V&D d.o.o. (varnost in donos) ter mrežni marketing

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Po moje imajo v tej prekrasni firmi poleg direktorjev z zvenečimi naslovi zaposlenega še enga tipčka, čigar edini posel je smetenje po forumih - z razliænimi nicki, seveda. Težko si predstavljam, da bi nekdo lahko tako intenzivno, kot on opisuje, delal s strankami pa imel še čas, da trolla na toliko mestih.
Razen, če so poleg načina, kako povečajo donose na neverjetno raven izumili še način, da podaljšajo uro na 120 minut, dan pa na 36 ur. Leto na na 2000 dni; potem bi držale številke o donosih, pa tudi zaposleni, ki se kar otepajo vlagateljev, kičakajo pred vrati, bi imeli čas za smetenje po forumih.
Kdo bi ga vedel?
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Prebral sem Slotech forum topis, pa na ringaraja.net, pa povsod veliko zadržkov do te družbe. Očitno je tričetrt Slovenije na plačilni listi KDja ali bank.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.087
113
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Matej je zaposlen pri nas, kot sem omenil, lahko da ima isti način pisanja kot jaz, slo techovega foruma niti bral nisem, odkrito povedano sem ga samo preletel, da sem videl kakšne neumnosti ljudje pišejo, tako ali tako je najbolje, da se ne oglasim več, ker drugega kot norčevati se ne znate, licence bom pa pridobil v tujini, ker se bom stvari lotil profesionalno, morda kasneje odšel celo v Avstrijo ali na jug, to se vas praktično prav nič ne tiče. Norčujte se iz koga drugega, važno je da smo razčistili, da se pri nas ne gremo nekih piramid in nategov in to je bistveno, da je ljudje to razumejo.

daj ded ne joči se. odgovori folku kaj te sprašuje ne pa da jočeš.
še v vrtcu ni tak hudo ej.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
A mi prosim lahko, preden gres, samo odgovoris na moje vprasanje - zakaj bi zaupal denar folku, ki ji niti iz financnega sveta, ampak preprosto "malo dilajo financne instrumente"?
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Dovoljenje oz. licenca ATVP za fizično osebo sploh ne obstaja.
Obstajajo licenca za tržnika skladov in brokerski izpit; izvrševalec naročil, investicijski svetovalec in upravljalec premoženja, ki jih izdaja GIZ ne ATVP.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Daj top, nauci se kaj so skladi no hehehe...

To peter34: ko bi se ti priblizno sanjalo kaj je prej naslovljeni ze naredu/prebral/naucu/zasluzu... Z denarjem...lahko bi vsem nam tule drzal 1 mesecno predavanje
cheer.gif
 

topt

Zelenc'
24. jul 2013
24
0
1
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Daj top, nauci se kaj so skladi no hehehe...

To peter34: ko bi se ti priblizno sanjalo kaj je prej naslovljeni ze naredu/prebral/naucu/zasluzu... Z denarjem...lahko bi vsem nam tule drzal 1 mesecno predavanje
cheer.gif

Ejej Uncle, namesto, da bi delal se pa raje po Alterju sprehajaš, he he;
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Bolj ko to berem, bolj dobivam občutek, da je ta Peter34 en iz konkurence in namenoma dela V&D blamažo... Ker si ne predstavljam, da bi katera firma (tudi, če so v njej zbrani še takšni idioti) dopustila, da se jim dela takšna škoda. Kdo bi jih po vseh prebranih nebulozah in žaljenjih od Petra34, Mateja42, Marjana61... sploh resno jemal.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Ponavadi se jih je v podobnih temah našlo vsaj par, ki so gonili v isto smer (recimo dva promotorja in trije nategnjeni, ki so na ta način upali da dobijo vsaj del denarja nazaj). Ta pa v treh forumih ni našel niti enega, ki ne bi bil 100% nasprotnega mnenja. Če so peter, marjan in matej trije zaposleni v V&D (možnost za to je 1 : 1000000000000000 - peter bo to razumel kot zelo velika možnost
hysterical-1.gif
) potem morajo biti na smrt skregani da si niso pomahali čez mizo in skupaj navalili na alter.

Se kdo spomni kdaj je nazadnje kdo alterjevce zmerjal z mladino? mogoče na mobisuxu, pred 15 leti?
hysterical-1.gif
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
tudi sam sem na to pomislil, ker mi je cudno, da ga fantje iz okolice sencurja se niso ustavili
 

KKK

Pripravnik
18. maj 2009
897
0
16
Citat:
Uporabnik perofero pravi:
Bolj ko to berem, bolj dobivam občutek, da je ta Peter34 en iz konkurence in namenoma dela V&D blamažo... Ker si ne predstavljam, da bi katera firma (tudi, če so v njej zbrani še takšni idioti) dopustila, da se jim dela takšna škoda. Kdo bi jih po vseh prebranih nebulozah in žaljenjih od Petra34, Mateja42, Marjana61... sploh resno jemal.

Sem tudi jaz pomislil na to; Ko recimo pravi, da ima že polnih 34 let in ima izkušnje(jao, kaka huda starost in izkušnje, pridobljene v takih letih), pa da se je ukvarjal s kmetijstvom (!) - vse to zgleda huda zafrkancija, pol pa še navrže, da ima ekonomski faks - saj tam učijo bolj racionalnega ekonomskega razmišljanja, a ne?

Tak da res izpade, kot da je samo provokator
smile-1.gif
Verjetno kakšem empirični preizkus, kako uspešen je lahko marketing na forumih.
 

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Samo da se zabavate fantje, kot sem rekel posle še vedno sklepam z mojim mentorjem, sem zelo uspešen, zaenkrat mi ni hudega, ljudem delamo dobro, tudi sam pa imam zato nekaj od tega. Vi pa tega enostavno ne dojamete oziroma če smo bolj natančni nočete dojeti in verjeti, da je to možno. Jaz se sprašujem če smo ekskluzivni zastopniki imen, ki sem jih omenjal, zakaj ne sme tudi en Peter honorarno nekaj zaslužiti, ob spremstvu mentorja Torej mentor vse opravlja v tvojem imenu, dokler sam ne pridobiš zadostnega znanja itd. Ko bom sam začel z ljudmi sklepati pogodbe pa bo šele takrat, ko bom vse potrebno pridobil. Najbolj smešno je to, da je bilo potrebno nasmetiti 12 strani s samimi oprostite izrazu kozlarijami, ob tem pa niti enega samega pravega argumenta, da bi komu naredili škodo, ali kaj podobnega. Luxuris je svoje opravičil že v 6. mesecih, mi smo rekli v 15. no ampak cela Slovenija trdi, da je to nateg itd. Kaj vse so zmožni zlobni ljudje skupaj z novinarji je res prav neverjetno. Namesto, da se tukaj zabavate bi že večkrat lahko preko koga, ki z nami sodeluje prišli, videli in utihnili. No ampak pravijo pa tudi, da je vsaka reklama dobra, tudi če nam vi tukaj delate slabo, mi že vemo zakaj je temu tako. Za stranko naredimo tudi 4x več za isti denar v določenem obdobju, kot drugi slovenski ponudniki, vam gre to zelo v nos. Stranke izgubljate kot po tekočem traku in to se bo dogajalo še naprej dragi moji, dejstva so dejstva kot sem že večkrat povedal. Vi me kar lovite na detajlih, kje boš dobil licence, kakšne bodo, kje jih boš delal in 100 drugih vprašanj in samo iskat kdaj ga bom kje polomil, da boste imeli spet nekaj na kar se lahko obesite. Tudi če sem star 34, kmalu bom 35, mi ni sram povedati, da pred letom o financah nisem vedel praktično nič. To naj bi veljalo za celotno državo, v financah je bil celo članek, da smo dobili zadostno oceno, kar se tiče financ pa še to zgolj na naslovnici, dejansko pa so nam dali negativno. Denar varčujemo v nogavicah, predalih, bankah, v tujini so ljudje bistveno bolje izobraženi glede varčevanj, zato tudi imajo toliko več. Ne se prosim spet obesit na ta stavek, vem kakšno je stanje tukaj v Sloveniji, kam so nam vrli politiki pripeljali to lepo državico, pa vendar s pravimi informacijami, si lahko tudi nekdo, ki nima veliko ustvari en zelo lep dodatek k svoji penziji. Tu pri nas nas pa vsi čukasto gledajo, spet nek piramidni sistem ipd, ker je res veliko takšnih in drugačnih zadev že bilo, razumljivo, ampak dajte se najprej pozanimat, potem pišite. Vedno znova pozabim, da je vaša naloga, da Petra spremenite v totalnega norčka, tako da kar mirno nadaljujte. Ljudje, ki nam zaupajo, nam zaupajo na podlagi tistega, kar imamo za pokazati, ne na podlagi lepih besed.
 
Nazadnje urejeno:

Peter34

Pripravnik
1. jul 2013
67
0
6
Nikoli v življenju nisem konzumiral droge, niti kadil cigaret izključno v ožjem krogu prijateljev sem in tja kak kozarec vina ali piva. To je pa tudi vse.Sicer pa glede Marjana, sva nekako iz generacij, ki redko zaidejo takole za računalnik, forum in podobno in mi je sam nekega dne dejal, da je videl kakšne laži pišejo na tistem Slo techovem forumu in da je podal svoje mnenje na vse skupaj. Ker je on obrazložil zadeve na shotech forumu, bom pa jaz na alterju, kjer vidim da ljudje tudi pišejo nemogoče izmišljotine. Vi me imate zaradi mene lahko za totalnega norca, moja naloga je, da imajo stranke pri meni, bistveno več kot pri drugih ponudnikih, za isti denar, kar je zelo pomembno. Morda sem malce napihnjeno rekel pri meni, jasno pri mojem mentorju, ki seveda ima vse potrebno za opravljanje tovrstnih poslov. Vračam se na dopust k družini in vam želim lepo nedeljo še naprej. (pa še naprej fino lažite, mislim da boste morali že znotraj podjetja počasi koga podkupit, da bo sam podal ven to kar bi vi tako zelo radi slišali, da smo barabe, nateguni itd, ker ljudje, ki k nam pridejo, se odločijo za bilokaj, valutno trgovanje, zlato, skladi, zaprti skladi, so z nami več kot zadovoljni in nas priporočajo naprej ljudem, ki jih imajo radi. Tu že takoj nekaj ne bi štimalo, kdo bi rad sorodnike, prijatelje in znance spravil ob denar? Nihče, če je le kolikor toliko normalen.
 
Nazadnje urejeno:

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Tudi če sem star 34, kmalu bom 35, mi ni sram povedati, da pred letom o financah nisem vedel praktično nič.

Končno si priznal. In ravno takšni ste najboljši material za takšne 'posle', ker vam lahko vse natvezijo, saj nimate pojma o čem govorijo.
priden.gif


Pa prosim pojasni mi že enkrat to vašo ekskluzivo. Za kaj točno imate ekskluzivo? No daj povej nekaj konkretno in prosim ne spet neko brezvezno nabijanje...

Citat:
Uporabnik Peter34 pravi:
Tu že takoj nekaj ne bi štimalo, kdo bi rad sorodnike, prijatelje in znance spravil ob denar? Nihče, če je le kolikor toliko normalen.

To samo še potrjuje tvojo nevednost... novačenje in nategovanje prijateljev, sorodnikov in znancev se dogaja pri čisto vsaki piramidi.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Ahaha...dobra apollo!

Komaj cakam naslovnice hehe...fajn bi blo, da se 1x kak ponzi razbije se preden so glavne ribe ze v dubaju, denar pa v svici, panami, kajmanih..