Samsung S8500 wave

memberx

Pripravnik
8. feb 2009
118
0
16
Ima kdo ta telefon?

Razmišljam da si ga bi nabavil (htc desire je "grd", galaxy s je prevelik), tako da je edini ki mi je padel v oko.

Edina in res edina stvar ki me je zmotila, je BADA OS. Sicer nisem nikoli bil nek mobile geek, ki bi potreboval oh in ah aplikacij, je pa nujno da ima kakšno weather app, kak dober urejevalnik opravil oz. urnika, da grem lahko v miru na internet ter da predvaja xvid.

Pač če ima kdo kakšno mnenje glede tega telefona. Na gsmareni je test star nekaj mesecev, tako da me sedaj zanima ali je na voljo kaj več kot 60 aplikacij.

thx
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Na voljo je ze preko 800 aplikacij, imas tudi weather aplikacijo, urejevalnik besedil - se nisem tako dalec. Glede interneta, gladko in preprosto dostopas do interneta, enaka opcija kot pri galaxyju S.
Telefon je resnicno super, odzivnost ekrana fenomenalna, vsec mi je tudi ker ni plasticen kot vecina mobilnikov, manjsi od galaxyja S, a enako dober ekran. Plus točka za fleš pri fotoaparatu. Ne vem zakaj vsi uporabljajo enak izgovor (tisti ki imajo galaxyja S), da ne potrebujejo bliskavice. Enako kot bi imel avto, ki nima luči.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik xcape pravi:
Ne vem zakaj vsi uporabljajo enak izgovor (tisti ki imajo galaxyja S), da ne potrebujejo bliskavice.

Bliskavice, ki ni ksenonska, ne potrebuješ. Med ničemer pa ledicami pa sam ne opazim razlike.
 

doberman

Pripravnik
8. dec 2007
79
0
6
Telefon je fenomenalen. Zaenkrat še ni toliko aplikacij kot se jih dobi recimo za Iphone oz. Android, tiste nujne so pa tako ali tako že naložene s strani samsunga. Telefon ima super ekran, odličen zvok, bluetooth 3.0 recimo, 1ghz proc lep design, snema v HD resoluciji, dela super fotke... in še in še.. pa še kovinski je. Baterija drži pri povprečni uporabi ( telefoniranje,WiFi,brskanje,mp3) preko 3 oz. 4 dni, ter paše v roko kar je zelo pomembno.
smile-1.gif

Pejt ga pogledat v en mobi center, če se odločiš zanj ti res nebo žal!

Še več pa izveš na:
Bada Forum

Sam sem izredno zadovoljen.
 
Nazadnje urejeno:

hajer

Zelenc'
31. maj 2008
25
0
1
Ima mogoče kdo težave pri pisanju SMS- ov namreč ,ko pritisnem šumnik ti pobere kar 50 znakov.
Drugače je pa telefon zelo dober .
 

hajer

Zelenc'
31. maj 2008
25
0
1
Sem že odkril,kje je vzrok. Sem probal na Galxy S in je isto brez šumnikov lahko napišeš 160 znakov , če uporabljaš šumnike pa bistveno manj.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
da ne odpiram nove teme, bi prosil če si lahko sposodim kar tole, in sicer zanima me, če obstaja kakšna navigacija npr: igo, navigon, copilot,...?

Hvala
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Poglej We-travel , ki deluje v Javi. Karte so offline (na spominski kartici), za EX-YU obstajajo Adria Route konvertirane v open street map format. Verzija ki jo imam sam na SE C702 sicer ne podpira navigacije na nivoju hišnih številk, res pa je da imam leto in pol staro verzijo, morda so medtem že kaj popravili
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Tale we-travel stran pa jim ne deluje že 2 tedna, še sploh obstaja ta navigacij?

Našel sem tudi we-travel.biz strani, a tudi ta ne deluje.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
ne ker ga imam jaz, ampak da je Desire 'grd' ta je pa močna. Nalepi sliko telefona ki je pa zate najlepši da bom lažje razumel.
grims-1.gif
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Evo we-travel.biz je nazaj alternativni (delujočio strežniki pa so navedeni na TEJ strani.

Meni na manjšem bratu (wave 723) deluje
 

galojze

Zelenc'
1. feb 2011
1
0
1
Citat:
Uporabnik JustOne pravi:
Evo we-travel.biz je nazaj alternativni (delujočio strežniki pa so navedeni na TEJ strani.

Meni na manjšem bratu (wave 723) deluje

Kako ti je to uspelo?, meni je program uspelo naložiti, se mi pa ne connecta z GPS (sem nastavil na internal GPS) in tudi nobene mape mi ne najde (sem prednaložil slovenijo v folder z mapami, jih aktiviral v meniju).

Bi se ti dalo kak wikihow napisati
smile-1.gif