Nagradna igra Riko Rižnar (Readers digest)

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Zanimiv detajl na FAQ ( http://www.mladinska.com/knjige/readers_digest/pogosta_vprasanja ) :

Ali je sodelovanje res brezplačno?

Vsak prejemnik naše ponudbe se sam odloči, če želi sodelovati v nagradni igri ali ne, če želi naročiti naš izdelek ali ne. Svoj odgovor lahko pošlje v ovojnici DA ali NE. V obeh primerih se vključi v finalni krog žrebanja. Nakup našega izdelka ni pogoj za sodelovanje.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Jst sm dubu od pošte neko priporočeno pošiljko od RD, ko sem šel dvignit, je bila knjiga (ne spomnem se točno naslova), "kako pripraviti krompir na 1001 način"... zgleda me je nekdo prijavil v šali... na pošti so mi hotli izdat račun za cca. 20€... in itak sm gladko zavrnil...
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
jaz sem pred leti kupil neko knjigo. Od tedaj sem "v ožjem krogu" za nagrade
stupid-1.gif
in mi nonstop pošiljajo.
Sedaj niti ne odprem več. Pa v našem vhodu dobimo trije (v tekstu pa kao izbran in kao da dobijo to redki)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Zaigrano, ker so nagrajenci bolje oblečeni kot na kakšni podelitvi Prešernove nagrade ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Tudi jaz dobil na naslov starsev kjer me ze 6 let ni vec? Je slo zapakirano v pec. Me pa zanima kje so sedaj pokasirali staro bazo prebivalcev. Ker do sedaj so fotru tezil.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Da bi poklicali pa povedali naj vam ne posiljajo vam je odvec? Jaz kak dobim tako sranje recem naj me brisejo iz baze in mam mir
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Velika nagradna igra , Riko Rižnar
Založba Mladinska knjiga in Reader's Digest

A je to še kdo dobil po pošti?

Baje to furajo že vrsto let: http://forumi.siol.net/showthread.php?s=64ef902f590562f4fed551bba5c24bb5&t=29498

do zdaj težili mami na polno, več pošiljk na mesec, vsakič cel kup papirjev,

zdaj nazadnje sem dobil še jaz, drugi dan sem jim poslal nič kaj prijazen mail
evil.gif
da me nemudoma odjavijo


cepci ... sem jih povprašal če se jim ne zdi malo neodgovorno pošiljat toliko papirja ... niso nič komentirali
bonk.gif


bomo vidli če bo res, do zdaj so rekorderji ena spletna trgovina pri nas, pa naj ostane neimenovana da ne bo obtožb da konkurenco žalim, kjer sem se mogo odjavit 4x pa še kr dobival mailinge, faking šalabajzeri!
stupid-1.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Pošlješ dopis s sklicevanjem na Zakon o varstvu osebnih podatkov, kjer je določeno, da te morajo odstraniti iz svojih baz na tvojo željo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Imajo tudi sami zadaj napisano da lahko zahtevaš telefonsko ali pisno izbris. Izbrišejo te v 15 dneh in te o tem obvestijo v petih dneh. Tako da ni treba nobenih groženj, še slabe volje ne. So pa ta pisma žalitev za zdravo pamet. Edino ne vem še od kod jim podatki, ker so ažurni, stika z njimi pa nisem imel (nobenega nikoli).
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
Ta Riko in podobni, npr. Bakker ciljajo na starejše, revne...Nategujejo jih z raznimi nagradami, ki so ničvredne. Pa RD tudi, če ne naročiš nič, ti pošlje knjigo, čisto navadna pošiljka, dobiš pred vrata ali v kaselc, notri pa položnica!
13.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Če pride kot darilo po pošti, je tvoje. Pika.
(ne glede kaj piše gor)

Bo kaki poštar potrdil (ali ovrgel....).
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
To je bilo že po TV, kakšen Tednik/Preverjeno ali podobno. Kar je dobljeno je podarjeno. Se pa najdejo tudi taki, ki ti pošljejo pošiljko z odkupnino, prevzame žena/mama, ki ne ve če kaj pričakuješ ali ne, in denarja že ni več...
 

Podobne teme