Sitetalk - nova socialna mreža za pranje možganov

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Bil danes na neki osnovni predstavitvi, povabila me je kolegica, nisem imel pojma za kaj gre, sem pa si kar mislil da gre spet za neko potegavščino. No pa sem šel, brezplačnemu čaju se pač ni smiselno odpovedati.
grims-1.gif


No in vtisi:
1. Takšne luzerske predstavitve pa še ne!

2. Tipi (baje) kasirajo par tisoč evrov mesečno, potem pa na koncu hočejo prodajati neke vstopnice za naslednji seminar po 5eur. Da jaz zaslužim par jurjev mesečno, častim vsem povabljenim kolegom celo žurko, futer, pjača, vse zastonj, ni da ni.
bonk.gif


3. Mentorji so 24ur/dan dosegljivi na IZImobil predplačniške telefonske.
bonk.gif


4. Kako sistem deluje!? Imajo dva paketa (osnovni za 500eur, napredni za 2000eur). Na strani prodajajo razne stvari (tehnika, potovanja, ...) po zasoljenih cenah. Za vsakega, ki se včlani pod tebe na tvoje priporočilo, dobiš 5% provizije od prodanih paketov in artiklov iz trgovine.

5. Moje videnje: kdor se nategne in plača 500/2000eur, sprevidi svojo zmoto takoj ko začne iskati žrtve. Žrtve je po eni strani nemogoče najti, po drugi strani pa nobeno budalo ne bo kupovalo teh artiklov po napihnjenih cenah.
Ko so enkrat notri jim preostane dvoje:
(a) pozabi na vplačan denar in pozabi vse skupaj, predvsem pa s tem ne utruja prijateljev in znancev,
(b) dela se neumnega, igra nekega zaslužkarja in čim prej poskuša spraviti noter vsaj toliko ljudi, da si pokrije začetni vložek. Večina jih potem odneha, brez prijateljev in brez denarja.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Socialna mreža? Sem mislil, da je govora o nečem ala FaceBook, Twitter, Flickr, Tumblr, MySpace...
smile-1.gif


Tole, kar si opisal je pa navadna piramida.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Aja, še ena pikantnost iz predstavitve:
- svoje strani imajo postavljene baje na nekih hudo varovanih strežnikih, nekaj sto metrov pod zemljo v neki jami. V isti jami ima svoje strežnike wikileaks (zato ga nihče ne more onesposobiti), vojska, največje svetovne banke, ...
Smo si imeli celo priložnost pogledati to jamo in strežnike, s telefonom jo je na skrivaj posnel eden od šefov Sitetalk-a.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Socialna mreža? Sem mislil, da je govora o nečem ala FaceBook, Twitter, Flickr, Tumblr, MySpace...
smile-1.gif


Tole, kar si opisal je pa navadna piramida.

Saj je socialna mreža ala vsi napisani (seveda s piramido v ozadju kot si napisal).
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.036
399
83
A je poleg tebe in kolegice sedel tam še kdo?

Kje najdejo take kretene...ne verjamem, da so bili vsi samo na zastonj čaju.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Nemorem verjeti kaj so ljudje pripravljeni storiti za "zastonj čaj"
bonk.gif
Čaj je bil dober! Sicer mi pa ni bilo žal, predvsem zaradi družbe brhke mladenke, kar pa je bilo priceless. Takšno povabilo je lahko tudi povod za kakšen zmenek.
evil.gif


P.S. Osebno bi ogled te predstavitve priporočal predvsem Klošarju. Imeli smo priložnost videti slike najdražjih Rolex ur. osebno priznam, da se ne spoznam kaj dosti na urarstvo, Klošarja pa bi verjetno zanimalo.
smirk-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik majaron pravi:
A je poleg tebe in kolegice sedel tam še kdo?

Kje najdejo take kretene...ne verjamem, da so bili vsi samo na zastonj čaju.
Jih je bilo kar nekaj na predstavitvi. Folk je začel kar odhajat, jaz sem iz firbca ostal do konca. Sem že na sami predstavitvi razmišljal, kako škoda da ni mX-a tu, ker on bi znal te izkušnje vrhunsko podoživeti z ostalimi uporabniki foruma.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.629
6.089
113
ce se ti ne zdi odvec bom zelo vesel podrobnejsih podatkov na ZS. Vse, imena, lokacija in vec o teh paketih, ali je vmes pogodba itd.

Hvala.
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Novi nategi. Bil sem na predstavitvi leto nazaj, ker so me povabili pod pretvezo da ni mrežni marketing ampak seminar o marketingu na spletu. Že ko sem stopil notri in videl štajerske nategune, ki so delali na projektih Game Collection in ostale piramide, sem takoj videl da bo spet nategnjene pol Slovenije. Razna članstva, nakupi, točke, itd.
Te ljudi bi mogl zaprt. Po pol ure sem šel ven, jim pojedel vse piškote, spil kavo in vsem priporočal, da naj se ne grejo teh neumnosti na spletu s temi virtualnimi delnicami, ki so vredne in bodo vedno vredne 0!!
Že prvi stavek je bil: Mi bomo v enem letu zrušili FB, ker ponujamo več, pri nas lahko kupujete. haha

Torej ste združili Amway pa FB ...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ce se ti ne zdi odvec bom zelo vesel podrobnejsih podatkov na ZS. Vse, imena, lokacija in vec o teh paketih, ali je vmes pogodba itd.
Hvala.
Ne bom v drek tiščal nobenega od naivnežev, lahko samo javno objavim njihovo telefonko številko, na katero se lahko naročiš na seminar (en bo v hotelu Habakuk MB - stane 5eur, drugi bo v Hali Tivoli - stane 20eur)(051/791-503). Bila sta pa dva predavatelja, huda bogataša iz maribora, en je bil Borut, za drugega pa se ne spomnim imena.

Evo tega Borut Biderman http://www.sitetalk.com/publicprofile/mystur11

edit, sem našel še drugega: Boštjan Flamiš http://www.sitetalk.com/publicprofile/flumi
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.629
6.089
113
hvala za info ki si jih dal.

Glede izjave da ne bos ljudi v drek tiscal: pol pa ne jamraj tu gor ker si isti kot babice ki jim gredo na zivci tisti na iæ, ko pa so prica kaznivemu dejanju pa nobena ni nic videla.

S tem sitetalkom se osebno zajebavam ze skoraj pol leta, vsi so pametni ko je pa treba kaj povedat pa se noben nic ne spomni pa noben ne bi mel nic zraven.

Isto kot z iphone-i pi.zda cez 500 komentarjev v temah po slovesnkem spletu prijavilo je pa manj ljudi kot jih mx zbase v svojega vianota.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Zakaj majo pa štajerci popust?
smile-1.gif
Ta predstavitveni seminar, na katerem sem bil jaz, je zastonj. Nadaljevalni tečaj v Mariboru stane 5eur, nadaljevelni tečaj mariborskega tečaja pa je v Ljubljani za 20eur.
 

vellno

Pripravnik
10. jan 2009
383
0
16
To kar naravna selekcija ni uspela dokončati bodo očitno te ljudje.
Načeloma jih ne podpiram, a kar je že rekel Einstein - samo dve stvari sta brezmejni, človeška neumnost in pohlep, res drži.
Pač ene se da, na moje presenečenje, nategnt tudi po večkrat. Očitno rabijo več lekcij.
Morali bi meti prav posebno oddelek tukaj na forumu kjer bi se debatiralo o vseh možnih mrežah, piramidah, dogodkih te vrste, ...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
hvala za info ki si jih dal.

Glede izjave da ne bos ljudi v drek tiscal: pol pa ne jamraj tu gor ker si isti kot babice ki jim gredo na zivci tisti na iæ, ko pa so prica kaznivemu dejanju pa nobena ni nic videla.

S tem sitetalkom se osebno zajebavam ze skoraj pol leta, vsi so pametni ko je pa treba kaj povedat pa se noben nic ne spomni pa noben ne bi mel nic zraven.

Isto kot z iphone-i pi.zda cez 500 komentarjev v temah po slovesnkem spletu prijavilo je pa manj ljudi kot jih mx zbase v svojega vianota.
Saj sem ti napisal imena predavateljev, številko kjer se lahko naročiš na enega od seminarjev, pa tudi lokacijo kje se bo zadeva nahajala. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi premaknil policijsko rit ven iz pisarne, pa si šel osebno v hotel Habakuk ogledat to predavalnico, kjer imajo posebej za ta Sitetalk v njihove zaščitne barve prebarvano.

Pa sedaj me že mika, da bi se udeležil seminarja v Habakuku, da si na lastne oči ogledam to vašo spektakularno policijsko akcijo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.629
6.089
113
einstein je rekel: samo dve stvari sta brezmejni - cloveska neumnost in vesolje vendar za to drugo nisem preprican. (oz. Obratni vrstni red - nisem ziher)