EVJ KABELSKI TV

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Da je HD na 1., 2. mestu je čist OK, pohvalno. Če imaš old school TV je slika ista kot na SD, če pa že imaš HDTV je pa to TOP.
EPG pohvalno. Dela tudi do 4 dni naprej.

V razširjeno shemo bi lahko dodali še vsaj 10 programov, da bi opravičili 7€/m. Kakšen Viasat Nature, BBC knowlage?, E!,.... Na kratko copy/paste Telemacha.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Katerega kretena je treba na gobec? Tri dni zaporedoma so zbrkljali DVB-C kanale, tako da jih moram na novo nastavljat.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pri meni je od prvega dne BP. Samo enkrat nastavil oz prestavil programe.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Meni so zginili (spet) iz sheme vsi nemški programi, RTL, Sat1, Kabel 1, Pro7 itd. Tudi ponovno iskanje celotnega spiska jih ne najde, ne na analogni, ne da digitalni shemi. Sedaj pa je sodu izbilo dno, v ponedeljek grem na SiOL.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ravno preveril v digitalni shemi delajo vse nemski kanali ! Mogoce imas tezave z signalom ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Je javljalo zadnje dni ja, ampak jebeštrga jih gleda nesposobne.


Sprejem teh nemskih kanalov je pri meni porazno... Obcasno kocka... Poleg tega so pa vecino teh kanalov umaknili iz analogne sheme... Upam, da bodo tole resili v nekem doglednem casu...
rolleyes-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
394, kolkr gledam njihovo shemo. No danes je našlo nemške, ampak v vsakem primeru grem na siol. Za 15 eurov več dobim cca 100 digitalnih programov več, pa še 25 HD programov. Pa še 10Mb down/4.3Mb up večjo hitrost kot v zdajšnjem paketu. Pa še 72 ur gledanja za nazaj.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
394, kolkr gledam njihovo shemo. No danes je našlo nemške, ampak v vsakem primeru grem na siol. Za 15 eurov več dobim cca 100 digitalnih programov več, pa še 25 HD programov. Pa še 10Mb down/4.3Mb up večjo hitrost kot v zdajšnjem paketu. Pa še 72 ur gledanja za nazaj.

Pri meni IPTV ne pride v postev ... ker je linija bolj svoh (max. 10/768) ... rabil bi pa za tri TVje (oz. vsaj za dva) ... in to bi pozrlo skoraj ves bandwidth... tako da bi mi za internet ostalo bore malo
smile-1.gif
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Pohvalno za hitrosti net.
Lahko pa bi vrgli iz sheme SD programe od pro-plusa in jih nadomestili s HD.

Prav tako nebi pogerešal kakšnih novih programov. Smo leta 2014 zaboga. Na voljo bi moralo biti 300 programov, potem pa zakupiš kar pač gledaš in kar ti je ljubše. Ne pa tako kot sedaj neka ad-hoc varianta, kjer moramo vsi gledati tisto, kar se dva ali eden zaposlen na EVJ zmislejo.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Zakaj se vse tako počasi "premika" vse skupaj pri EVJ? Šele po parih letih dobimo nekaj, kar so ostali imeli že zdavnaj...
rolleyes-1.gif


Pa ravno pri kabelskih operaterjih bi se lahko vsi kanali brez problema dali na HD ali pa vsaj izboljšali trenutno digitalno sliko, ki je na nakaterih kanalih kot da bi gledal analogno.

Internet res dela super na kablu, samo to itak ni njihova ponudba, ampak od Tušmobila in svaka čast za povišanje hitrosti
cheer.gif


Ponudba TV programov pa je res zelo slaba. Kaj mi bodo nemški ali ITA programi, če pa nimam podnapisov? Zakaj ni podnapisov?

Pri ostalih kablaših SO podnapisi pri tujih programih.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Ravny pravi:
Sej ta program je ze kar nekaj casa v dig. shemi

Vir: http://www.elektroprom.si/kabelska-televizija
Citat:
Obvestilo!

»Obvestilo o posodobitvi programske sheme

Vse naročnike kabelskega sistema EVJ Elektroprom obveščamo, da smo dne 13.5. 2014 v RAZŠIRJENI PAKET digitalne televizije umestili nov program BBC KNOWLEDGE. Tako priljubljena oddaja TOP GEAR prihaja tudi na vaše TV zaslone. BBC Entertainment se iz programske sheme umakne.

Vaš kabelski operater«