EVJ KABELSKI TV

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
no sej to obvestilo mislim. V tem obvestilu je pisalo, da bodo namesto tega paketa uvedli nek novi alternativni paket.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Morda kdo ve, zakaj mi več ne piše ko recimo gledam POP TV in pritisnem INFO na daljincu, zakaj mi več ne piše kaj je trenutno na sporedu in kratek opis oddaje,filma....? Enako velja za ostale kanale, kjer mi je vedno pisalo (slo1, slo2...), sedaj pa ne več.
Poleg tega mi je napisalo še, koliko minut je še do konca te oddaje in koliko časa že traja.

Morda kej posodabljajo, pa so to izklopili? Imam Samsung tv
smile-1.gif
(kot da tega že ne bi vedeli).
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Sej tud programske sheme na njihovi strnani niso posodobili,.... ker sedaj namesto popbrio je kr naenkrat nazaj prisel program vas kanal kr neki ! V digitalni pa se vedno prazno mesto NET TV in INFO TV !!!! Je pa sedaj v disgitalni shemi v naslovu pop pa se nekaj samo signal je pa ni itd ,.... porazno
frown-1.gif
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
EPG-ja (sporeda za naslednje odaje) na POPtv in A-kanal ni, zato ker jih tudi ni na antenskem signalu DVB-T. Ravno od tu pa jih EVJ kopira (isto pri nacionalki).

Je pa super da so dali POP NON TOP v shemo. Do konca oktobra grartis!
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
ko pa pop non stop kanalov ne bodo več gratis, bodo pa že skoraj prevladali kodirani programi, kajti shema digitalna je res podhranjena.

dajmo vsaj kakšen eursport, animal in history v hd, ker pri eurosportu tenis malo težko vidim žogico. analogno, pa še zoom.
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
sem jih klical pa so rekli, da teh pop kanalov še ni v shemi?!

Če pravte, da so že, mi lahko kdo pove frekvenco, da jih ročno poiščem (kabelske sicer nimam jst, ima stara mama).
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Programi so že v shemi samo kot ponavadi niso naredili update na njihovi strani. Meni jih je našel TV sam. Bi pa moral pogledati doma na kateri freq se nahaja paket pop.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
sem jih klical pa so rekli, da teh pop kanalov še ni v shemi?!

Če pravte, da so že, mi lahko kdo pove frekvenco, da jih ročno poiščem (kabelske sicer nimam jst, ima stara mama).

POP NS je na frekvenci:
-346 MhZ
- bitna hitrost (symbol rate) 6900
- modulacija (modulation) QAM 256

Ne vem kako lahko rečejo da nimajo v shemi, če pa jaz že 2 dni gledam. Pa še clo POPtv je potrdiv da ima EVJ njihove programe. Kva so to eni telebani Zasavski (brez zamere vsem zasavčanom
smile-1.gif
)
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
ja pa so res na tej frekvenci. Očitno tehnika in klicni center nista sinhronizirana. Vsak po svoje :D haha
Samo to je mal bedno. Dva plačljiva paketa, v zastonj paketu pa skoraj nič gledljivega (razen viasat paketa in slovenskih kanalov).
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Na koncu meseca bodo pa poslali sporočilo da je možno gledati nove plačljive programe ...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Sam neki me zanima: a pop tv bo po novem plačljiv??

Še nekaj: sedaj sem na novo naložil FW in ko izberem državo me TV Samsung vpraša, katero državo naj izberem za ANALOGNE in katero za DIGITALNE programe?

Kaj naj izberem za oboje, da bom videl največ kanalov, ki jih ponujajo na analogni in digitalni shemi?
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ampak glede na to da ni EPG-ja oziroma EPT-ja kako pa dobiš tv spored razen da se pogleda na njihovo web stran ?
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Enkrat so napisal na EVJ-u da bodo dodal EPG, ko bo kaj zanimanja.
Dobro jutro!!! SiOL ipd. imajo to funkcijo že 5 let in več.