V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:

In brez heca:pa smo spet na enakem...tule na par forumih nas enih par opozarja, verniki so nam tolkli kontra. Folk je zmetal denar in kaj bo sedaj??

Temu jaz rečem naravna selekcija,s tem da ne gre ravno za življenje,ampak za denar...
Nekaterim se to očitno mora zgoditi,morajo to občutiti na LASTNI koži...v bistvu ti celo zamerijo,če jih opozarjaš,da "s tem pa nekaj ni uredu",v smislu: mi ne privoščiš zaslužka?
bonk.gif

Jaz vsakega opozorim glede teh stvari,če že debata nanese na te teme. Posebej pa ne bom nobenega na kolenih prosil,naj raje ne vlaga v "zanesljive produkte z garantiranim 5% mesečni donosom"...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Jaz sem se ze vdal. Mogoce jih bo (zelo drago) izucilo, ampak tip folka, ki vlaga v take neumnosti se bo gladko pustil se enkrat istemu cloveku nategnit, ko mu bo prodajal naslednjo "100% - ma kaj 100%, 375%!" sanso.

Na zalost tak folk pri meni, v kolikor se nicesar ne naucijo, pade v kategorijo "never give a sucker an even break".

This.

Poznam človeka, ki je najprej s trdim delom naredil orenk bajto in imel odveč kar nekajkrat po deset tisoč evrov, pa ga je zgleda udarila kriza srednjih in se je odločil, da noče imeti več umazanih rok od dela. Je zaključil z (sicer uspešno) mini gradbeno firmo, kupil obleko in po vrsti spušil denar v: delnicah, magic goldu, forexu, sesalcih za 3 jurje in vsaki podobni bedariji, ki mu je prišla pod nos. Vsakič, ko je prišel z novo idejo, sem vedel, da bo nategnjen. No, od enega teh projektov ima vsaj sesalec za 3 jurje.
grin1.gif


Zgodba o uspehu, ne vem kdaj ga bo izučilo. Verjetno nikoli.
 

kavasakiz750

Zelenc'
2. avg 2014
1
0
1
Pozdravljeni
Vidim temo ,da v tem podjetju dela tudi g.Grega Simonič ,ki ga že dolgo iščem in mi dolguje lep znesek denarja.ima mogoče kdo kaj informacij o tem človeku.. zahvaljujem se ze v naprej .


lp
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Mislim da sem bil v tej firmi enkrat, ker je kolega kao delal zanje nekaj.

No, pol ure sem "poslusal" njegovega mentorja - strokovnjaka za nalozbe.

Ko sem kolega vprasal po zgodovini njegovega mentorja, je rekel, da je 2 leti nazaj bil kuhar v vrtcu, potem pa se je odlocil vzeti usodo v svoje roke
smile-1.gif
in postal financni svetovalec.

Rispekt.

LP,
PIC
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Da bi vsaj uporabili font, ki ne razleze šumnikov in naredi strani skrajno amaterske. Zgleda že preveč za študentka, ki je prilagajal WP template.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
To,

pa seveda skrivnostni so tud a se ti ne zdi:)

moje mnenje glede na to, da so sodelovali z luxurisom in thorexom, da so videli, da se lahko ponzija gredo tud sami. To je res katastrofa.
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Smo pač v Slovenistanu in tega se zavedajo.. zakaj ne bi strigli, če so dovolj pokvarjeni in se lahko to grejo.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.963
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
KSZ.
Sem pogledal graf. V 7 mesecih malo manj kot 12% donos, vendar bruto.
Če upoštevam tole:
Vstopna provizija 5,5 %
Mesečna trgovalna provizija 0,5 %
bi bil donos malo manj kot 3%. To pa pravzaprav sploh ni veliko:)
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ksz

luxuris ne obstaja vec

Na vprašanje kako bo s poplačilom vlagateljev pa odgovarja: "Ne bi vedel. Ne vem, o katerem poplačilu govorite. Pri produktu, ki se ga jaz razvil, so imeli vlagatelji individualne trgovalne račune in njihovo premoženje ni bilo odvisno od poslovanja Luxurisa. Ostalega pa ne bom komentiral," pravi Pušnik.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Take ljudi bi bilo treba namakati v Ljubljanico sredi tromostovja,kot so to delali z goljufivimi peki včasih....
 

hatori

Zelenc'
29. sep 2014
1
0
1
Pozdravljeni,

Rad bi podal samo lastno izkušnjo z omenjenim Excelloncem. Najprej gre zahvala vsem uporabnikom na forumu zaradi katerih sem račun zaprl s še neko minimalno izgubo.

Prosil bi za vzdražnje pripomb zakaj sem sploh šel not. Danes se za kaj takega nikoli ne bi odločil, pred pol leta pa enostavno nisem vedel dovolj, da bi razbral o čem se stvar dejansko gre. Takrat so me odgovori prepričali, da je reč kredibilna in poštena in da je ful dobra in oh in sploh...

Torej prvi korak je kot omenjeno prek neke poznane osebe, ki tam že vlaga. V mojem primeru kar prek očeta. Na prvem sestanku ti enostavno povedo kako je stvar dobra. Kje tiči razlog o uspehu. Da je ''produkt'' bil dolgi dve leti (mogoče manj) testiran in da sedaj deluje, da je mnogo varnejši od ostalih podobnih reči ravno zaradi tega. Potem ti razložijo da je portal FinFx odprt na Finskem, kar je sploh dodatno varno zaradi stroge finančne/ekonomske in podobne varnosti.

Vse poteka v povsem sproščenem vzdušju. Skoraj kot da si najboljši prijatelj iz vrtca ali nekaj podobnega. Potem se v excellu pregleda neke izračune s procentualnimi donosi in prejme še lepo lakirano mapo z dodatnimi podatki. Kjer je na veliko napisano da predvidevajo 17.5% donos kar te v 20 letih privede do penzije in podobnih reči.

Spodbuja se mišlenje, da je smiselno tudi v tem času mesečno vlagati in podobno.

Na koncu pa pritiks: in ali gremo?

Čez dober teden sem podpisal nakazal in bil notri. Vstopil sem s 6000€. Kar pomeni da sem po plačilu vstopne provizije imel 5670€, ki naj bi se povpeli v višave.

Na spletni strani, kjer spremljas racun ti prvi dan razlozijo kaj dejansko vidis. In kot napisano imas dva vrstici s stanjem.
Ena je Balance in druga Equity.

Nekje med pogovorom ti zamomljajo da ''Stanje'' ne deluje povsem za majhne uporabnike.

To je prva zanka besedo balance zamenjajo s slovensko, poleg tega pa ti ne povedo da si ravno ti mali uporabnik.
Pač navržejo ti neke informacije, ki jih razumeš tako ali drugače.

Potem lahko spremljas svoje odprte pozicije prek nekega dodatnega okna, ki je nazačetku kazal pozitivne vrednosti recimo +1€ ali nekaj takega na teden.

Čez kak mesec te pokličejo in vprašajo kako. Takrat sem mislil da te pozitivne reči dejansko delajo profit in sem navdušeno razložil kako noro je da sem dejansko zaslužil (recimo) 10 €. Spet nekaj zamomljajo v smisl,u da je blo nekaj izgub ali da ni vse zeleno. Ampak sem bolj ko ne preslišal, saj mi je balance kazal vse več denarja.

Čez nov mesec zopet pokličejo ( tu pridejo zanimive reči na vrsto): Po vnovičnem potrjevanju zadovoljstva in sreče nad storitvijo te mimogred obvestijo, da jih je DURS (pazi to davčni urad Republike Slovenije) obvestil in jim priporočil, da naj sedež družbe V&D Excellence (verjetno že neko tretja različica tega imena danes) prestavijo na Kajmanske otoke. Zato je potrebno podpisati pogodbo, da se s tem strinjas.

To je bil tisti glavni znak, da sem začel resno dvomiti v vse skupaj. Prebral sem tale thread skupaj s podobnim na slo-tech. Potem primerjal besedišče ljudi, ki so ''zagovarjali'' svoje produkte. In vzel dol preostanek denarja.

Sedaj pa številke:

Vplačal 6000€
Izplačal 5400€

To se je zgodilo v obdobju cca 4-5 mesecev.

Sedaj pa glavni razlog zakaj tole pišem. Oče se je kljub temu odločil, da pusti notri in da se mu s tem ne da ukvarjati.
Kot ''stalna stranka'' je vstopil le s 1000 €. Po 7 mesecih je stanje na računu 671 €.

Kot že povedano balance kaže vedno profit vendar je to zgolj zato, ker negativnih pozicij ne zapirajo v upanju da bo itak vse enkrat prišlo na zeleno vejo. Dejansko stanje pod Equity pa počasi pada.

Še enkrat hvala za vaše komentarje in opozorila.

Upam da bo omenjeni post odvrnil vsaj koga pred vstopom v podobne reči.

Kot je bilo zapisano, če stvar izgleda predobro je predobra.

Spodaj prilagam Print Screen s spletne strani FinFxa.

Lp
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Hvala za info iz prve roke!

Priponko si pozabil pripet.

Oce pa naj dvigne kolikor je se gor... Bolje 600 eur kot 0 eur.