Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
MB->Trust



Stopima s trusta, iščem po žepih kje je ta zippo da enga nažgem, ko

slišim kraval, itak, fant je pičen, kri naokoli, v šoku slečem pulover mu pritisnem

na (eno izmed) ran, kličema rešilca, fant je bil kot krvo-hidrant, špricalo je povprek

kot v grozljivki, fakin nobenga nikjer (ki bi pomagal), spremljevalka me gleda kot da sem z lune

padel, model mi začne bljuvat kri, točka kjer me odstranijo, rutinirano ga dajo v avto,

kater ne spelje, in mu delajo bokve-kaj, krvav je bil od vrata do pet, deževalo je k

svina, malo rdeče morje sma si nardila, skratka moja edna želja je, da fant (okol 23 let)

preživi, in da ga bom lahko nekoč spoznal.



alterovci to ni šala, dejansko sem (vrjetno-upam da ne) nekoga danes zgubil v naročju.



pičen fant imej voljo in se bojuj za živlenje, jaz sem naredil zate kok sem lahko in znal.

(nehvaležen je bil prizor ko so te dali v avto, a garantirali so mi, da bo vse vredu, v bolnici

pa me niso spustili zraven sobe.)



srce-1.gif




malkom
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ane kako se spremeni pogled na dogodke potem ko si v enem osebno udeležen?

rolleyes-1.gif
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Citat:
Uporabnik Sipi pravi:
Ravnokar sporočili na valu202 da se je zgodil umor
cry12bpy.gif

Točno to.. Me je kr zabediralo, k sem se spomnu, kak ga med tednom tam žuramo..

Ne vem, al so bli to kaki interni posli ali pač samo kak pshič, ki je moral udejanit svoje "želje"!
frown-1.gif


lp
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Folku se meša. Postajamo pravi balkan oz. še slabše, postajamo ko američani (nasilni, primitivci,neumni,..).
crazy1.gif

Včeraj pa še dobro da sem si premislil in nisem šel v Trust!
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
ampak Malcom vsaka ti čast, res.. malo je takih ki bi takoj brez pomisleka skočli zraven in vsaj probali pomagat.. jaz osebno vem da nebi mogla zaradi šoka čeprav bi mela nenormalnega moralnega mačka zatem..
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik Isaac pravi:
Folku se meša. Postajamo pravi balkan oz. še slabše, postajamo ko američani (nasilni, primitivci,neumni,..).
crazy1.gif

Včeraj pa še dobro da sem si premislil in nisem šel v Trust!

Demokracija...
smirk-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
ampak Malcom vsaka ti čast, res.. malo je takih ki bi takoj brez pomisleka skočli zraven in vsaj probali pomagat.. jaz osebno vem da nebi mogla zaradi šoka čeprav bi mela nenormalnega moralnega mačka zatem..

Nimaš si kej očitat glede tega. Večina bo zdele rekla, da bi pomagal, ko pa nastopi dejanska situacija jih pa večina zmrzne. Pač nisi pripravljen na kaj takega in je to zate totalni šok. Se spomnil, ko je imel nekdo v srednji šoli epeleptični napad na hodniku. Al pa če so vsi sam gledal in nobeden ni nič naredil. Pa ne zaradi tega ker ne bi hotel, ampak ker ni vedel kaj se sploh dogaja in kaj naj naredi. Večina je prvič videla kaj takega in si dejansko čist šokiran ker sploh ne veš zakaj se gre.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pri epileptičnemu itak nimas kej naredit, odstranis samo predmete da se kdo ne poškoduje.

v trusta in gnile rupe pa itak ne zahajam vec.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
ampak Malcom vsaka ti čast, res.. malo je takih ki bi takoj brez pomisleka skočli zraven in vsaj probali pomagat.. jaz osebno vem da nebi mogla zaradi šoka čeprav bi mela nenormalnega moralnega mačka zatem..

Nimaš si kej očitat glede tega. Večina bo zdele rekla, da bi pomagal, ko pa nastopi dejanska situacija jih pa večina zmrzne. Pač nisi pripravljen na kaj takega in je to zate totalni šok. Se spomnil, ko je imel nekdo v srednji šoli epeleptični napad na hodniku. Al pa če so vsi sam gledal in nobeden ni nič naredil. Pa ne zaradi tega ker ne bi hotel, ampak ker ni vedel kaj se sploh dogaja in kaj naj naredi. Večina je prvič videla kaj takega in si dejansko čist šokiran ker sploh ne veš zakaj se gre.

saj vem.. sam pol čez kake pol ure pa se ti začne po glavi motat kaj vse bi lahko naredo da bi pomagal.. pol pa se počutiš kot zadna smet kr si zmrzno v kritični situaciji..
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
pri epileptičnemu itak nimas kej naredit, odstranis samo predmete da se kdo ne poškoduje.

Da ne bo kaj narobe, das mu kaksno tkanino, krpo/ rokav majice v usta da si nebi pregriznil jezik in pocakas da krci minejo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
upam da is sel na policijo, ker namrec iscejo ocividce in jim pomagas...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.