V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
sprovocirali ste me,da sem napisal neverjetni ste, res neverjetni, človeka bi v grob radi pripeljali al kaj? Prekleta foušija slovenska, zaradi svojih živcev raje sploh ne obiščem več tega foruma! Kakšni reveži, eno in isto vam razlagam že dva dni, nobenemu se ne da nič dopovedat, pustite me že pri miru, mater kako hudobni ljudje obstajajo v tej državi, bog pomagaj.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Saj bodo vaša podjetja laufala še naprej, nevem kaj vas tako zelo skrbi, saj ne bodo šli vsi k nam, čeprav imate mizerne donose, čeprav na veliko lahko mirno rečemo nategujete slovenski narod, potem pa vsi, kot hiene name, da mi pa že ne moremo delovati pošteno, mislim da če še kdaj odprem ta forum, da bom res še zbolel zaradi živcev, pustite nas že pri miru ljudje, lepo vas prosim.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Jello ti ne moreš verjeti? Česa ne moreš verjeti, lažem, zavajam? Na podjetje se pa ne bi prišel prepričat, predaleč al kako? Mislim najbolj smešno mi je to, ko imate vsi možnost preko koga se oglasit, pozanimat in dobiti odgovor na sleherno vprašanje. Res sem prav zgrožen s kakšnimi ljudmi prebivam v tej podalpski državi, varčujete kot veste in znate nas končno pustite že pri miru. Kar prijavite, bom jaz očitno tudi primoran koga prijaviti zaradi blatenja imena, brez kakršnih koli argumentov! Povejte prosim, kje ste vi zaposleni, da odprem forum in začnem tako kot vi brez argumentov nakladati o vašem podjetju, kako slabi ste, kako zavajate ljudi ipd.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Še ena obljuba o odhodu. Števec imaš zdaj na 10.

Česa naj ti bomo fouž? Tega da kot hipnotiziran papagaj ponavljaš evidentne laži vsakič ko se oglasiš? Tega da pri 35 letih v dveh letih nisi uspel narest licence za dijamant? Tega da ne veš kaj prodajaš?

Imaš prav. Ne da se nam dopovedat da je firma ustanovljena leta 2009 na trgu že 13 let. Mislim da nismo edini in da je takih ljudi še veliko. A čas pri vas štejete tako da se na vsaka tri leta primete za roke, malo zamižite, malo šečerne vodice in dodate spredaj eno desetico?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Praviš da Ajpes laže? Torej ko me bo naslednjič zanimalo kdaj je bila ustanovljena ena firma (recimo Telekom Slovenije) naj ne grem pogledat na Ajpes ampak se moram najavit pri njih na sestanek kjer me bo grupa hipnotiziranih prepričala da obstaja že 200 let in ne 45 kot pravi Ajpes?
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Zakaj mi sedaj že drugega prispevka sploh ne objavi? Ajpes nima kaj lagati, tako kot mi nimamo za kaj, razumeš?! Nevem na katerem forumu sem zasledil, ko so pisali, da je družba bivši E&S, tako je, takrat pač niso bili koncesionarji za takšna imena, takrat so bila podjetja kot so KD, Triglav normalno naša velika konkurenca. Blatili so nas na vse možne načine, preko člankov ipd. Ko je prišlo do prvih izplačil in je gospod Gantar videl koliko smo jih pustili za sabo, so se nekako umirili, sedaj se neresnice in laži pojavljajo zgolj še po forumih. A je potrebno, da se že tri dni prepiramo, vi trdite da zavajam, jaz mirno trdim da je pri nas vse čisto, ljudje ki sklepajo posle imajo vse potrebne licence. Prosim vas lepo, poskušajte dojet zakaj smo tak trn v peti slovenskim ponudnikom, zakonsko določena donosnost zavarovalnic je 2,75% letno, inflacija je 3-5% letno realna, statistična seveda nekaj manj kot 3%. Nazadnje je nekdo napisal, da me tam učijo neke stavke, kaj moram rečt in podobno, mislim kakšno nakladanje. Zastopamo najboljša imena na svetu, imena v samem vrhu, sodelujemo s priznano kovnico Munze Osterreich, naš poslovni partner je banka UniCredit, zavarovalnica Wiener Stadtische z bonitetno oceno A+,zavarovalnica z dolgoletno tradicijo, preko katere imamo ekskluzivo za trženje UFOS (united founds of success) v paleto najboljših skladov na svetu. Zastopamo nekako imena s tradicijo, samo preverljive in trdne zadeve. Tudi glede zlata, v primeru, da bi šlo podjetje v stečaj, nevem sicer zakaj bi šlo, je zlato vedno vaše, v 100% zavarovanih sefih v Ljubljani. Tudi glede Luxurisa so se na začetku odločili, da bodo nekaj let zgolj opazovali, če je res to to, preden ga ponudijo našim strankam. Vse delamo po zakonu in po predpisih, tako da administrator foruma, lahko zadevo počasi zapremo, ker enostavno nimam več živcev neukim ljudem razlagat nekaj, kar jim je več kot očitno nemogoče dopovedat. Lp
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Torej ne razlagej.
No sej v bistvu itak nič ne razlagaš, le dalje bluziš vnaprej naučene bedarije, ter ignoriraš naša vprašanja.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Nisi odgovoril na nobeno ključno vprašanje, ampak samo živčkariš...tako da očitno res ni vredno debatirati...

Tisti kanček zlobe v meni si želi tvojo telefonsko, da bi te poklical čez 2 ali 3 leta in te povprašal kaj boš takrat menil o vsem skupaj...
evil.gif


Tukaj ti nihče nič noče, samo malo ti želimo odpreti oči...

Ampak ok...vsak doživi enkrat šolo, kasneje je, bolj je boleče.


Adijo iz moje strani
smirk-1.gif
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Malce lepše bi se pa lahko obnašal Matej, imamo pogodbo z Wiener Stadtischem in ljudem omogočamo varčevanja v imena kot so Templeton, Pioneer, JP Morgan..če pa ti lahko sam varčuješ pri tako znamenitih imenih pa kar. Vse kar želim je, kot sem že večkrat omenil, da me pustite že pri miru, res preveč zahtevam? Kje ste pa vi zaposleni, boste povedali, da odprem temo na forumu in začnem brez argumentov blatiti vaše delo, tako kot to počnete vi?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.667
3.555
113
Niti osnovnih podatkov o podjetju nisi sposoben sproducirat (in da se nebi ob tem debelo zlagal), nas pa zmerjaš da smo neuki, nevoščljivi, nakladamo, nategujemo celo slovenijo,....

Ne da se mi več. Odoh ja u kretene.
bonk.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Pri Wienerju in posledično teh skladih lahko varčuje/plačuje kdo želi in ne samo preko vas...to upam da ti je jasno???

Do teh skladov lahko pristopiš tudi mimo vas in mimo Wiener zavarovalnice...ja?
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Zlato od svetovno priznanih kovnic lahko kupim v vsaki banki ali pri žnj posrednikih.

V sklade lahko vlagam pri vsakem posredniku.

Kaj je pri vas tako ekskluzivnega?

Že od štarta ponavljaš eno in isto mantro. Sprali so ti možgane in sedaj to vneto ponavljaš naprej. Sicer pa iz napisanega se vidi, da se s teboj z lahkoto manipulira... Takšne imajo najrajši.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Se pravi v Luxurisu z donosnostjo 35% v 15 mesecih ( po 7 mesecih smo že na 33%) no ampak smo nateguni, prevaranti in nevem kaj še vse. V UFOSU je pravtako, da enota ni vedno isto vredna, vendar na dolgi rok metoda povprečnega stroška prinaša lepši rezultat, tudi če enota sem in tja pade, kot pa če bi bila vedno ista. No ampak kaj vam jaz nategun in prevarant sploh karkoli razlagam. Še 1x lahko sedaj zaključimo z vsem skupaj, lahko prenehate ali prosim preveč?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Se pravi v Luxurisu z donosnostjo 35% v 15 mesecih ( po 7 mesecih smo že na 33%) no ampak smo nateguni, prevaranti in nevem kaj še vse. V UFOSU je pravtako, da enota ni vedno isto vredna, vendar na dolgi rok metoda povprečnega stroška prinaša lepši rezultat, tudi če enota sem in tja pade, kot pa če bi bila vedno ista. No ampak kaj vam jaz nategun in prevarant sploh karkoli razlagam. Še 1x lahko sedaj zaključimo z vsem skupaj, lahko prenehate ali prosim preveč?
Lej, pokaž mi črno na belem številke, ki podpirajo tole tvoje bluzenje o donosu. Bo šlo?
Do sedaj sem namreč videl le številke, ki kažejo, kako luxuris dela izgudo.
In ne, ne bom hodil k vam gledat cifre
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
A sedaj ste pa maile začeli pošiljati naokoli, super, pošteno upam da vam čimprej odgovorijo. Potem boste pa končno dali mir al kako? Zlato ti kar kupi pri vsaki kovnici, pri nas ga kupimo za vse varčevalce naenkrat in ga dobijo po povprečni ceni za gram, tudi vlagatelji po 50€ mesečno, imamo enega boljših načrtov v evropi za mesečno varčevanje, no ampak ker smo mi nateguni in prevaranti, ga ti kar kupuj v Zlatarni Celje zaradi mene, ko ga boš pa prodajal ti bodo pa še fino zaračunali preverbo, ker nimajo vsi zlata z oznako Good Delivery. Z mano manipulirajo, forumaši stari 20 let mi le želijo odpreti oči, 35 let staremu človeku. Kakšen pa je ubistvu vaš nasvet glede plemenitenja denarja, da slišim, ker nevem kaj bi ubistvu boljšega od nas sploh obstajalo, pa ne trdim da smo mi tako super, mi lastnih produktov nimamo, jih ne tržimo, zastopamo pa najuglednejše v svetu. Ampak vaš nasvet bi bil kaj, držite se Triglava in NLBja al kako?