Garmin Nüvi 3490LT

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Update

update.png
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Tale update ima spet ene svoje Ruske fore
bonk.gif

Že tretjič mi webupdater ponudi ta update, kot da ga prej ne namesti. Ista varijanta je bila pri 3790 pri neki TMC nadgradnji za Rusijo
rolleyes-1.gif

Tudi po končani nadgradnji preko updaterja se na napravi ne naredi samonamestitev
ne-ne-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Pri vseh TMC nadgradnjah, ti ponavlja prenos, dokler se ne poveže na ta TMC sevis. To pomeni, da moraš na območje signala, za katerega je TMC posodobitev.
bonk.gif

Boš šel pa na izlet v Rusijo.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem opazil pri prometnih informacijah,da včasih napiše šumnike pri opozorilu pri določenih pa ne.
Po pregledu glx datoteke sem ugotovil,da niso povsod vpisani šumniki zato sem jih dodal.
Če še koga moti si lahko popravljeno datoteko prenese iz priponke.
Preden jo date v mapo Text jo je potrebno še razpakirat z winzip ali winrar.

p.s.
Ko sem dal ta popravljen glx v mapo Text mi webupdater več ne ponuja te posodobitve.
 

Priponke

  • 1449531-sl_SI_TRF.zip
    6 KB · Ogledi: 345

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vem,da je na forumu en uporabnik omenjal da je kupil 3490 nuvija vendar nikakor ne najdem.
Rabil bi printscreen originalnih naloženih map in dodatkov iz tega nuvija.
Na nuviju vklopiš zajem zaslona in greš pod karte kjer ti pokaže kaj je naloženo.
Sem na vezi z garmin developer team in poiskušamo odpravit poskakovanje avta in rabijo ta print screen.
Pa prosil bi še če mi lahko kdo napiše začetno in končno točko rute kjer avto poskakuje.(Primer:Ljubljana/dunajska/12 do Vrhnika/kosovelova/5)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Najlepša hvala.
Edino dve vprašanji bi še imel.
Kakšna je kaj tvoja natančnost satelitov in če si slučajno opazil da ti avto kaj poskakuje na kakih križiščih ko ti avtomatsko zumira karto v 3D pogled.
 

Rossi_B

Zelenc'
11. mar 2012
23
0
1
Maribor-Hoče
Avto mi ne poskakuje nikjer, natančnots je po dveh minutah po vklopu ko se umiri 3-5 metrov (znotraj hiše v sobi), zunaj nisem opazoval, so pa zelene črtice, ki kažejo signal od zunaj konstantno vse zelene. Nekaj si omenjal dodatke, če mi poveš bolj konkretno kaj želiš, ti slikam. Evo tudi prinscreeni:
Lp Rossi
1453688-Garmin3490mape.gif
 

Priponke

  • 1453688-Garmin3490mape.gif
    1453688-Garmin3490mape.gif
    187,5 KB · Ogledi: 381
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Dodatke sem mislil DEM,ki ga imaš obkljukanega v prvi sliki,ki si jo prilepil.
Sem pa siguren da bodo ti dve sliki,ki si jih objavil prišle komu prav in se ti najlepše zahvaljujem za njih.

Glede več slik v enem postu je pa potrebno naložit recimo na stran shrani.si slike in nato prilepiš v post samo link.
Ko na shrani.si naložiš sliko dobiš več linkov za različne stvari.
Za v post je tisti iz druge vrstice in ko si naložil recimo 2 sliki od vsake daš link v post (iz druge vrstice) in ko potem objaviš se ti pokažejo dve sliki v enem postu oziroma pač koliko slik si naložil.
 

Rossi_B

Zelenc'
11. mar 2012
23
0
1
Maribor-Hoče
Hvala za pojasnilo , sicer pa še enkrat hvala tebi in ostalim za koristne nasvete in popravke, sem si jih uspešno naložil (Računam, Zemljevid, velika ABCDE tastatura, POI, ...).
Dodal ali popravil bi le informacijo o nalaganju videa, meni ne dela nobeden drugi format kot:
Xilisoft Video Converter Ultimate 6 - format: WMV video for Mobile Phone

Lp Rossi
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Vem,da je na forumu en uporabnik omenjal da je kupil 3490 nuvija vendar nikakor ne najdem.
Rabil bi printscreen originalnih naloženih map in dodatkov iz tega nuvija.
Na nuviju vklopiš zajem zaslona in greš pod karte kjer ti pokaže kaj je naloženo.
Sem na vezi z garmin developer team in poiskušamo odpravit poskakovanje avta in rabijo ta print screen.
Pa prosil bi še če mi lahko kdo napiše začetno in končno točko rute kjer avto poskakuje.(Primer:Ljubljana/dunajska/12 do Vrhnika/kosovelova/5)

Meni za preverjanje služi tole;

V Velenju izbereš PETROL - Bs Velenje ( II ) in narediš simulacijo do Celja. Takoj ko štarta in se ikona približuje prvemu krožnemu križišču, začne poskakovat.