EVJ KABELSKI TV

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Mene pa zanima, ali bo ta 20/3 na voljo tudi v Medvodah?

Namreč sedaj imamo EVJ trojček in net deluje odlično (10/1). Če bo res po novem 20/3 za ta denar bomo takoj povečali zadevo
smile-1.gif


Me pa še nekaj zanima - še nekaj mesecev imamo vezavo z trenutnim modemom, ali bomo doma lahko zamenjali za novejši modem in višjo hitrost brez kakšnih dodatnih stroškov?

In kaj točno prinašajo ti novi modemi - samo višjo hitrost interneta ali tudi kak TV program več oz več kanalov v digitalni shemi?

Hvala.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Mene pa zanima, ali bo ta 20/3 na voljo tudi v Medvodah?

Namreč sedaj imamo EVJ trojček in net deluje odlično (10/1). Če bo res po novem 20/3 za ta denar bomo takoj povečali zadevo
smile-1.gif


Me pa še nekaj zanima - še nekaj mesecev imamo vezavo z trenutnim modemom, ali bomo doma lahko zamenjali za novejši modem in višjo hitrost brez kakšnih dodatnih stroškov?

Hvala.

Sem danes vprasal po mailu in zelo hitro dobil odgovor...

Pozdravljeni!

20/3 bo paket, vendar še ga ni na voljo… (cena:39€ samo net, 49€ trojček) Lahko pričakujete nekje v sredini junija…

Vas obvestimo!

lp

Goran Zalokar
Vodja dejavnosti kabelsko komunikacijski sistemi
EVJ ELEKTROPROM d.o.o.
Loke pri Zagorju 22
1412 KISOVEC


Modem pa je zgolj za internetno povezavo... CATV s tem nima nobene povezave... ker ni IPTV ... Zato ima tudi to prednost, da imas lahko vec TVjev prikljucenih ... Pri IPTVju bi potreboval za vsak TV svoj STB ... in pa seveda dovolj pasovne sirine...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Aha ti je že Goran odpisal super
smile-1.gif


Torej če prav razumem:
- samo internet 20/3 bo znašal s tem novim modemom 39EUR/mesec
- če pa vzamem internet, tv in telefonijo pa 49 EUR/mesec

Tale trojček sicer ni slab, vprašanje pa je, kako bo s to ponudbo za obstoječe uporabnike trojčka, kateri imamo še vezavo
smile-1.gif


Bom jutri Gorana malo bolj podrobno vprašal, če bo morda vedel.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Sem se pozanimal kar na Tušmobilu (fiksni del). EVJ nima pri temu nič.

Ko bo v ponudbi nov modem in večja hitrost, bom takrat podal zahtevo za sprepembo paketa.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Zanimivo, da še ni povsod možen ta paket, očitno še niso povsod nadgradili opreme. Sej bo!
Evo še mal speedtesta


Tukaj pa je tabela kjer se dobro vidi, kaj sem imel včasih:
 
Nazadnje urejeno:

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Vidim da imas ping tudi dober
wink-1.gif
Jaz imam tudi že nekaj časa Cisco, tako da je sedaj vse v eni škatli.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

Ali ima kdo na območju Medvod tudi slabo sliko programa Š1 (Šport TV 1)? Zadnjih nekaj dni opažam dvojne črte ipd. Malo sem poskušal s finimi nastavitvami na TV pa ni bilo nič boljše.
Rad bi vedel ali je težava pri meni ali pri EVJ, da jim ne težim brezveze.
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
A vam slo2 hd dela okey, brez kockanja, mene občasno zakocka za kakšno sekundo, slo1 hd dobro dela.
 
Nazadnje urejeno: