Silverpoint - nov nateg?

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
http://www.silverpoint.com/english/silverpoint/home.aspx?!lang=sl

Point firme naj bi bil v ponujanju zelo ugodnih potovanj. Za spremembo je stran vsaj na nivoju, čeprav že klišejsko polna raznih puhlic. Zmotilo me je:

- nikjer na strani ni nobenega konkretnega podatka
- puhlice na podstraneh
- ne najdem katera fizična firma v Sloveniji naj bi konkretno stala za to zadevo (na pejdžu kot že omenjeno nimajo omenjeno nič, bizi.si ne najde nobenega silverpointa...)
- kontakt na slovenski strani je španska telefonska številka
- turistična agencija brez enega (!) razpisanega aranžmaja na spletni strani?
confused-1.gif


- pika na i: če greš na njihovo srečanje (
evil.gif
), brez obveznosti dobiš eno izmed sledečih nagrad:
* darilni bon v vrednosti 50 EUR za Sportino group
* večerja za dve osebi v Vili Bled
* namestitev v 5* hotelu na eni izmed sedmih njihovih počitniških destinacij


Starša gresta v sredo na njihovo predstavitev. Bolj za hec kot za res, če bodo slučajno res dali bon za Sportino pa nič narobe...
grin1.gif



Jaz pa malo tuhtam kakšne sorte piramida bi bila tukaj zadaj. Po malo podrobnejšem pregledu strani, se pomoje catch skriva tukaj:

Citat:
Zaposlovanje
Naredite prvi korak do osupljive kariere s podjetjem Silverpoint. Prijavite se še danes.

My guess: postaneš zastopnik te super dbest firme in nabiraš razne točke - od novačenja novih "zastopnikov", do uveljavljanja popustov pri potovanjih. Na koncu greš sredi julija na Šri Lanko, da prideš do diamantne stopnje in po koncu dopusta rabiš teden počitka od živciranja z vsemi stvarmi, ki so šle narobe pri poslovanju z lokalno tretjerazredno turistično agencijo...
grin1.gif


Pozna kdo to... Mahoney?
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Načeloma če jima ne bo treba nič dat in bosta vseeno nekaj dobila za to ni neke piramide. Sicer pa je pri nas še enga firma ki dela podobno, tudi turistična agencija, in dela že leta leta uspešno. Sem pozabil kako se reče, so iz Portoroža...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
To je nekaj podobnega kot Promocija sončnega zahoda, saj ponujajo iste destinacije in oboji sodelujejo z RCI. Keč je samo v tem, da si moraš sam organizirati pot do tja in seveda plačati letalsko karto, cene najema pa so res konkurenčne!