EVJ KABELSKI TV

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:
EVJ ELEKTROPROM sporoča:

Spoštovani !

PopTV je s 1.4.ukinil plačljiv paket 6 programov PNS, ni pa res, da bodo ti programi po 1.4. brezplačni.

PopTV od operaterja zahteva plačilo za vsakega od treh programov, ki jih bodo po 1.4. še obdržali (Brio, Kino, Oto). Ker bi to pomenilo dvig osnovne naročnine za vse naše naročnike in ker je bil paket PNS zelo slabo sprejet, smo se odločili, da teh programov ne vključimo v osnovno programsko shemo (če bi jih, bi bilo potrebno vsem naročnikom povišati osnovno naročnino).

Se pa že dogovarjamo in bomo kot alternativo Pop Kino zato v aprilu ponudili nov filmski paket HBO ! Prav tako bomo poleg otroškega programa MiniMax, ki ga že prenašamo v razširjeni digtalnem paketu, dodatno vključili še en program z odličnimi risankami BOOMERANG (Tom in Jerry,Kremenčkovi, Scooby Doo, Zajček Dolgoušček...).

Iz skupine Discovery pa bo namesto Pop Brio v razširjen digitalni paket dodali nov zelo priljubljen program za sodobne ženske in moške TLC (s slovenskimi podnapisi).

Našo ponudbo bomo tako še popestrili z vsebinami, za katere naši naročniki že dalj časa sprašujete, poleg tega pa bomo lahko ostali cenovno konkurenčni.

http://www.facebook.com/pages/EVJ-Elektroprom-doo/118644638202327

TLC je popolnoma brezveze; danes je že maj, pa ni še nobene HBO ponudbe

Sprejmite že Telemachovo ponudbo in se nehajte ukvarjati s področjem, katerega očitno ne obvladate.
Zakaj moram plačevati razširjen digitalni paket, če želim Discovery, NC, Animal, Eurosport1... sprejemati v digitalni obliki? Vsi omenjeni programi so že v osnovni shemi, a na voljo samo analogno...
jezen.gif
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ampak v digitalni shemi NI vseh programov ko so v analogni shemi
frown-1.gif
obratno bi še razumel .....
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Ravno o tem govorim

Če hočeš približno kakovosten sprejem določenih programov, ki jih že itao analogno sprejemaš, je treba doplačat.

Da ne govorim o tem, da kakšnega spodobnega HD paketa sploh ni na voljo
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Brio NI ve digitalni in prav tako v analogni shemi !

Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:
EVJ ELEKTROPROM sporoča:

Spoštovani !

PopTV je s 1.4.ukinil plačljiv paket 6 programov PNS, ni pa res, da bodo ti programi po 1.4. brezplačni.

PopTV od operaterja zahteva plačilo za vsakega od treh programov, ki jih bodo po 1.4. še obdržali (Brio, Kino, Oto). Ker bi to pomenilo dvig osnovne naročnine za vse naše naročnike in ker je bil paket PNS zelo slabo sprejet, smo se odločili, da teh programov ne vključimo v osnovno programsko shemo (če bi jih, bi bilo potrebno vsem naročnikom povišati osnovno naročnino).

Se pa že dogovarjamo in bomo kot alternativo Pop Kino zato v aprilu ponudili nov filmski paket HBO ! Prav tako bomo poleg otroškega programa MiniMax, ki ga že prenašamo v razširjeni digtalnem paketu, dodatno vključili še en program z odličnimi risankami BOOMERANG (Tom in Jerry,Kremenčkovi, Scooby Doo, Zajček Dolgoušček...).

Iz skupine Discovery pa bo namesto Pop Brio v razširjen digitalni paket dodali nov zelo priljubljen program za sodobne ženske in moške TLC (s slovenskimi podnapisi).

Našo ponudbo bomo tako še popestrili z vsebinami, za katere naši naročniki že dalj časa sprašujete, poleg tega pa bomo lahko ostali cenovno konkurenčni.

http://www.facebook.com/pages/EVJ-Elektroprom-doo/118644638202327
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mi gremo v glavnem na siol, so ravno hodili okrog, ker so omogočli vdsl pri nas. Za 2€ na mesec več bo končno tv tak kot mora bit.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ja to bo, s tem da nimamo telefonije (kar nam pri ceni nič ne koristi). Pa SiOL ima bistveno boljšo TV. Edino kar me moti je to, da se gre iz kabelske, ki na moji plazmi preklaplja 100 na uro na siol box, ki melje kar nekaj časa. Bo pa zato ravno obratno na LG LCDju, kjer zdaj traja sto let, da premakne iz enega na drug program, in bo sedaj hitreje.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Ja to bo, s tem da nimamo telefonije (kar nam pri ceni nič ne koristi). Pa SiOL ima bistveno boljšo TV. Edino kar me moti je to, da se gre iz kabelske, ki na moji plazmi preklaplja 100 na uro na siol box, ki melje kar nekaj časa. Bo pa zato ravno obratno na LG LCDju, kjer zdaj traja sto let, da premakne iz enega na drug program, in bo sedaj hitreje.

Ce imas dva TVja, bo pri SiOLu se drazje... ker bos moral kupit se en komunikator ali pa conax kartico... ali se motim... Pri kabelski je vseeno, koliko TVjev imas prikljucenih, pri IPTV pa mora imeti vsak svoj set top box ... Pa se pri hitrosti interneta se pozna... edino ce imas optiko ...

Glede trojcka... Ta je cenejsi (43€) kot ce placujes samo internet in TV (30€ za 10/1 internet in 14,90€ za TV = 44,90€) ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce imas dovolj bandwitha za 2xTV + dokaj spodobno internetno povezavo... Ce je optika, potem ni nobenega problema... ce pa je samo VDSL... ali se slabse ADSL, tako kot pri meni doma (obrobje Ljubljane) ... pa je bolj zalost
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mene nic... SiOL ADSL imam max. paket, ki ga lahko dobim na moji lokaciji (10Mb/s/786 Kb/s)... In mi je skoda pasovne sirine se za TV... Za tisto, kar rabim, je EVJ kabel OK... Ce bi hotel imeti recimo IPTV, bi moral imeti za tri TVje... to pa ne bi slo na mojem prikljucku
frown-1.gif
...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Aja. Ma fora te kabelske tv je ta, da je treba za karkol pametnega od Digitalne sheme itak doplačat in to enako za vsako tv...