Priporoča kdo nevrologa - koga, kje?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Če ne spada sem naj moderatorji prosim premaknejo.

Pozna kdo dobrega nevrologa, kateri bi pomagal pri težavah z migreno? Priporočljiva je Štajerska, oz MB in okolica. Pa sprejemat mora paciente z napotnico
wink-1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Ti povem, da imam slabe izkušnje z nevrologi, ki zdravijo migrene. Čakaš približno 4 mesece (vsaj v Lj.) za to, da te potem v 10 minutah vpraša, če piješ, kadiš in katere bolezni imaš v družini. Potem ti pa predpiše kakšne konjske tablete. V mojem primeru Topamax, ki so primarno tableti proti epileptičnim napadom po katerih sem imela mravljince in luknje v spominu
write.gif


Drugače pa ne poznam nobenega na Štajerskem koncu
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
potem pa nisi imela pravega nevrologa, jst sm bla zarad glavobolov pr njemu kšno uro, s tem, da ne samo, da me je spraševal, nato pa še razne teste s prsti, pregledal mi je celo stopala
shocked-1.gif

mi je pa takrat rekel, da če bi bilo kaj resnega v glavi (tumor ali kaj) bi se to zelo hitro pokazal, jst sm mela pa glavobole konstantno par let.

odpiralcu teme: kakšno dobro ime na štajerskem dobiš tekom dveh dneh, bo mati prašala ljubljanske nevrologe.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
V Ljubljani je odličen nevrolog dr. Podnar, meni je zadel diagnozo 99,9% natančno še preden sem šla na magnetoresonnco, ki je samo potrdila njegovo diagnozo pri samem pregledu.
Žal jih v MB ne poznam, se pa lahko pozanimam pri prijateljici, ki dela na Ortopedski kliniki v Mb.
 

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.414
98
48
Problem je da nevrologi ne poznajo dovolj dobro zdravil. Za migrene se uporablja trimiptane oz. neki podobnega, nekateri
"stare branze" nevrologi ocitno se zmeraj na nevroleptikih ticijo. Anamarija, probaj kaksen imigran, oz. se boljse Zomig !!
Ta prakticno nima nobenih stranskih ucinkov in deluje izkljucno na migrenske glavobole.
 

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Ergomed d.o.o.

dr. Dušan Flisar

Mene je zaradi mravljinčenja roke poslal v bolnico, na srečo.

Je pa prvi pregled 50 eur, vendar to ne bi smel bit problem. On dela tudi kot nevrolog v SB Maribor in me je poslal tja naprej in ostal moj nevrolog.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
kaj se tice migrene,ne vem,ce ti bo napisano kaj pomagalo!

lj-prof.dr.bosnjak roman nevrokirurg-preverjeno najboljsi v slo

mb-dr.savanovic vlado nevrolog-preverjeno najboljsi na stajerskem

to je s prve roke(btw sem mel hudo nesreco in sem,pravzaprav se letam od zdravnika do zdravnika).

lp.
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
res je.prof.dr.Roman Bošnjak je tudi moj nevrokirurg in je zelo dober. ravno te dni čakam, da me poklice zas operacijo...
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Nevrokirurg ne odpravlja posledic bolezni kot je migrena, marveč izvaja kirurške posege na področju nevrologije,
nevrolog pa odkriva vzroke različnih nevroloških sprememb in obolenj.


Ko si že ravno omenil nevrokirurga in operacijo, kakšne težave te tarejo?
Je ta nevrokirug že dalj časa v Lj? Meni ni poznan. Tudi jaz sem bila na nevrokirurgiji operirana leta 2002 in se imam za uspešno operacijo zahvaliti dr. Tekavčiču.
roza.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Zame je pa najboljši zdravnik pest tablet Relpaxa, najraje 40 mg.
crazy1.gif
Ta me še ni pustil na cedilu, seveda če sem ga vzela še pravi čas. Drugače pa sem tudi jaz dala vse preglede skozi pa niso odkrili nič, tudi CT ni nič pokazal. V ponedelje imam magnetno resonanco, bomo videli kaj bo.

Kar se pa nevrokirurgije tiče bi jaz zelo pohvalila dr. Dolenca. Menda je velik maček na svojem področju, vsaj če pogledam fotra, ki ga je rešil gotove smrti (anevrizma).
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Kar se pa nevrokirurgije tiče bi jaz zelo pohvalila dr. Dolenca. Menda je velik maček na svojem področju, vsaj če pogledam fotra, ki ga je rešil gotove smrti (anevrizma).

tudi jaz mam same pohvale na račun prof. Dolenca