal ti bodo pa še fino zaračunali preverbo, ker nimajo vsi zlata z oznako Good Delivery. Z mano manipulirajo, forumaši stari 20 let mi le želijo odpreti oči, 35 let staremu človeku. Kakšen pa je ubistvu vaš nasvet glede plemenitenja denarja, da slišim, ker nevem kaj bi ubistvu boljšega od nas sploh obstajalo, pa ne trdim da smo mi tako super, mi lastnih produktov nimamo, jih ne tržimo, zastopamo pa najuglednejše v svetu. Ampak vaš nasvet bi bil kaj, držite se Triglava in NLBja al kako?

Kakšen je ta najboljši v Evropi načrt? Da se kupuje zlate kovance?

Kaj predlagamo?
Js prvo predlagam, da se zavedaš, da ni čudežnih naložb...lahko vplačah loto, lahko kupiš neke delnice, trejdaš na forexu, trejdaš z nafto/zlatom/platino...je možnost, da se ti poklopi in bodo kupi denarja. In je tudi možnost da se ti ne poklopi in bo bolj malo na koncu...

Tveganje in donos sta kontra sorazmerna...

Lahko ti pa povem v katerih delnicah sem trenutno...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Aja, še vedno smo nevoščljivi
cool-1.gif


Pravkar se menu z enim vaših trejderjev...in pred vsemi fomumaši izjavljam, da če še luxuris konec leta 2014 še obstaja (ne v kakšni reinkarnaciji) ali da vmes ne pride do neke težke pi.zdarije glede izgub, policije, jeznih vlagateljev...uporabniku Peter34 plačam pico in 2 pira si lahko zraven naroči!

Lokacija po njegovi izbiri.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Realman seveda, ti znani slovenci so same ovčke, ki bodo na koncu imele neko privarčevano rento, ki jo bodo lahko prinesli tudi na svoje potomce. Ti se boš pa čez 10 ali 20 let vprašal, mater če nisem bil le jaz tista ovčka, sem pa tistemu Petru takrat očital. Mladina malce še dozorite, pa boste drugače gledali na vse skupaj. Zdaj je bistveno Pivo pa travca verjetno, ko boste pa malce starejši, boste pa morda razumeli, da je pametno zaupat premoženje neodvisnim finančnim svetovalcem, ki se res postavijo za svoje stranke, jim želijo dobro, saj nekako živijo od priporočil. Ampak nemogoče dopovedat že skozi 5 strani. Denimo pri Triglavu tržijo svoje produkte, s figo v žepu ti pride sklenit neko polico in ga potem več mesecev ali celo let ni več naokoli, Merkurjevi ponujajo njihove produkte, KDjevi spet svoje. Ah pa kaj se sploh trudim, če do sedaj nisem nikamor prišel z vam, bo pri tem verjetno tudi ostalo, ljudje jaz v vas res ne iščem potencialnih strank. Naš sistem je preko poznanstev, preko zadovoljnih strank, če pa vas zanima kakršna koli oblika varčevanja, pa se res obrnite na koga, ki dela z nami, ta vam bo z veseljem svetoval in kar je najpomembneje pošteno!
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
dogovorjeno uncle_sam mater si smešen fantič, ta trader je zadrogiran ali pijan? Ti poznaš traderja si me nasmejal, zdej bomo že s takšnimi ven hodili, da bo še bolj prepričljivo NE VLAGAJTE V LUXURIS.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Ja fak stari no...

On je en od večih, ki praktično brez kake pogodbe sodelujejo z Luxurisom...ja, Slovenc je, da ne boš mislu da se v kakem Dubaju trguje...Ljubljana, Slovenija, star pa je pod 30 let...

Kaže, da vem malo več o vas kot ti, pa sploh nisem bil na seminarju hehe...
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
383
0
16
Saj o tem sem se že jaz pogovarjal, jaz jim dam max. še dobro leto.Potem bomo zopet brali zanimivo branje po časopisih. Žal meni to niso znani slovenci in tudi verjamem, da ti znani slovenci, ne bodo spuši*i denarja. Ampak ga bo ostalih 99% ovčk. Pa saj ti finančni produkti že 20let ali več delujejo po istem principu, samo žal pohlep ljudi...
stupid-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Daj sralec obni se za 360 stopinj in se zaleti v nekaj betonskega. Pa glej da opraviš zelo močno.

Še trije poklikate spamanje in smo dijamant.

Hvala za sodelovanje.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
To je puhljica.

Das jim lahko tudi 5 let, vse je odvisno od novacenja novih vlagateljev.

Nikakor pa ne 1 leto, ker se pogodbe podpisujejo za 15 mesecev in vec. Verjemi da je sama zgodba nastavljena profesionalno.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
@Peter 34; par postov višje si vprašal, kaj naj narediš. Moj skromni predlog je, da se nehaš tako nesebično razdajati nehvaležni drhali, saj še nihče ni postal prerok na svojem dvorišču. težko, da te bo papež proglasil za svetnika, vprašanje je, ali boš zaradi zlobe svojih sodržavljanov končal v vicah ali peklu.
Morda je res čas, da narediš korak naprej. Lahko bi, recimo, začel obnavljati slovensko slovnico. Brez strahu, kar tisto za začetne razrede osnovne šole vzemi. Upam, da ti bo po preučevanje le te ostalo še nekaj časa, da obiščeš kakšno mirno lokacijo in se tam odpočiješ. V ljubljani imamo Polje, na Gorenjskem koncu pa Begunje. Tam te bodo prijazni strički in tete z veseljem poslušali in vlagali denar skladno s tvojimi predlogi.
Upam, da boš ta dobronameren nasvet poslušal in se nehal živcirati zaradi zlobne, neizobražene drhali. Saj te bodo še ob živce spravili, lahko te infarkt pokonča - pri rosnih 35 letih.
Sicer sem že nameraval osebno priti na obisk trer se s tabo posvetovati o morebitnem vložku. Pa se bojim, da bi te lahko pahnil preko roba.
Torej, bodi priden v službi, umiri se in delaj še naprej dobro za tisti fragment odstotka ljudi, ki so bolj razgledani od teh zadrogiranih pijanih slaboumnih mladoletnikov na forumu.
Vedi - šele potem, ko se boš poslovil od nas in užival v drugem življenju, tam na koncu tunela, te bomo znali ceniti.
Do tedaj pa lahko rečem samo: Oprosti nam, saj ne vemo, kaj delamo.
LPM
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Aja, pozabil:
@administrator: Ozirom, da imamo tako gorečno mesijo že v spam kotičku, kjer prodaja ecigarete predlagam, da ali to temo "zmerdžate" ono ali pa jo preselite v Spam kotiček.
LPM
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
@Peter 34; par postov višje si vprašal, kaj naj narediš. Moj skromni predlog je, da se nehaš tako nesebično razdajati nehvaležni drhali, saj še nihče ni postal prerok na svojem dvorišču. težko, da te bo papež proglasil za svetnika, vprašanje je, ali boš zaradi zlobe svojih sodržavljanov končal v vicah ali peklu.
Morda je res čas, da narediš korak naprej. Lahko bi, recimo, začel obnavljati slovensko slovnico. Brez strahu, kar tisto za začetne razrede osnovne šole vzemi. Upam, da ti bo po preučevanje le te ostalo še nekaj časa, da obiščeš kakšno mirno lokacijo in se tam odpočiješ. V ljubljani imamo Polje, na Gorenjskem koncu pa Begunje. Tam te bodo prijazni strički in tete z veseljem poslušali in vlagali denar skladno s tvojimi predlogi.
Upam, da boš ta dobronameren nasvet poslušal in se nehal živcirati zaradi zlobne, neizobražene drhali. Saj te bodo še ob živce spravili, lahko te infarkt pokonča - pri rosnih 35 letih.
Sicer sem že nameraval osebno priti na obisk trer se s tabo posvetovati o morebitnem vložku. Pa se bojim, da bi te lahko pahnil preko roba.
Torej, bodi priden v službi, umiri se in delaj še naprej dobro za tisti fragment odstotka ljudi, ki so bolj razgledani od teh zadrogiranih pijanih slaboumnih mladoletnikov na forumu.
Vedi - šele potem, ko se boš poslovil od nas in užival v drugem življenju, tam na koncu tunela, te bomo znali ceniti.
Do tedaj pa lahko rečem samo: Oprosti nam, saj ne vemo, kaj delamo.
LPM

aplauz.gif


Ni mu lahko...
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
lepo si to napisal, cenim tvoje razmišljanje, zadnji stavek pa je bil več kot na mestu. Oprostim vam. Sicer pa z Luxurisom dela še neko drugo podjetje, ki je konkurenčno našemu, če njihovih 5 traderjev z Ljubljane trguje njihov denar, potem res bog pomagaj, zadeva verjetno ne bo šla v nedogled, jaz pa sem videl na lastne oči, s kom delamo mi vredu? Še 1x bi prosil, pustite nas že pri miru, vlagajte v nogavice, na banki varčujte, pričakujte da si boste prek zavarovalnic kaj privarčevali za hude čase, saj tako vse veste, samo prenehajte nas že napadat, ker vam nihče nič noče.