EVJ KABELSKI TV

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
kje imaš ti to, da so vsi analogni programi tudi v digitalni shemi?

pri evj tega ni - je ločeno vse.

Verjetno kaksna lastovka TV ali pa kaksen drug IPTV, ki ima tako vse preko svojega vmesnika
smile-1.gif
...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
no kakor koli - upam da bodo pri evj res podali vse v digitalno shemo - 2 delna shema mi gre na živce
smile-1.gif


ker morem vedno z daljincem prešaltat iz analogne na digitalno shemo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Zakaj bi pa sploh imel analogne programe, ce ti TV normalno deluje in vsebuje digitalna shema vse analogne + morda se kaksnega vec (tako je vsaj pri Telemachu) ?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Ampak to nima veze z dizajnerji... ampak prej s programerji
smile-1.gif
Ne. Če bi dizajner rekel inženirju "1 sekunda max za preklop kanala", bi inženir naredil 1 sekunda max za preklop.
Če pa dizajner reče "mora se šajnati kot ne vem kaj", pa inženir naredi tak.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Ampak to nima veze z dizajnerji... ampak prej s programerji
smile-1.gif
Ne. Če bi dizajner rekel inženirju "1 sekunda max za preklop kanala", bi inženir naredil 1 sekunda max za preklop.
Če pa dizajner reče "mora se šajnati kot ne vem kaj", pa inženir naredi tak.

To po mojem mnenju nima veze z dizajnerjem... Ker tisti TVji, kjer je mozno mesati kanale (in ki sem jih jaz probal v stacunah), pocasi prekljapljajo... Pomoje je to povezano s tem, da se mora aktivirati drug sprejemnik in prikazati izbrani kanal. Ce prekljapljas samo med digitalnimi ali samo med analognimi pa je ta cas veliko krajsi ...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Lari fari.
Med vhodi lahko preklapljaš trenutno.
Torej preklop iz analognega tunerja na digitalni ne zahteva dodatnega časa.
Razen če so šli šparat tistih nekaj EUR za neodvisne kanalnike (pri 800 EUR TV ful pomebno...).
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
To bi bilo mozno, Philipsovi chipseti, ki so v uporabi v DVB tunerjih v PCjih, imajo moznost delovanja v obeh nacinih, a preklop traja (po obcutu kaksni dve sekundi).
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
No sedaj so dodali v digitalno shemo se infotv ne vem kdaj pa bodo dali se ostale programe discovery,travel, itd .....
confused-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Saj je večina programov dostopna prek digitalno prek satelita - pa jih kljub temu uvrščajo v analogno shemo.

Brio (ProPlus) je še vedno v analogni shemi, pa je zagotovo oddajan DVB-T
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Smešno je ko dodajajo neke promo hd kanale, ki so zastonj na satelitu že "100 let"
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: