V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
uncle sam iz tebe vre jeza, če bi te res tako zelo zanimalo in nas ne bi želel le diskreditirati, bi našel nekoga, ki ga dela pri nas, prišel, vprašal, dobil odgovor na vsako vprašanje in prenehal z neargumentiranim pisanjem. S spoštovanjem. Lp
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Vidim da se zivcno odzivas. Malo dvom trka na vrata?

Za boga milega! Pa kaj tak dobrega delate, da ste skor ko mati tereza? Mogoce bo kdo res pridelal kak plus pri vas, pa ne se zarad trga met za angela iz nebes. Isto lahko rece tetka v sparu na blagajni da dela dobro delo ker mi proda pivo in se js pol odzejam, ker drugac pa bi lahko umrl od zeje...

Pa sm te prosu da ne pridi s to zlajnano frazo da plemenitim v zoknu, sam ocitno nimas pravih argumentov da bi se branil!
In kaksne izmisljotine? Napisal sem ti samo kaj so ze tile tvoji mentorji poceli ko tebe se ni blo na firmi...in vse te zgodbe so se klavrno koncale...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Hehe...vedno sem jezen ko vidim da si nekdo ne da nic dopovedat.

Ne ponizuj se s tipkanjem vedno enakih odgovorov, se ze ponavlja ves...

Pomaga kaj, ce ti povem, da sem dnevno prek skypa na vezi z enim vasim traderjem?
In mislim da zadeve bolj poznam kot marsikater tvoj tam ki te motivira...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Jaz in ostali sodelujoči smo našli tebe. Saj vendar delaš pri vas ane? Torej zakaj ne odgovarjaš na vprašanja?
In kdo so te zadovolne stranke, daj povej kakšno ime. Saj je vendar kao kup znanih oseb
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Ne odgovarjam na vprašanja, povedal sem vse bistveno, kdo so partnerji, kako dolgo smo na tržišču, katera svetovna imena zastopamo, zdaj če bi radi tule z menoj opravili celoten prodajni termin pa se res obrnite na kakšnega znanca, jaz se z nevoščljivimi ljudmi žal nimam namena srečevat. Če mi bo šlo pa kdaj tako slabo, vas bom pa tu gor poiskal. Lp
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Za začetek: Banke ne obljubljajo 35% donosa v 15 mesecih. A je to dojemljivo dejstvo? To je bistvena stvar zaradi katere vas bodo na koncu te tragikomedije proglasili za goljufe oziroma nesposobneze v najboljsem primeru.

Pa pojdiva dalje... podjetje varnost in donos ima po AJPESu tri druzbenike. Prvi po seznamu je Joviæeviæ Mladen Naslov: Ljubljana, Štajerska cesta 48A, 1231 Ljubljana - Črnuče. Če vtipkava v google kot iskalno geslo "Mladen Joviæeviæ" ugotoviva, da ima gospod tudi s.p. kjer se po imenu sodeč ukvarja z zavarovalnim zastopanjem. Že peti (5.) zadetek na googlu pa nam posreže z povezavo do članka v financah http://www.finance.si/89806/E-%26-S-bo-po-1.-maju-ponujal-tuje-sklade naj povzamem gospod je bil v vodstvu podjetja kateremu je ATVP (agencija za trg vrednostnih papirjev) ocitno v preteklosti ze prepovedala poslovanje z dolocenimi financnimi instrumenti oz. vrednostnimi papirji. Nedvomno gospod pri FX ve za kaj se gre, vprasanje pa ali je vse po predpisih glede na zgodovinske podatke.

Iz AJPES je tudi razvidno da je tvoje omiljeno podjetje, ki je ze 13 let na trgu, prej nosilo ime JMV družba za trgovino, d.o.o.
A to so mislili na forex? Da je kot v trgovini? Mislim po takih analogijah bi lahko imeli tudi ime Dilerji z denarjem, d.o.o. pa bi ustrezalo. Ne vem no, dvomim da to ime odraza nekega hudega svetovalca za finance...Tko da s tem butastim motom - ze 13 let smo na trgu - lej mura je bila na trgu par desetletij pa ne poznam nikogar ki bi denar njim dal upravljat.

Ohjoj...ojojoj kaj pa je to... Javna objava letnih poročil pravi, da je imela tvoja omiljena firma leta 2012 215.726 EUR prometa in celih 5.807 EUR izgube. Kako dafaq lahko reces da uspesno poslujete?!

Pol pa se ena ki od bebavosti kar seka ven: le 2% vlagate v posel. Torej 98% kapitala s katerim upravljate lezi v nekem trezorju vi pa 2% vlagate v posel? Zakaj potem ljudem enostavno ne recete naj vam dajo le tista 2% ostalo naj imajo pa doma...vsaj stroskov z varovanjem denarja ne boste imeli... Al tistih 98% date vezat? Zakaj ce so banke tok slabe?

In pa matematicno... vi zagotavljate 35% donos v 15 mesecih, obracate pa le 2% vlozenega. matematicno to pomeni, da vi iz 2% naredite 35% oz. obljubljate da boste na obracan denar dobili 1650% obresti.

In ne skrbi, mi se ze lotevamo dela, mamo redne sluzbe, mamo popoldanske obrti,... ne skrbi za nas. Ce zelis drugim delat dobro in sam nekaj imeti od tega se vpisi na medicinsko fakulteto in kot zdravnik za placilo pomagaj ljudem. Ne pa opletat in pametovat o stvareh o katerih ocitno pojma nimas.

Pa ponzi se napise z Z ne s C. Tok da se mal razsiriva obzorja financni svetovalec.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Rekel sem da v podjetju sodelujem šele od leta 2011, sem v pridobivanju licenc in vsega potrebnega. Dokler nimam vsega potrebnega v mojem imenu posle sklepa moja mentorica. Napisal oz mislil sem, da so svetovne banke kot so Royal Bank of Scotland, Deutsche Bank, JP Morgan največji udeleženci valutnega trgovanja. Da se pri posameznem poslu trguje z minimalno 2%. da če izgubiš izgubiš malo, ne pa da lahko v momentu izgubiš zelo veliko. Gospod Jovičevič je človek na mestu, preprost, pošten, v preteklosti morda res kakšna stvar ni soupadala s "super" slovensko zakonodajo, vendar ti ljudje se spoznajo na stvari, od teh ljudi sem se že ogromno naučil. Daleč sem že napredoval, vidim z lastnimi očmi, da delam dobro delo drugim, zraven pa še lepo zaslužim. Ideja je, da si znotraj podjetja ustanoviš svoje podjetje, vsak ima nekako svojo ekipo oziroma mrežo, s katero opravlja posle. Mi smo zastopniki velikih svetovnih imen, ne potrebujemo v podjetju viset vsak dan 8 ur, imeti tam prijavljeno koliko vsak zasluži in nevem kaj še vse. Samo da ti imaš službo, uživaj v njej, sem ti že 100x rekel, da nič ne želim od tebe, samo prosim pusti nas že pri miru in ne blati našega podjetja, če ga ne poznaš.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Saj ni treba da kaj zelis od mene. Mi sami pridemo brez povabila ne skrbi.

Point je v tem, da si del nategunske mreze. In vedno bolj je ocitno, da dokler bos imel od tega denar, bos ljudem prodajal zadeve o katerih sam pojma nimas, vazno da kes leti v zep.

Kake licence pridobivas? Da bos postal diamant? Mentor? Advisor? Manager? Daj da slisimo. Za kaj tocno pa sploh rabis licenco? Za izvajanje dobrih del?

Briga me od kdaj sodelujes v podjetju, napisal si "na trgu smo 13 let" prva oseba mnozine. Zdej mi pa razlozi kaj ste delali pred letom 2009 ko ste bili podjetje za trgovino. Ker ce ste prej 9 let banane prodajali pol to niso lih relevantne zadeve in je teh tvoji 13 let na trgu navadno zavajanje.

Sej ne blatim podjetja, to se samo od sebe oz. majo ocitno tebe za to.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Pred 2009 so bili težki časi, glede na 477 dnevno blokado računa na Factor banki.

Sicer pa na istem naslovu posluje več povezanih podjetij, tisto ki ima v imenu zlato je kar uspešno.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
koliko missic pa vlaga pri vas?
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Martin Strel, Jolanda Čeplak, Jure Košir, Srečko Katanec, Zlatko Zahovič pokojni alpinist Tomaž Humar, Bojan Križaj, Jolanda Čeplak...o O tem komu se ne da nič dopovedat bi lahko razpravljalja ja. Ne mislim sploh več odgovarjat na vaše provokacije, jasno je da smo čisti, drugače ne bi bili na trgu 13 let. Nihče ni rekel, da se imamo za Mati Terezo. Prekleto ljudje, da ste tako zelo nevoščljivi pa res že kar težko vrjamem. Daj nas pustite že pri miru, da opravljamo svoje delo. Imam dovolj terminov že vnaprej dogovorjenih, da se boste vi spravljali name, potem cele dneve lahko samo odgovarjam na vaše provokacije preko foruma. Mene najdejo ljudje, s katerimi se poznamo že dlje časa, mi želijo dobro, seveda tudi jaz njm, vi boste pa. močno vrjamem v to, slej ko prej zasledili koga bližnjega, ki je imel opravka z vami in naj vas povabi na informativni večer, potem pa sprašujte, vprašajte vse od a-ž in na kar ne boste dobili odgovora, veselo takoj, ko stopite iz podjetja, na forum napisat, v končni fazi zakaj pa ne, če bo le imelo prave argumente. Lp

a kar dve jolandi čeplak imate? ja, kdo te pa sili, da se oglašaš...sicer nisem ekonomist, ampak mi je glede na tele 'pričakovane donose' že jasno marsikaj, potem pa ko vidim, kdo vse je zraven, mi je pa jasno še tisto, kar mi prej morda ni bilo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Ne morem verjet. V eni temi mu s podatki z ajpesa dokažeš da laže in on gre z dobesedno isto slamo (z istimi lažmi) srat še po drugi temi. Takega gn.oja ni bilo tukaj gor od tistega andreja, ki je prodajal FFX ali kaj je že bilo.

Sicer pa,.....si kar predstavljam....35 letnik, ki mu v dveh letih ni uspel zlezt izpod kikle mentorja, pardon guruja, naučil se ni pa niti tega da bi vedel kaj prodaja. Zelo podjetna duša se temu reče. A sem že omenil da je [cenzura]?
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Hja..glede teh imen. Sej on sam ne ve, če je sploh res. To je nekdo na sestanku povedal...

Ker če recimo je res od teh kdo pri njih je sila neprofesionalno, da bi vsakemu, ki priložnostno dela pri njih kazali papirje, pogodbe...

Pa tudi če so...in kaj to pomeni? Da se Košir itak pozna z šefekom Luxurisa že več let in so mu pač % obljubili, če v reklami nekej govori pa nič ne pove, Bojan Križaj je itak težek ekonomist in "njegove" avstrijske banke, Strel pa..hmmm..pustmo raje
smile-1.gif


Navajanje nekih imen je bulšit, ne prinese nič h kredibilnosti. Kordež tudi predava na EF..in..je en večjih luzerjev
tongue-1.gif

Nekoč sem zasledil, da je Davorin Sadar predaval kako se izognit finančnim prevaram, sem dobil vabilo...ampak predavanja so bila tiste dni ko je imel prost izhod iz celice hehe..
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
... kot sem omenil v posel gre samo z 2% vloženega denarja, pri vsakem poslu pa se gleda le zadnje 2 decimalki (primer: 1,3923) gleda le 23, tako da tudi če je minus, je to zelo zelo majhen minus. V sedmih mesecih smo za naše vlagatelje naredili že 33%, obljubljamo jih 35% ...

Prvo kot prvo, smešiš se s svojim popolnim neznanjem forexa. Gleda se le "23"? Ko je plus je tudi majhen plus, ali pa je majhen le minus? Si že slišal za finančni vzvod?

Obljubljate donose 35%? A je kak zagarantiran donos napisan tudi v pogodbi? Glede na tvoje pisanje, bi moral bit. Drugače gre za zavajanje.
V vsakem primeru je obljubljanje donosov prvi znak ponzija in zrelo za kako prijavo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
A je kak zagarantiran donos napisan tudi v pogodbi? Glede na tvoje pisanje, bi moral bit.
Glej, vse ti napišejo v pogodbo. Ampak kaj to tebi pomaga, če je že v osnovi vse pripravljeno, da te nategnejo. Isto kot če meni daš svoj denar, jaz ti v pogodbi napišem vse, vse ti obljubim, ampak vedi da tega denarja nikoli več ne boš dobil nazaj. S pogodbo si lahko rit brišeš takrat ko bo glavni šefe nekje v tujini skrit, policija pa bo delala hišne preiskave pri teh malih ribicah, katere je v resnici na koncu tudi šefe nategnil.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
To itak, ciljal sem bolj na to, da je ob obljubljenih donosih vse jasno, da gre za nateg. V kolikor ni bil Peter34 v prevelikem zanosu, ko je pisal tisti post.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Alo kre.ten kaj pa varstvo osebnih podatkov?

Ali ti nasi sportiki vedo da TI objavljas osebne podatke in driskaš po forumih da imajo oni nžz narejen.

Res de.bil