Telesmeh komedija

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
v ponedeljek je strela poknila nekje blizu in od takrat nimam interneta, tudi telefona ne delata, dela samo tv ( trojcek mam), jih klicemo v torek in nam recejo da bo najhitreje v cetrtek. Vceraj od tega nic, klicemo malo prej in nam recejo da bojo popravili po praznikih.

Kaj se samo norca delajo, so nesposobni ali kaj tretjega?! Da bom vec kot teden brez take osnovne stvari, skoraj kot kruh in voda... Eh.

En mesec pri njih in mi je ze zal...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ti imaš karte v rokah, ne oni (vsota, ki bi jo normalno njim nakazal, kot vsak mesec prej).
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kaj se samo norca delajo, so nesposobni ali kaj tretjega?! Da bom vec kot teden brez take osnovne stvari, skoraj kot kruh in voda... Eh.
En mesec pri njih in mi je ze zal...
Telekom je naprimer pričel napake odpravljati tudi ob vikendih.

Ali samo tebi ne dela ali je crknilo tudi sosedom?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Viper_XxL: če dela KTV je to dober znak. Lahko, da je samo modem fuč. Kako se kaj obnaša, ko ga daš na linijo (lučke)? Pa brž podatke na privat prosim, lahko uredimo tudi takoj ali jutri, ko je vikend.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
ne vem kako ostalim dela. Meni se zdi cisto normalno da se take stvari tudi med prazniki urejajo, ne pa da po šalabajzersko odpravijo stranko, češ imate pač smolo da trajajo ti prazniki 1 teden. To da nameravam plačati sorazmerno manjši račun in ne polnega se pa razume. Boli njih kita da telefona ne bo cel teden in da sta telefona službena, seveda nedosegljiva. Banda polamaterska
bonk.gif


@mamomu: ne vem, komu?
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
v ponedeljek je strela poknila nekje blizu,...
Torek je bil delovni dan
Sreda praznik
Četrtek delovni dan
Petek delovni dan
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:nam recejo da bojo popravili po praznikih.
Ponedeljek je spet praznik
V torek bodo imeli gužvo
V sredo bo zmanjkalo modemov
...

Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:En mesec pri njih in mi je ze zal...
Pa šele prva strela
tongue-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Če smo začeli, pa še končajmo javno. Kolega Viper_XxL je žal res edini iz njegovega okoliša, ki je ostal brez interneta. Vsem ostalim sosedom dela bp. Prvič, ko je javil napako, servisnega naloga tehnik na teren žal ni dobil, se zgodi včasih (Mejduš programi). Bo urejeno ASAP (beri ta vikend, jutri). Takoj ko sem temo opazil in urgiral, je Ljubljanska podružnica zanj imela pripravljen nov modem in bi intervenirali tudi izven delovnega časa ali med vikendom, pa sem žal prepozno izvedel, da ni iz Ljubljane, drugače bi bilo urejeno že danes. Tako da Viper_XxL, se opravičujem, bo pa ta vikend.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
hja, iz tvojega odgovora sem zvedel vec kot iz telefonade ta teden, ce bo zrihtano cez vikend maš krigl hladnega grenkega pri meni v dobrem
smile-1.gif


samo jaz in edini grom v bližini... Koje sam ja sreče
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Hmm, to pa čudno. Ko so pri nas zdaj nekajkrat utrgali kabel, ko so kopali čez ulico, sem ji poklical in v roku ene ure sem že videl avto in je že popravljal...saj te majo dežurne zato
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Fantje imam eno vprašanje.
A še komu iz Mariborskega konca zatika ID discovery?
AXN in ostale so očitno zrihtali,ki so bili na isti frekvenci samo ID pa ni gledljiv.Vsake toliko zašteka tudi do 1minute.Včasih se sliši zvok odzadaj slika stoji drugič je pa vse tiho.
Moč in kakovost signala pa sta med 90 in 98.
Nič mi ni več jasno.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
No,pol pa nisem edini.
Sem mislil,da mi bo kaj crknilo
smile-1.gif

Upam,da imajo v načrtu to odpravit,saj to že traja odkar so menjali frekvence.

@GSMobil

A veš,če se dela kaj v tej smeri,da bi se ta napaka odpravila v Mariboru?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Hmm, to pa čudno. Ko so pri nas zdaj nekajkrat utrgali kabel, ko so kopali čez ulico, sem ji poklical in v roku ene ure sem že videl avto in je že popravljal...saj te majo dežurne zato
smile-1.gif

ja pri nas pa ne. Nedelja zvečer je, še vedno ni popravljeno, jutri bo 1 teden odkar nimam neta in ni telefona.