EVJ KABELSKI TV

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
No sedaj sem tudi jaz opazil, da občasno zakocka na SLO2HD
confused-1.gif
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Tudi meni kocka. No - v zadnjem času je negledljivo. Kocka pa le SLO2HD, dočim SLO1HD je normalna. Torej je vzrok napake pri njih, na izvoru slike.
Popravili bodo verjetno ko bo konec OI London, ko bo gledanost programa zopet zanemarljiva.

Glede UPscale hitrosti:
Za Medvode obljubljeno: konec junija, sredina julija, konec julija. Sedaj je sredina avgusta in še vedno nič. Tipično. Pa tudi ko bo, verjetno 1 mesec ne bo nikjer obvestila. Ostane le da jim težiš vsakih 14dni, ali pa se sprijazniš da so v kameni dobi na področju IT.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Meni dela slo2 hd čist normalno, me čudi da imate take probleme! Ravnokar že nekaj ur gledam olimpijske in ni težav.

Pa vidim, da spet pospešujejo PNS paket :/ Kaj ko bi raje dodali kakšen nov kanal v osnovni paket.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Meni dela slo2 hd čist normalno, me čudi da imate take probleme! Ravnokar že nekaj ur gledam olimpijske in ni težav.

Pa vidim, da spet pospešujejo PNS paket :/ Kaj ko bi raje dodali kakšen nov kanal v osnovni paket.

Sem opazil da je posledica slabega sprejema SLOhd2 pri meni zaradi izredno slabega sighnala na DkTV. Se opravičujem. Je pa tudi pred tem malo kockalo (nemoteče).

OldSkul: kako misliš da pospešujejo PNS? Jaz sprememb nisem opazil že dalj časa.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
v smislu reklamiranja. Na njihovi strani imajo spet neko promocijo PSN paketa, vsaj imeli so jo še pred dnevi
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:


Sem danes vprasal po mailu in zelo hitro dobil odgovor...

Pozdravljeni!

20/3 bo paket, vendar še ga ni na voljo… (cena:39€ samo net, 49€ trojček) Lahko pričakujete nekje v sredini junija…

Vas obvestimo!

lp

Goran Zalokar
Vodja dejavnosti kabelsko komunikacijski sistemi
EVJ ELEKTROPROM d.o.o.
Loke pri Zagorju 22
1412 KISOVEC

No... koncno je prisla "sredina junija"
hysterical-1.gif


20120828-fi43awpuxs2gcbj5h5ewnm2kwe.jpg


Sicer je zaenkrat kot kaze samo na FBju... na njihovi spletni strani pa se nic ...
tongue-1.gif
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ja Internetna stran je pa je v kameni dobi in se pododablja samo nekajkrat na leto....
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
jst sm nanovo preskeniral in vidim golicotv in pa tisti skprime. To je očitno vse od novosti :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Golica TV je ze dolgo...

Kolikor semopazil so novi naslednji:
TV Nakupi
TV Exodus
Test HD
TV Medvode (prej je bil samo na analogni shemi...)
....

Pa med unimi placljivimi, ki so kodirani, je nek sportni kanal menda.. Pa vse so spet zmesali
wink-1.gif
... Za dodatne programe ne placujem, ker imam vec TVjev in bi mogel placevati za vsakega posebej... Pa kartice kupit ...

Nevem zakaj recimo SLO 1 in 2 HD nima teletexta... Brez HD Pa je teletext tudi na digitalni shemi...